Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Más is megbánta, hogy a...

Más is megbánta, hogy a Fideszre szavazott?

Figyelt kérdés
Őszintén megmondva, nem gondoltam, hogy a kormány ennyire nem ért a gazdasághoz. Amióta megnyerték az áprilisi választást, sorra hozzák a rosszabbnál rosszabb döntéseket, érezhetően kapkodnak. Egy-két dolgot még elnéztem nekik, nem várom el, hogy tökéletesek legyenek. De úgy látom, hogy tartósan követik ezt a sehova nem vezető irányt. Mit lehetne tenni, hogy jobb belátásra térjenek?

2022. dec. 19. 10:30
1 2 3 4 5 6
 31/54 anonim ***** válasza:
79%

bár én nem Ausztriából okoskodok, de nem hinném, hogy a mi hibánk, hogy a kormányotok ruszki ruletett játszva a teljes magyar gazdaságot feltette a ruszkiknak és most azért vagytok szrban, mert hibás politikai döntések születtek. Nem mi hoztuk ezeket a döntéseket, de még csak Brüsszel sem.

Ti hoztátok otthon, senki sem kényszeritett, hogy 1000 szállal kötődjetek ehhez az országhoz!

2022. dec. 19. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/54 anonim ***** válasza:
14%

25 Te élvezkedsz előre mások halálán, mert nem ugyanarra szavaztak, mint te. Ez te vagy, ne kend másra! Én nem kívánok rosszat az ellenzéki szavazóknak, se a külföldieknek.

28 Ez igaz, viszont senkit nem láttam az ellenzéki oldalról, aki ezt elítélte volna. Vagy nincsenek ilyenek, vagy nem merik kimondani a véleményüket.

2022. dec. 19. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/54 anonim ***** válasza:
100%
#32 Én sem láttam senkit a kormányoldalról, aki elítélte volna a kormányoldali mocskolódókat.
2022. dec. 19. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/54 anonim ***** válasza:
83%

"Én nem kívánok rosszat"


Te nem kívánsz rosszat, csak rosszat okozol. Az árokba berúgott helyett a berúgóval érzel együtt. Milyen empatikus lény vagy. Inkább valami pszichopata lehetsz, aki próbálja tettetni, hogy képes empátiára.

Mellesleg hazudsz is.

Szerintem csak egy hétköznapi fidesz szavazó vagy.

2022. dec. 19. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/54 anonim ***** válasza:
90%

"#4: Ez butaság. De mindegy is, inkább azt kellene kitalálni, hogy jelen helyzetben mit lehetne tenni, hogyan lehetne megállítani ezt az irányt."


Árokpartnak már írtam erről, de ezt a kérdést nem arról a felhasználóról írták ki, remélem te nem ő vagy. Nagyjából ugyanazt írom le neked, amit neki is írtam nem egyszer.


Namármost, kérdező, te alapvetően tévedésben élsz. Az eddigi Fidesz kormányzása nem úgy néz ki, hogy 2022 áprilisáig jó volt, de 2022 áprilisa után szar lett, de nagyon is. A Fidesz 2010-2022 ig szétlopta és szétverte az országot, az addigi szar politikájuk miatt van ma ekkora gáz. A Fidesz rettentően rombolta az országot már eddig is. Ugye kitört a háború, jöttek a szankciók és mindezt a kovid után. Erre rátett még egy jó nagy nagyságrenddel a fidesz eddigi politikája, és amiatt van ma ekkora gáz.


2010 től kezdődően egy kedvező gazdasági konjunktúra volt, és emiatt még akkor se volt túlságosan nagy nyomor, mikor a fidesz szétlopta és szétverte az országot. Ma az eddigi kormányzásuk árát láthatod.


És számomra irtó ellenszenves, vagy rossz, vagy szomorú, hogy 2010-2022 ben (azaz az időszakban) ennyire mocsok politikát folytattak, de egyesek képesek azt pozitívan beállítani. Nem volt ekkora gáz akkor, de könyörgöm, szétlopták és szétverték az országot. Szóval kevésbé volt rossz, de irtózatosan szar volt.


