Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Más is megbánta, hogy a...

Más is megbánta, hogy a Fideszre szavazott?

Figyelt kérdés
Őszintén megmondva, nem gondoltam, hogy a kormány ennyire nem ért a gazdasághoz. Amióta megnyerték az áprilisi választást, sorra hozzák a rosszabbnál rosszabb döntéseket, érezhetően kapkodnak. Egy-két dolgot még elnéztem nekik, nem várom el, hogy tökéletesek legyenek. De úgy látom, hogy tartósan követik ezt a sehova nem vezető irányt. Mit lehetne tenni, hogy jobb belátásra térjenek?

2022. dec. 19. 10:30
1 2 3 4 5 6
 1/54 anonim ***** válasza:
8%
Én egyáltalán nem bántam meg, látva azt, ahogy az ellenzék a választás után videlkedett. Azóta sincsenek sehol.
2022. dec. 19. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/54 anonim ***** válasza:
86%
Semmit. Már minden az övék, neked és a tarsaidnak köszönhetően. De! Semmi probléma, sikerült jó néhány kiváló szakembert eluldoznotok. Ők pedig köszönik jól vannak külföldön. :)
2022. dec. 19. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/54 anonim ***** válasza:
16%
Én nem bántam meg,sosem szavaznék az ellenzékre.Most nehezebb időszak van,egész Európa bajban van.Próbálják kezelni a válságot,vannak hibák azt elismerem,viszont nem nyúltak a szociális kiadásokhoz,mint Gyurcsányék,családtámogatások,13,havi nyugdíj stb még ezekben a nehéz hónapokban is marad.
2022. dec. 19. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/54 anonim ***** válasza:
2%
Senki se szavazott a fideszre ezért megbánni sem tudta. A fidesz ma Magyarország legelutasítottabb és leggyűlöltebb pártja. Az országon belül két ember szavaz rájuk az egyik orbán a másik pedig bajermüntyen zsóti. Minden más szavazatot külföldről vásárol meg készpénzért amit mi fizetünk be csillagászati adóterhek révén.
2022. dec. 19. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/54 anonim ***** válasza:
80%

Jó reggelt, nem ezt sulykolta az ellenzék végig? :D


#1es válaszára pedig annyit: te hogyan viselkednél ha 12 éve folyamatosan mocskolnak jogtalanul és már életkedved sem lenne újra felállni és megértetni a birkákkal, azt amire a kérdező is rájött?

2022. dec. 19. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/54 A kérdező kommentje:
#4: Ez butaság. De mindegy is, inkább azt kellene kitalálni, hogy jelen helyzetben mit lehetne tenni, hogyan lehetne megállítani ezt az irányt.
2022. dec. 19. 10:37
 7/54 anonim ***** válasza:
77%
3: én Ausztriában élek. Itt most csökken az infláció. A tartomanytol, ahol élek folyton kiegeszitest kapok, erre az évre kifizették a gázszamlam pl. Nagyon nem érzek semmit a"nehéz időszakból". De egyed csak nyugodtan a propagandát! :) Én, a 13 és a 14 havi fizetésem, a 22 fokos lakásom és a premiumom nagyon jól elvagyunk. <3
2022. dec. 19. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/54 anonim ***** válasza:
83%

Bár nem a fideszre szavaztam -soha életemben-, azt bántam meg, hogy egyáltalán szavaztam és asszisztáltam ehhez a bábszinházhoz.


Legyetek vele boldogok, mi is azok vagyunk külföldön -bár otthon lennénk azok-

2022. dec. 19. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/54 anonim ***** válasza:
6%
Én igen. De azért még leszavazok továbbra is, mert nincsen alternatíva
2022. dec. 19. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/54 anonim ***** válasza:
86%
#6 hát a tüntetések láthatóan nem segítenek, én azért mégis azt mondanám, hogy örülnék ha minél több ember az utcára menne, mert változást akar. A másik oldalról pedig kezdeni kellene valamit ezzel a Mi Hazánkkal vagy mivel, mert nekik még nincs múltjuk. Mondjuk a Fideszt ismerve őket is Gyurcsány bandájába sorolnák és a szavazók pedig el is hinnék, hogy bármi közük van egymáshoz...
2022. dec. 19. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!