Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Más is megbánta, hogy a...

Más is megbánta, hogy a Fideszre szavazott?

Figyelt kérdés
Őszintén megmondva, nem gondoltam, hogy a kormány ennyire nem ért a gazdasághoz. Amióta megnyerték az áprilisi választást, sorra hozzák a rosszabbnál rosszabb döntéseket, érezhetően kapkodnak. Egy-két dolgot még elnéztem nekik, nem várom el, hogy tökéletesek legyenek. De úgy látom, hogy tartósan követik ezt a sehova nem vezető irányt. Mit lehetne tenni, hogy jobb belátásra térjenek?

2022. dec. 19. 10:30
1 2 3 4 5 6
 51/54 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
2022. dec. 19. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/54 anonim ***** válasza:
100%
Még engem is meglepett, hogy mennyire nem értenek a gazdasághoz, pedig én már 2010 óta egyszer sem szavaztam rájuk. (Akkor is már csak befogott orral.) Azt mindig is tudtam, hogy szerencséjük van a konjunktúrával, meg az uniós pénzekkel, de azért azt hittem, hogy valamennyit azért konyítanak is hozzá.
2022. dec. 19. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/54 anonim ***** válasza:
8%
43as Sértegetéssel nem megyünk semmire ? Érdekes a kormány ezzel nyeri 12 éve a választást, amúgy meg a mostani helyzetben őszintén, nem mindegy, mit írok? Figyelj, nem akarlak megbántani, de utólag könnyű okosnak lenni, meg megbánni a dolgokat, csak mikor 12 éven keresztül azt látom hogy teszik tönkre az országot, akkor a következő ciklusra nem X-elek rájuk, szóval ne utólag legyél okos, hanem akkor kellett volna annak lenni. Remélem a következő választásokra ezekre emlékezni fogsz te is, meg mindenki más aki most látja be a dolgokat, és majd akkor nem olcsó krumpli, meg Rezsi Szilárd pacalja miatt tesztek X-et valahova. Az meg hogy elrontottam egy szót, örülök neki, hogy ez fontos de a lényege nem ez volt a szövegnek, hanem a kormány gazdaságpolitikája, ami szerintem fontosabb, mint hogy egy P vagy két P van valahol :).
2022. dec. 19. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/54 A kérdező kommentje:
#53: Értem az indulatodat, de ezzel akkor se megyünk semmire. Most ha lehordasz a sárga földig, akkor se fogom tudni neked leváltani a kormányt. Annyit tudok segíteni, hogy megpróbálok másokat meggyőzni, de nem lesz egyszerű menet.
2022. dec. 19. 16:06
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!