Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A liberálisok miért nem...

A liberálisok miért nem képesek elfogadni a társadalom viszonyulását a homoszexuálisokhoz, transzokhoz?

Figyelt kérdés
Nyugaton most ez a menő, de a világ nagyobbik része nem kér belőle. Afrikában elég keményen ellene mennek, az arabok mondanom se kell, üldözik. Egy távol-keletivel beszélgettem az interneten, és ő elmondta, hogy ott azért nincs melegházasság, és nem is lesz, mert náluk obszcén dolog a homoszexualitásról nyilvánosan beszélni, közüggyé tenni. Miért probléma, ha ők így akarják, és mi miért nem követjük őket?

2023. ápr. 13. 21:25
 71/93 anonim ***** válasza:
92%

Sehol nem látom, hogy kötelező lenne a saját nemeddel szexuális kapcsolatot létesíteni.

Egyik oldalon a tiltás, másik oldalon a szabadság. Ki az a nyomorult lelkű aki nem az utóbbit választja?!

2023. ápr. 14. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/93 A kérdező kommentje:

#61: "Ez tényszerűen nem igaz, hogy a világ nagyobbik fele nem kér belőle."


De, tényszerűen igaz. Se Afrikában, se a Közel-Keleten, se a Távol-Keleten soha nem lesz melegházasság. Sírj.

2023. ápr. 14. 10:33
 73/93 anonim ***** válasza:
91%

"se a Távol-Keleten soha nem lesz melegházasság."

Ez sem igaz. Taiwanon pl. engedik a melegházasságot. Sírj.

2023. ápr. 14. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/93 A kérdező kommentje:
#73: Az ázsiai, akivel beszéltem, ezt is elmondta. Ott is csak azért, hogy megfeleljenek a nyugatnak. De ott se támogatják az emberek.
2023. ápr. 14. 11:26
 75/93 anonim ***** válasza:
92%
Az az ázsiai akivel meg én beszéltem, az meg azt mondta, hogy támogatják az emberek. De ez teljesen mindegy, ismét tényszerűen nem igaz, amit állítottál, hogy a távol-keleten soha nem lesz melegházasság. Sírj.
2023. ápr. 14. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/93 A kérdező kommentje:
#75: Nem beszéltél te semmilyen ázsiaival, én igen. Úgy van, ahogy mondtam. Sajnálom, ők nem vevők a melegházasságra.
2023. ápr. 14. 11:42
 77/93 anonim ***** válasza:
93%
Sírhatsz még, de Taiwanon vevők rá, hiszen engedélyezték, ott szabadon házasodhatnak a melegek.
2023. ápr. 14. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/93 A kérdező kommentje:
#77: Arról nem tehetek, ha nem fogod fel.
2023. ápr. 14. 11:55
 79/93 anonim ***** válasza:
91%
Mit? Hogy megint mellélőttél, és most próbálod valami kamu taiwani ismerősre hivatkozva tisztára mosni magad? De, ezt felfogtam.
2023. ápr. 14. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/93 anonim ***** válasza:
12%

homoszexualitás=pedofilia

Afrika és a közel-kelet élhetőbb, és követendő a nyugattal szemben.


Agymosás lvl999.....

2023. ápr. 14. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!