Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A liberálisok miért nem...

A liberálisok miért nem képesek elfogadni a társadalom viszonyulását a homoszexuálisokhoz, transzokhoz?

Figyelt kérdés
Nyugaton most ez a menő, de a világ nagyobbik része nem kér belőle. Afrikában elég keményen ellene mennek, az arabok mondanom se kell, üldözik. Egy távol-keletivel beszélgettem az interneten, és ő elmondta, hogy ott azért nincs melegházasság, és nem is lesz, mert náluk obszcén dolog a homoszexualitásról nyilvánosan beszélni, közüggyé tenni. Miért probléma, ha ők így akarják, és mi miért nem követjük őket?

2023. ápr. 13. 21:25
 51/93 anonim ***** válasza:
85%
Ennyi erővel pl a keresztény templomokra, papokra sincs szükség, mert sok országban nem ebben hisznek az emberek és sokan ateisták vagy annyi számukra a vallás, hogy karácsonyt, húsvétot megünnepli. A fejlettebb országokban elfogadják az emberek a másik vallását, nemi identitásàt, akkor is ha eltér az övükétől. Ahol nincs elfogadás, hanem erőszakkal próbálnak téríteni, ott sokkal rosszabb az élet,
2023. ápr. 13. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/93 anonim ***** válasza:
82%

#49

Érted, ott van a fidesz tévéje, a TV2, ahol propagálják a dekadens nyugati életmódot, nyomják a nyugati celebizmust, de ez nem baj, "mer az óóbán úrunk megvéd minket". A legkisebb következetesség is hiányzik belőlük.

2023. ápr. 13. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/93 anonim ***** válasza:
12%

"Ahol nincs elfogadás, hanem erőszakkal próbálnak téríteni, ott sokkal rosszabb az élet,"


Pont ezt csinálja a buzerátor.

Térít.

2023. ápr. 13. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/93 anonim ***** válasza:
25%

"Ennyi erővel pl a keresztény templomokra, papokra sincs szükség"


Már ki van tárgyalva.

Nem is szerepel minden filmben pap.

2023. ápr. 13. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/93 anonim ***** válasza:
74%

#40

A tudatlanságod netovábbja mutatja, hogy mennyire elvetemült vagy.


Csak a Bite-ügy óta legalább 9 olyan eset volt, ahol kislányok voltak jóval idősebb férfiak áldozatai. Persze elvetemült Fidesz/MHM szavazóként úgy sem fogod belátni az igazamat.


Írom ezt úgy, hogy magam is kormánypárti szavazó vagyok, viszont 50+ éve látom a másik oldalt belülről és érzem ennek hatásait a bőrömön.

2023. ápr. 13. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/93 anonim ***** válasza:
85%

#53

Éppen ti próbáltok mindenkit úgymond átnevelni és sok esetben az életüket veszélyeztetni a homofóbiátokkal.

2023. ápr. 13. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/93 anonim ***** válasza:
25%

"legalább 9 olyan eset volt, ahol kislányok voltak jóval idősebb "


Meg 20 olyan, ahol férfi.

Ennyit erről.

2023. ápr. 13. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/93 anonim ***** válasza:
23%

#57

Amúgy te valami homokológus. vagy? Önjelölt legalább?

2023. ápr. 13. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/93 anonim ***** válasza:
76%

"Amúgy te valami homokológus. "


Nem.

Meleg vagyok.

Te meg homofób.


Már egyszer leírtam.

2023. ápr. 13. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/93 anonim ***** válasza:
74%

#59

Én nem homofób, hanem Rommel réme, az S.A.S őrnagya, David Stirling vagyok. 🤣🤣

2023. ápr. 13. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!