Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Jól érzékelem, hogy a pirosak...

Jól érzékelem, hogy a pirosak nem találnak fogást a Fideszen?

Figyelt kérdés
Gyanúsan kevés a Fidesz ellenes kérdés a választások előtti szinthez képest. Ami meg van, az is teljesen megalapozatlan, és csak az ATV-t, meg az MSZP nyilatkozatait olvashatjuk viszont. Én egyébként egy elégedett Fidesz szavazó vagyok, akinek az e havi autó törlesztője 2 év után kevesebb volt, mint amennyivel az MSZP alatt indult. :) Egyre távolibb már az MSZP rémuralma.
2010. okt. 21. 19:26
1 2 3 4 5
 1/49 anonim ***** válasza:
100%
Jó neked, hogy elégedett vagy, de én nem vagyok sajnos.
2010. okt. 21. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/49 anonim ***** válasza:
81%
A 2/3 miatt hiába mondanak bármit nincs eredménye.Milyen rémuralomról beszélsz? Fel tudod fogni hogy a Bajnai kormány olyan jól kezelte a válságot ahogy a világ egyetlen országában sem? Mi van máshol? Most hoznak olyan intézkedéseket amiket Bajnai időben megtett.Az MSZP rémuralma idején az orvosok 50% béremelést kaptak, ez volna rémuralom?
2010. okt. 21. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/49 A kérdező kommentje:
Utolsó, te menthetetlen vagy. :) Te még mindig ott tartasz, hogy milyen frankó volt a 100 lépés program? :) Még a legelvetemültebb kollégáid is megtértek már. Belátták mekkora szutyok volt az MSZP... De te még mindig itt tartasz... Ugye nem sértődsz meg, ha nem vitatkozom veled? :)
2010. okt. 21. 19:53
 4/49 anonim ***** válasza:
23%
én úgytudom, hogy a fasza válságkezelés miatt lett 314 forint az euró és az MSZP miatt terjedt el széles körben a hálapénz.
2010. okt. 21. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/49 anonim ***** válasza:
100%
Elfogultak vagytok mindketten....az egyik devizás kollegám 2 éve 33 ezerrel kezdte a törlesztést, legutóbb 52 őt fizetett, hihetetlen mi? jah ő is a fideszre szavazott...amúgy meg a válság kezeléséről sem nyitnék vitát...nem olyan nagy ász az a libatolvaj...
2010. okt. 21. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/49 anonim ***** válasza:
46%
és svájci frankban vette föl mi? és az tuti a fidesz hibája hogy a svájci frank erősödött egy csomó valutával szemben (pl az euróval is)
2010. okt. 21. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/49 anonim ***** válasza:
97%

"én úgytudom, hogy a fasza válságkezelés miatt lett 314 forint az euró és az MSZP miatt terjedt el széles körben a hálapénz."


Te nem tudsz olvasni? A világ sok országában most hoznak megkésve olyan intézkedéseket amiket Bajnai időben megtett! Mit nem lehet ezen érteni? Az MSZP miatt esett olyan sok eső tavasszal! Marhaságot én is tudok mondani!

2010. okt. 21. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/49 anonim ***** válasza:
100%
Jól érzékelem, hogy a kérdező megrészegedett Orbánfan?
2010. okt. 21. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/49 anonim ***** válasza:
68%

Tudod mit csinált Bajnai? Pontról pontra követte az IMF előírt lépéseit. Szóval ha szerinted jót csinált, akkor az IMF-nek köszönd. Már persze, ha szerinted van köszönnivaló. Ugyanis többek között a zseniális Bajnai mondta, hogy fotelből ülve nézzük végig a válságot. Pedig mintha valami pénzügyi emberke lett volna? Na mindegy.


Persze köszönjük meg az MSZP-nek az ország adósság állományának az egekbe növelését, amit most számon kérnek a fideszen. De szerencsére, mindegy, ki mit fröcsög :)

2010. okt. 21. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/49 A kérdező kommentje:
Ohh igen, Bajnai for President! :D Az MSZP sem maga az ördög, de attól még összességében nem értek semmit. Ez igaz Bajnaira is. Csak azért, mert nem csinált mindent szarul, még nem fogunk neki szobrot emelni. Fél év Fidesz kormány elég volt arra, hogy kevesebbet fizessek a svájci frankos törlesztőmre, mint amennyivel elkezdtem. Ez az MSZP alatt még nagyon távolinak tűnt. Most meg itt van. A Fidesz eddig még minden hónapban előrukkolt valami olyan finomsággal, ami megkönnyebbülést jelentett az embereknek. Joh, a devizások csak most kerültek sorra, mert nyilván van átfutása is az intézkedéseknek, meg Ők is emberből vannak. Az ellenzék így is folyton nyeheg, hogy nem tudják tartani a lépést. :)
2010. okt. 21. 20:14
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!