Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A liberálisok miért nem...

A liberálisok miért nem képesek elfogadni a társadalom viszonyulását a homoszexuálisokhoz, transzokhoz?

Figyelt kérdés
Nyugaton most ez a menő, de a világ nagyobbik része nem kér belőle. Afrikában elég keményen ellene mennek, az arabok mondanom se kell, üldözik. Egy távol-keletivel beszélgettem az interneten, és ő elmondta, hogy ott azért nincs melegházasság, és nem is lesz, mert náluk obszcén dolog a homoszexualitásról nyilvánosan beszélni, közüggyé tenni. Miért probléma, ha ők így akarják, és mi miért nem követjük őket?

2023. ápr. 13. 21:25
 11/93 anonim ***** válasza:
15%

Én arra lennék kíváncsi, hogy mitől lettek a transzok ilyen fontosak 🤔

Down kóros?

Le van szarva.

Autista?

Le van szarva.

Transz?

Azonnal minden újság főcíme valami transz hír legyen.


Wmn, telex, stb naponta tolják.

2023. ápr. 13. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/93 A kérdező kommentje:
#10: Én inkább a távol-keletieket tartom követendő példának, de ezt írtam is. A muszlimok nekem túl radikálisak. De semmi bajom, ha ők így akarnak élni, tiszteletben tartom, csak ne Európában éljenek így. Szerintem egy jobboldali értékeli a kultúrák különbözőségét, nem akarja mindenkire a világon ugyanazt a szart rákenyszeríteni.
2023. ápr. 13. 22:03
 13/93 anonim ***** válasza:
15%

12.


A liberális azt akarja, hogy mindenki egyforma legyen.

Illetve meleg és pedofil.

Aki pedig nemet mond, az homofób.

Ennyire egyszerű.

2023. ápr. 13. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/93 anonim ***** válasza:
90%
A magyarok miért nem képesek elfogadni a szlovák nyelvtörvényt vagy a székelyek periodikus csesztetését? A szlovák és román többség ezekkel képes azonosulni. Ennek ellenére egyik sincs rendben. Ha milliók akarnak fellógatni százakat az utcán, az nem legitimálja a gyilkosságot. Ugyanez a logika a szexuális kisebbségek esetén is.
2023. ápr. 13. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/93 anonim ***** válasza:
14%

"magyarok miért nem képesek elfogadni a szlovák nyelvtörvényt vagy a székelyek periodikus csesztetését?"



Nem igazán hiszem, hogy bármelyik kettő napi téma lenne.

Talán ennyi a különbség.

A székelyek nem akarnak minden román filmben szerepelni és nem fog egyik román történelmi személyről kiderülni, hogy székely volt.

Na, csak ha már logikát akarsz.

2023. ápr. 13. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/93 anonim ***** válasza:
81%

#12: "Szerintem egy jobboldali értékeli a kultúrák különbözőségét"

A halalbüntetést, megkövezést, vagy kínzásokat nem tekinteném elfogadhatónak semmilyen kulturális sajátosság nevében. A melegházasságot meg lesz*rom, az emberek többségének az is gondot okoz, hogy párt találjon. Akinek sikerül és esetleg el is jut a házasságig, annak is a többsége válassál végződik. A születések alacsony számáról nem is beszélve. Inkább ezekkel kéne foglalkozni, nem a melegházasság elleni küzdelemmel szerintem.

2023. ápr. 13. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/93 A kérdező kommentje:
#16: A megkövezést meg a kínzásokat én se. Halálbüntetésről már más a véleményem.
2023. ápr. 13. 22:21
 18/93 anonim ***** válasza:
90%
Tudod Kérdező, annak idején, úgy 20-30 éve még Nyugaton is a társadalom nagy része b@zizó, nigg@rező tahókból állt, de ott történt egy váltás. Kitartó munkával elérték az ottani értelmiségiek, hogy ne b@zizzon, nigg@rezzen meg kecskeb@szózzon a társadalom nagyobbik része. A meleg is ugyanolyan ember, mint te. Közben meg ahhoz tapsoltok, hogy melegeket akasztanak Ugandába. Gratulálok, nagyon keresztények vagytok, akik mindenféle terrort akartok a melegeknek, és azon heteróknak, akik eltudják fogadni a melegeket.
2023. ápr. 13. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/93 anonim ***** válasza:
7%

"de ott történt egy váltás. Kitartó munkával elérték az ottani értelmiségiek"


Nem volt semmilyen váltás.

Az értelmiségiek meg egyáltalán nem csináltak semmit.

A homokosok reklámoznak ott is.

2023. ápr. 13. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/93 anonim ***** válasza:
7%

"akik eltudják fogadni a melegeket."


Sokan el tudják itt is, amit nem tudnak az az állandó szereplési vágy.

Meg az, hogy beteg emberek.

Mentálisan meg vannak reccsenve.

Ép elméjű ember nem turkál szaros seggekben.

2023. ápr. 13. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!