Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mikor fogunk (mi magyarok)...

Mikor fogunk (mi magyarok) végre túllépni Orbánon és Gyurcsányon, a Fideszen és az MSZP-n, mikor adunk esélyt egy harmadik (akármelyik) pártnak végre?

Figyelt kérdés

Az eddigi tapasztalatokból levonhatjuk azt a következtetést,hogy amíg ez a két párt váltogatja egymást,addig nem lesz lényegi változás az országban.Ennek ellenére miért mindig e két párt közül kerül hatalomra valamelyik még mindig?Nem unjuk még,mert én már nagyon?(!)

Még mielőtt azt írnátok,nem vagyok se Jobbikos,se LMP-s provokátor,egyszerűen unom ezt a két pártot.


2011. ápr. 3. 13:49
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
49%
Gyurcsányon már túlléptünk,Orbán meg most betonozza be magát. Jelenleg nincs egyetlen normális párt sem.
2011. ápr. 3. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
74%
Reméljük 4 év múlva egyik pofáját se fogjuk látni.
2011. ápr. 3. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
49%
Szociáldemokrata meggyőződésűként akkor fogok rajtuk túllépni, ha majd lesz olyan párt, akire nyugodt lelkiismerettel szavazhatnék. Egyelőre híre sincs ilyesminek.
2011. ápr. 3. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
78%

Mindig lehet valakit szidni, aki meg dolgozik, az hibázik, ezt mindenki tudja.

Volt már két párt '90-ben, az Szdsz és az Mdf, rajtuk túlléptünk, majd jött a az Mszp-Szdsz, és nem volt más kormányképes erő, majd aztán 12 éven át Fidesz-Mszp volt, most meg megint úgy állunk, hogy csak egy kormányképes erő a Fidesz van, valaki pedig felfog nőni mellé, kérdés, hogy ki?

2011. ápr. 3. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
69%
Ha valaki, bárki mond egy kevésbé rossz alternetívát, örömmel szavazok rájuk a következő választáson, mert nekem is nagyon elegem van már belőlük. A baj az, hogy egyelőre nincs harmadik lehetőség.
2011. ápr. 3. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
69%
Majd a választók eldöntik, kit választanak. Ennyi. Arra szavazol, akire akarsz, de ha a többség mást választ, akkor így jártál. Ezt kéne megérteni a sok jobbikosnak, akik nem tudnak mást hajtogatni, csak hogy "jajj miért nem lehet végre esélyt adni a Jobbiknak, olyan szép a szemük".
2011. ápr. 3. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
16%
Jelenleg a harmadik erő szerepére ketten esélyesek, egy olyan tróger banda, aminek a tagjairól azt nem hiszem el, hogy képesek késsel-villával enni, és egy rakat hippi, akiket a választóik sem ismernek. Szóval szerintem nem egyhamar.
2011. ápr. 3. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
18%
Én ismerek egy ilyen pártot, ami eltakaríthatná mindkettőt. Csak azzal az a baj, hogy a sok agymosott ember TVből tájékozódik és a két kereskedelmi szennyTV állandóan lejáratja őket.
2011. ápr. 3. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
27%
sokan le fognak pontozni, de ha a fidesz/mszp helyére betennénk a jobbikot vagy az lmpt abból még nagyobb tragédia lenne.
2011. ápr. 3. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
53%

"A válasz megírásának időpontja: ma 14:32


Én ismerek egy ilyen pártot, ami eltakaríthatná mindkettőt. Csak azzal az a baj, hogy a sok agymosott ember TVből tájékozódik és a két kereskedelmi szennyTV állandóan lejáratja őket."


Hmm... csak nem j betűvel kezdődik a nevük? Már le sem mered írni, látom :D

2011. ápr. 3. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!