Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Jól érzékelem, hogy a pirosak...

Jól érzékelem, hogy a pirosak nem találnak fogást a Fideszen?

Figyelt kérdés
Gyanúsan kevés a Fidesz ellenes kérdés a választások előtti szinthez képest. Ami meg van, az is teljesen megalapozatlan, és csak az ATV-t, meg az MSZP nyilatkozatait olvashatjuk viszont. Én egyébként egy elégedett Fidesz szavazó vagyok, akinek az e havi autó törlesztője 2 év után kevesebb volt, mint amennyivel az MSZP alatt indult. :) Egyre távolibb már az MSZP rémuralma.
2010. okt. 21. 19:26
1 2 3 4 5
 11/49 anonim ***** válasza:
100%
Jajj, de szép! Ha valaki nem elégedett a fidesszel, mi a reakció? MÉRAZMSZPJOBBVÓT???? NEM arról beszéltek itt egyesek, hogy jobb az MSZP, hanem hogy a fidesz rossz!
2010. okt. 21. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/49 A kérdező kommentje:

Ebben az országban nincsenek Orbán fanok. Ebben országban Orbán gyűlölők vannak. Mint ahogy kommunizmus sincs már, de kommunisták még vannak... Szerencsére egyre kevesebben.


Nem kezdem el védeni, mert felesleges. Én elismerem az érdemeit, és becsülöm, hogy 12 évnyi agresszív, becstelen, aljas, és undorító lejárató kampány után is ott tud lenni a pártja élén, és országfő tudott lenni. Nem mellesleg Európa szinten elismert tehetségű ember, és politikus.

2010. okt. 21. 20:18
 13/49 A kérdező kommentje:
A Fidesz miért rossz? Meg tudod indokolni?
2010. okt. 21. 20:19
 14/49 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező, ha szerinted nincsenek Orbán-fanok, hááát... nem tudom mit lehetne erre mondani. Olyan, mint hogy nincsen Hold, és nincsenek cigányok, meg angolok se.

MEgsúgnád, hogy sikerült elérned, hogy kevesebbet fizess miközben a CHF erősödött a forinthoz képest?

2010. okt. 21. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/49 anonim ***** válasza:

MEgsúgnád, hogy sikerült elérned, hogy kevesebbet fizess miközben a CHF erősödött a forinthoz képest?

hát úgy hogy 225 ft helytt már csak 204ft

2010. okt. 21. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/49 A kérdező kommentje:
Mivel a Fidesz bevezette a havi középárfolyam fogalmát, végre nem tudják csőbe húzni az embereket a 15-e környéki magas árfolyam spekulációkkal. :) Egyébként 32-vel kezdtem, volt 40 felett, és most 31 lett. Meg vagyok elégedve a többi intézkedéssel is. :)
2010. okt. 21. 20:27
 17/49 anonim ***** válasza:
100%
Meg tudnám indokolni. Azért, mert megígért fűt-fát, de semmi komoly változást nem hozott. Mert OV nem ért a gazdasághoz. Mert minden ellenük szóló érvet nevetséges komcsi demagógok szövegének minősít, így te is már csak nevetsz rajta (legalábbis majdnem biztos vagyok benne, hogy így teszel), ha kiemelem mondjuk a válságadó áthárításáról szóló "elméletet".
2010. okt. 21. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/49 anonim ***** válasza:
100%

"MEgsúgnád, hogy sikerült elérned, hogy kevesebbet fizess miközben a CHF erősödött a forinthoz képest?"


Gondolom, nem CHF alapon vette fel a hitelt 2008. októberében. Egyéb lehetőségek:

most járt le;

átütemezte hosszabb távra;

speciális hitelkonstrukció volt;

stb

Csinált egy pénzügyileg nem túl intelligens dolgot, és idejött vele dicsekedni. Hitelre venni autót nem volt túl intelligens. Az hogy nem CHF alapon vette, enyhítő körülmény.

2010. okt. 21. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/49 anonim ***** válasza:

"Te nem tudsz olvasni? A világ sok országában most hoznak megkésve olyan intézkedéseket amiket Bajnai időben megtett! Mit nem lehet ezen érteni? Az MSZP miatt esett olyan sok eső tavasszal! "


Haladjá kifelé a világ sok országába és vidd már magaddal az idétlen dumád is!

2010. okt. 21. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/49 anonim ***** válasza:
De ő írta! "kevesebbet fiessek svájci frankos törlesztőmre"
2010. okt. 21. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!