Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Más is megbánta, hogy a...

Más is megbánta, hogy a Fideszre szavazott?

Figyelt kérdés
Őszintén megmondva, nem gondoltam, hogy a kormány ennyire nem ért a gazdasághoz. Amióta megnyerték az áprilisi választást, sorra hozzák a rosszabbnál rosszabb döntéseket, érezhetően kapkodnak. Egy-két dolgot még elnéztem nekik, nem várom el, hogy tökéletesek legyenek. De úgy látom, hogy tartósan követik ezt a sehova nem vezető irányt. Mit lehetne tenni, hogy jobb belátásra térjenek?

2022. dec. 19. 10:30
1 2 3 4 5 6
 41/54 anonim ***** válasza:
100%
Én azt mondom nekem teljesen mindegy ki bánja ki nem, a lényeg hogy aki rájuk szavazott egy hatalmas nagy idióta, vagy minimum egy baromira megvezetett ember, szóval attól hogy most bánjátok, köszi kitörölheti az ország a seggét vele, nézzéttek meg Matolcsy papa táblázatait szépen bemutatja a mostani gazdaságpolitika hogyan növeli az inflációt :). Hát igen erre szavaztatok gratulálok, csak megjegyzem, hogy akinek 20nál magasabb IQja van is ki tudja következtetni miért nem jók az árstoppok, meg hasonló okosságok a gazdaságra nézve.
2022. dec. 19. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/54 anonim ***** válasza:
100%
Ja és csak még egy kis gondolat, ugye az árstoppos termékek, helyettesítő termékeinek az ára kétszeres valahol háromszoros lett, ugye így próbálta a bolt a kiesett pénzt pótolni. Remélem azzal tisztában vagytok, hogy ha eltörlik az árstoppos termékeket, a helyettesítő termékek árát már nem fogja a bolt a vissza csökkenteni, hiszen hülye lenne ha ennyiért is megvették idáig az emberek, szimplán hozzánöveli az eltörölt árstoppos termékek árát, hát igen ezzel nagyon jól jártunk IQ bajnokok. És ez csak egy az idióta intézkedések sorában.
2022. dec. 19. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/54 A kérdező kommentje:

#41, #42: Szerintem sértegetéssel sem megyünk semmire, a kormány leváltásához mi is kellünk, akik most a Fideszre szavaztak, legalábbis egy részünk.

Az árstoppal én sem értek egyet.

Az "árstopos" szót egyébként helyesen 1 p-vel írjuk, azért ezt ilyen magas IQ-val már illene tudni szerintem.

2022. dec. 19. 12:28
 44/54 anonim ***** válasza:
100%
40es, arról beszélek én, hogy nem mi hoztuk ezt a döntést, hanem ti és ennek issza meg most az ország a levét. Olvasd el légyszi, mégegyszer, mit irtam, mert valami félre ment. Nem arról beszélek én, amiről te szeretnéd, hogy én beszéljek!
2022. dec. 19. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/54 anonim ***** válasza:
3%

Rosszabbnál rosszabb alternativák vannak az ellenzékben. Tulajdonképpen nem is tudnék mondani olyan baloldali politikust a rendszerváltás óta, aki alkalmas volt. Talán Bajnai vagy Medgyessy, ha tovább maradnak, alkothattak volna valamit, de az is csak középszerű kormányzás lett volna.


A mostani ellenzék -bár tele van hangadó megmondóemberekkel- szerintem a legalkalamtlanabb az elmúlt 32 évben. Nem véletlen hangoskodnak , támadnak, lázitanak a kormány ellen. Nincsenek észérveik, meggyőző porgramjuk, valós politikai meggyőződésük. Legjobb védekezés a támadás. Ennyit csinálnak.

2022. dec. 19. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/54 anonim ***** válasza:
100%
#45 Szerintem el sem olvastad a programjukat, azt sem tudtad, hogy hol lehet megtalálni. Nem voltak viták, kielemzések, csak gagyi lejáratókampány, honnan is ismerhetted volna az ellenzék programját. Az M1-en bemondták, hogy nincs nekik, te meg elhitted.
2022. dec. 19. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/54 anonim ***** válasza:
26%
#34 Ha pszichopatát akarsz látni, olvasd el a saját kommentjeidet. Csak a személyem ellen irányulnak, semmi más tartalmuk nincs, mint a mocskolódás.
2022. dec. 19. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/54 anonim ***** válasza:
2%

#46 Gyurcsánynak jó programja volt. Mégis annak homlokegyenest ellenkezőjét valósította meg kormányon. Hoppá!

"Ne azt nézzétek mit mondanak, hanem mit tesznek". Mély igazság!

2022. dec. 19. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/54 anonim ***** válasza:
100%
#48 Orbán dettó. Bár neki programja se volt, de mindenben pont az ellenkezőjét teszi annak, amit sikerült elhitetnie a néppel. Végig arról szólt a kampánya, hogy a gonosz ellenzék azt csinálná, amit most ő csinál.
2022. dec. 19. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/54 anonim ***** válasza:
92%
Erre mondják, hogy késő bánat, ebgondolat.
2022. dec. 19. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!