Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A liberálisok miért nem...

A liberálisok miért nem képesek elfogadni a társadalom viszonyulását a homoszexuálisokhoz, transzokhoz?

Figyelt kérdés
Nyugaton most ez a menő, de a világ nagyobbik része nem kér belőle. Afrikában elég keményen ellene mennek, az arabok mondanom se kell, üldözik. Egy távol-keletivel beszélgettem az interneten, és ő elmondta, hogy ott azért nincs melegházasság, és nem is lesz, mert náluk obszcén dolog a homoszexualitásról nyilvánosan beszélni, közüggyé tenni. Miért probléma, ha ők így akarják, és mi miért nem követjük őket?

2023. ápr. 13. 21:25
 21/93 A kérdező kommentje:
#18: Nem érték el, csak elnyomták a b*zizó, n*ggerező, kecskeb*szózó hangokat. De megvan az, csak azt hazudják, hogy nincs. Mert nem a gonosz homofób, rasszista emberek az okai, hanem pl. a homoszexuálisok provokatív viselkedése, vagy a négerek, arabok bűnözése. De erről elfeledkeztek, úgy gondoljátok, ha a szavakat betiltjuk, azzal a probléma meg van oldva, pedig csak a szőnyeg alá söpöritek. Nem tapsolok ahhoz, hogy homoszexuálisokat akasztanak Ugandában, de nem tapsolok az LMBTQ-nak se. Mondtam, hogy nekem a távol-keletiek hozzáállása a legszimpatikusabb, de ez valamiért nem jut el a tudatotokig.
2023. ápr. 13. 22:29
 22/93 anonim ***** válasza:
10%

A homokos imád gyűlölködni.

Ezt írtam az elején hogy annyira szánalmas egy féreg banda.

2023. ápr. 13. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/93 anonim ***** válasza:
23%

Én sosem értettem azt sem, hogy a keleteurópaiaknak mért baj az, ha van 3. WC azoknak, akik nem tudják magukat nő / férfi nemekbe egyenesen besorolni.

Miben szenvedtek hátrányt pl. a 3. WC, vagy a melegházasság által?

2023. ápr. 13. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/93 Drakula_VAGY_Ahmed ***** válasza:
76%

"A homokos imád gyűlölködni.


Ezt írtam az elején hogy annyira szánalmas egy féreg banda."


Gyülölködve mondja, hogy gyülölködök...

2023. ápr. 13. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/93 anonim ***** válasza:
11%

"sosem értettem azt sem"


Én meg azt nem értem, hogy minek neki harmadik wc vagy egyáltalán ki nem szarja le, hogy ő minek érzi magát?

Takarodjon be a biológiai neme szerinti budiba, aztán szarjon egy jót.

Ennyi.

2023. ápr. 13. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/93 anonim ***** válasza:
10%

"Gyülölködve mondja, hogy gyülölködök..."


Bagoly mondja verébnek.

2023. ápr. 13. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/93 anonim ***** válasza:
23%

2 pipás! De ha te egy csajtól akarsz análszexet, az egyáltalán nem beteg, ugye? Sőt, az asszony minden lyukát be kell tömni, a fülét meg az orrát is. Felnőtt ember eltudja dönteni, hogy kivel, mit és mikor csinál az ágyban.


#21

Persze, persze. Például, kiköltözöl Párizsba. Megismered Franciost, aki a kollégád. Szexről nem beszéltek, semmit nem tudsz a szexuális identitásáról. Aztán olyan másfél év múlva, egy véletlen folytán megtudod, hogy meleg. Ő ez után se firtatja, hogy meleg, ezt követően se beszélgettek a szexről, nemi identitásról. Csak szakmai dolgokról. Ő is provokálna a viselkedésével?

2023. ápr. 13. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/93 anonim ***** válasza:
0%
ezután*
2023. ápr. 13. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/93 anonim ***** válasza:
29%
Kedves kérdező, az ugye megvan, hogy távol-keleten kb sehol nem gond a jogi nemváltás? Mondjuk a muszlim többségű Indonéziában nem vagyok biztos, bár ha hidzsrákra gondolok, egyáltalán nem lepne meg, ha ott sem lenne téma.
2023. ápr. 13. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/93 anonim ***** válasza:
88%

25 - Hát sajnálom, hogy te magad sem tudod megválaszolni, mért zavar ez téged.

Talán az érzelmi intelligenciádat kellene fejlesztened.

2023. ápr. 13. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!