Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A liberálisok miért nem...

A liberálisok miért nem képesek elfogadni a társadalom viszonyulását a homoszexuálisokhoz, transzokhoz?

Figyelt kérdés
Nyugaton most ez a menő, de a világ nagyobbik része nem kér belőle. Afrikában elég keményen ellene mennek, az arabok mondanom se kell, üldözik. Egy távol-keletivel beszélgettem az interneten, és ő elmondta, hogy ott azért nincs melegházasság, és nem is lesz, mert náluk obszcén dolog a homoszexualitásról nyilvánosan beszélni, közüggyé tenni. Miért probléma, ha ők így akarják, és mi miért nem követjük őket?

2023. ápr. 13. 21:25
 41/93 anonim ***** válasza:
84%

"Én inkább a távol-keletieket tartom követendő példának, de ezt írtam is. "

Akkor semmi baj a transz dologgal, a ladyboy forma ugyanis Thaifoldrol szarmazik.

[link]

2023. ápr. 13. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/93 anonim ***** válasza:
63%

"Látom, betaláltam! "


Igen, teljesen, most lebuktam!

Meleg vagyok.

Most már csak azt nem értem, hogy miért vagy ilyen homofób és miért nem állsz tovább, ahelyett, hogy zaklatsz?

2023. ápr. 13. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/93 A kérdező kommentje:
#41: Nem sikerült felfognod. A Távol-Keleten nem tiltott a homoszexualitás, transzulás, csak nem csinálnak belőle közügyet. Ezért mondtam, hogy ez a legszimpatikusabb.
2023. ápr. 13. 23:06
 44/93 anonim ***** válasza:
12%

"csak nem csinálnak belőle közügyet. "



Ez az, ami a homokosnak nem megy.

Este ő akar lenni a híradóban meg a TV műsorban is.

2023. ápr. 13. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/93 anonim ***** válasza:
11%

#42

🤣🤣

2023. ápr. 13. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/93 anonim ***** válasza:
86%

"A Távol-Keleten nem tiltott a homoszexualitás, transzulás, csak nem csinálnak belőle közügyet."

Azt a fidesznek koszond, hogy ejjel-nappal ez megy a lakajmediaban, rajuk haragudj emiatt.

2023. ápr. 13. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/93 anonim ***** válasza:
11%

"rajuk haragudj emiatt."


Ha a b uzeráns nem akarna szerepelni minden este, akkor nem érdekelné a Fideszt se.

2023. ápr. 13. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/93 anonim ***** válasza:
71%
Homosexuel Europanische Union! 🤣
2023. ápr. 13. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/93 anonim ***** válasza:
87%

"Ha a b uzeráns nem akarna szerepelni minden este, akkor nem érdekelné a Fideszt se."

A fidesz szerepelteti oket, akar akarjak, akar nem.

2023. ápr. 13. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/93 anonim ***** válasza:
78%

#47

Ott vagy, fogod a b@zerátorok kezét, ezért tudod, hogy mindnyájuk televíziós szerepre vágyik?

2023. ápr. 13. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!