Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mikor fogunk (mi magyarok)...

Mikor fogunk (mi magyarok) végre túllépni Orbánon és Gyurcsányon, a Fideszen és az MSZP-n, mikor adunk esélyt egy harmadik (akármelyik) pártnak végre?

Figyelt kérdés

Az eddigi tapasztalatokból levonhatjuk azt a következtetést,hogy amíg ez a két párt váltogatja egymást,addig nem lesz lényegi változás az országban.Ennek ellenére miért mindig e két párt közül kerül hatalomra valamelyik még mindig?Nem unjuk még,mert én már nagyon?(!)

Még mielőtt azt írnátok,nem vagyok se Jobbikos,se LMP-s provokátor,egyszerűen unom ezt a két pártot.


2011. ápr. 3. 13:49
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
0%

"mikor adunk esélyt egy harmadik (akármelyik) pártnak végre?"


Majd ha a harmadik párt nem olyan vállalhatatlan, cinikus, demagóg, aljas párt lesz, mint a Jobbik vagy az LMP.


"Az eddigi tapasztalatokból levonhatjuk azt a következtetést,hogy amíg ez a két párt váltogatja egymást,addig nem lesz lényegi változás az országban."


Ez így csak üres szóvirág. Nem definiálod, mit értesz "lényegi változáson", ennek megfelelően mindenki úgy érti ezt az állítást, ahogy akarja.


"egyszerűen unom ezt a két pártot"


Csak hát egyszerűen unom párt nincs.

2011. ápr. 3. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 Dick Esmen ***** válasza:
70%
Majd Thürmer meg mutatja mi a harmadik lehetőség(igaz hogy már 20 év óta mutatja de a kutyát nem érdekli).
2011. ápr. 3. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
33%

15:12


"J" betűvel kezdődő párt???

Melyikre gondolsz?

2011. ápr. 3. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
73%
A JESZ-re gondolt szerintem.
2011. ápr. 3. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a Jmunkáspártra.
2011. ápr. 3. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

JESZ???

Már hallottam róla...

de vmi bővebb infót tudnátok adni erről?

2011. ápr. 4. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

23:35


A vállalhatatlan, szánalmas MDF egy vállalhatatlan, szánalmas új néven.

2011. ápr. 5. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

JESZ:

[link]

2011. ápr. 10. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!