Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Jól érzékelem, hogy a pirosak...

Jól érzékelem, hogy a pirosak nem találnak fogást a Fideszen?

Figyelt kérdés
Gyanúsan kevés a Fidesz ellenes kérdés a választások előtti szinthez képest. Ami meg van, az is teljesen megalapozatlan, és csak az ATV-t, meg az MSZP nyilatkozatait olvashatjuk viszont. Én egyébként egy elégedett Fidesz szavazó vagyok, akinek az e havi autó törlesztője 2 év után kevesebb volt, mint amennyivel az MSZP alatt indult. :) Egyre távolibb már az MSZP rémuralma.
2010. okt. 21. 19:26
1 2 3 4 5
 21/49 anonim ***** válasza:
75%

"Jól érzékelem, hogy a kérdező megrészegedett Orbánfan?"


Jól, de szerencsére ő is meghanyatlik majd a királyával egyetemben.

2010. okt. 21. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/49 anonim ***** válasza:
66%

"Ebben az országban nincsenek Orbán fanok. Ebben országban Orbán gyűlölők vannak. Mint ahogy kommunizmus sincs már,"



Már? Miért valaha volt?

2010. okt. 21. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/49 anonim ***** válasza:
100%

"A Fidesz miért rossz? Meg tudod indokolni?"


Meg. Mert kevés olyan kértékony párt van mint ők. Eladták a nagyapáid által szerzett földeket, boltokat, gyárakat. Közel háromszáz milliárd kárt okozva a magyar népnek a törvényben foglalt privatizációs feltételek figyelmen kívül hagyásával. Lerombolták a teljes magyar gazdaságot és rabszolgasorba kényszerítették a népet.

2010. okt. 21. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/49 A kérdező kommentje:

Meg tudnám indokolni. Nem tudtad. Nincsenek tények.


"Azért, mert megígért fűt-fát" Ez sem igaz. Pont azon ment a vita, hogy nem ígérnek semmit, nincs is programjuk. erre most fűt fát ígértek? Persze, mondtak ezt-azt, de azért túlzás lenne arról beszélni, hogy töménytelen mennyiségű ígérettel vezették meg a választókat. A Fidesz különösebb kampányolás nélkül nyerte meg a választást. Az MSZP propaganda gépezet mellett a Fideszé sehol sem volt soha. aki ezt nem látja be, az nem ebben az országban él, vagy vak.


", de semmi komoly változást nem hozott." Nem hozott? Naponta 3szor változik az alkotmány, Európát megrengető intézkedéseket hoztak. A gazdaság sokkal gyorsabban javul, mint vártam. Én már érzem a bőrömön. a zsidók meg a pénztárcájukon. Az önkormányzati választások is azt tükrözik, hogy az emberek elégedettek az új iránnyal. A megszorításos riogatások meg sehol sincsenek. Jah, persze aki nem akar látni, az sosem fog. "Mert OV nem ért a gazdasághoz." He? Szerintem meg ért. 1-1 Ez milyen érv?


"Mert minden ellenük szóló érvet nevetséges komcsi demagógok szövegének minősít, így te is már csak nevetsz rajta (legalábbis majdnem biztos vagyok benne, hogy így teszel), ha kiemelem mondjuk a válságadó áthárításáról szóló "elméletet"." Na ebben igazad van. Az MSZP-nek minden helyzetben volt tudatosan felépített hazugság stratégiája a Fidesz ellen. Most azonban nem tudnak belekötni. Persze a csókosok még isszák a szavaikat, de ez már annyira szűk réteg, hogy nem oszt nem szoroz. Csak nevetünk rajtuk. :)

2010. okt. 21. 20:46
 25/49 A kérdező kommentje:

"Meg. Mert kevés olyan kértékony párt van mint ők. Eladták a nagyapáid által szerzett földeket, boltokat, gyárakat. Közel háromszáz milliárd kárt okozva a magyar népnek a törvényben foglalt privatizációs feltételek figyelmen kívül hagyásával. Lerombolták a teljes magyar gazdaságot és rabszolgasorba kényszerítették a népet."


WTF? :DDDDDD

2010. okt. 21. 20:47
 26/49 A kérdező kommentje:
Az autót svájci frankkal vettem fel. Ez az autó 8 milliót keresett már nekem. Jó hülye voltam, hogy megvettem. :DDD
2010. okt. 21. 20:49
 27/49 anonim ***** válasza:
100%

Szerinted nem ígértek fűt-fát? Akkor kifejtem, hogy ezalatt mire gondolok.

Az MSZP rengeteg dolgot rosszul csinált, ezt senki nem tagadja (jó, van aki igen, de senki aggyal rendelkező emberi lény), mire a Fidesz azt mondta: Mi mindent jobban csinálnánk, és fogunk csinálni!

A Fidesz szavazó pedig, akinek BÁRMI baja volt (nem arra gondolok, hogy szorít a cipője), azt ebbe a kategóriába tette.

A Fidesz azt mondta, mindent jobban és máshogy fognak csinálni, mint az MSZP. E körül összpontosult a kampányuk. És ez nem igaz, nem is lehetett igaz.

AZ pedig, hogy a fidesz intézkedései megrengették Európát, hülyeség. Kérdezd meg bármelyik angolt, franciát vagy osztrákot, németet, hogy mennyire rengette meg őket Orbán, hát semennyire.

Ja, hogy Orbán Európai szinten is elismert politikus? Miért van mégis az, hogy Európában és Amerikábnan minden komoly szakember idiótának tartja őt? Nem hiszem, hogy az MSZP-nek ilyen messzire elér a keze. Ők objektívan szemlélik Orbánt, ami rólad (igaz, rólam se) nem mondható el.

2010. okt. 21. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/49 anonim ***** válasza:
100%
Jah, majd kifelejtettem: azért mondom, hogy semmi változást nem hozott, mert nem érzem a bőrömön. Egy ici-picit sem. Az egyetlen változás mostanában a gázszámlanövekedés, de anak a tél az oka.
2010. okt. 21. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/49 anonim ***** válasza:
Ja, MSZP rémuralma? Tipikus Orbán-fan szöveg. Nézd meg, hogy mi megy egyes "fejlődő" és más, "diktatórikus" országokban. A rémuralom nem az, hogy nem szeretik az emberek a hatalmon levő pártot, ezért a legközelebbi alkalommal lváltják.
2010. okt. 21. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/49 A kérdező kommentje:
"a, hogy Orbán Európai szinten is elismert politikus? Miért van mégis az, hogy Európában és Amerikábnan minden komoly szakember idiótának tartja őt?" Te hol informálódsz? MEg tudod nevezni a forrásod? Én még ott tartok, hogy az Angela Merkel kézfogás helyett megölelte Viktort. Ismerem a szakmai pályafutását, és az unióban is elég előkelő posztokat tölt be. Meg ott, hogy a magyar mintára több ország szeretné bevezetni a bank adót, és persze majd most a válság adót is. Ezt persze már régen megbeszélték, hogy így lesz, és nyilván a németek nem lesznek hálátlanok, hogy elvisszük a balhét helyettük. nem véletlenül szarik Orbán az IMF fejére. :) De persze ehhez ismerni kellene a magyar történelmet, illetve néha az ATV-n, meg a többi balos média mellett máshol is tájékozódni. Nem az határozza meg egy hír fontosságát, hogy mennyit beszélnek róla. ;) De Én vagyok az elfogult, biztos...
2010. okt. 21. 21:03
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!