Ez nem úgy működik, hogy most hirtelen szar lett a fidesz, de eddig nem volt az. Igazából eddig is barmi szar volt és ma is az, csak a környezet számukra ma még kedvezőtlen is. Meg is érdemelték, hogy ez megtörténjen. Nem lett volna fair, hogy a kedvező gazdasági környezet elfedje az irtózatosan nagy problémáit még ennél tovább is. Igazából eddig se érdemelték volna meg, börtönben lenne a helyük a fidesz tagjainak.

2022. dec. 19. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/54 anonim ***** válasza:
86%

Amúgy 2018 ban az egykulcsos adó miatt rájuk szavaztam, 2022 ben az összefogásra szavaztam, de 2026 ban tán senkire se fogok (ha élek majd akkor persze). Nagyon megbántam, hogy valaha is rájuk voksoltam, de annak örülök, hogy 2022 ben nem rájuk voksoltam. Igazából 2018 ban is utáltam őket a hatalmas bűneikért, de az egykulcsos adó jól jött a szüleimnek (én még most is tanuló vagyok, bár passzív félévem van jelenleg).


Szóval 2018 at megbántam már nagyon rég, de 2022 ban még jó, hogy nem rájuk voksoltam. Igazából nem is volt kérdéses, hogy rájuk biztosan nem szavazok se a mihazánkra.


Az egykulcsos akkor is marad ha nem szavazok, de legalább nem támogatom ezt a bűnös bandát, ha ma lenne szavazás, így (is) állnék hozzá.


De a kérdező nyilván 2022 es választásokra gondolt, és az érdemi reagálást a kérdésre az előző komentem adja, amit ma 11:47 kor írtam.

2022. dec. 19. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/54 anonim ***** válasza:
9%
Én pl nem.
2022. dec. 19. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/54 A kérdező kommentje:

#35: Nem vagyok Árokpart.

"Namármost, kérdező, te alapvetően tévedésben élsz. Az eddigi Fidesz kormányzása nem úgy néz ki, hogy 2022 áprilisáig jó volt, de 2022 áprilisa után szar lett, de nagyon is."

Így utólag visszatekintve már én sem gondolom azt sem, hogy az április előtti kormányzásuk jó lett volna. Sajnos rosszul mértem fel a helyzetet, hamarabb kellett volna kapcsolnom. Visszacsinálni már nem tudjuk, de azért remélem, hogy ha csoda nem is történik, legalább észbe kapnak és megpróbálnak változtatni. Az ország, az emberek és saját maguk érdekében is.

2022. dec. 19. 12:05
 39/54 anonim ***** válasza:
12%

Az ausztriai honfitársunk kommentjeiben az a legrosszabb, h még csak pár éve mehetett ki a szomszédba, de máris lenéz minket és lesz-roz mindent.


Akkor képzelhetitek, mennyire lenézik a kelet-európaiakat tőlünk nyugatra mindenhol. Persze polkorrektségből nem mondják ki, de ezt gondolják. Ezért nincs könnyű dolga a magyaroknak (sem) a pökhendi nyugati tagállamokkal szemben az EU-ban. A németek, osztrákok, franciák, belgák, hollandok, luxemburgiak szeretnék megmondani nekünk, hogy mikor mit csináljunk.

2022. dec. 19. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/54 anonim ***** válasza:
2%

"nem hinném, hogy a mi hibánk, hogy a kormányotok ruszki ruletett játszva a teljes magyar gazdaságot feltette a ruszkiknak és most azért vagytok szrban, mert hibás politikai döntések születtek."


Te miről beszélsz ? Mi vagyunk a hülyék, mert meg akarjuk tartani az orosz gazdasági kapcsolatokat ?


Egyrészt mást nem tehetünk (nincs tengerünk) - és ha jó megfigyelő lennél, rájöttél volna, hogy a cseheknek és a szlovákoknak sincs más lehetősége, sőt, ők is nekünk köszönhetik, hogy kapnak gázt, mert mi jártuk ki a Gazpromnál, hogy jöjjön az orosz gáz továbbra is, amit a csehek és a szlovákok is használnak. Enélkül nem csak mi fagynánk meg, de a két szomszédunk is .


A másik : épp az a legnagyobb ostobaság, hogy az EU kézzel-lábbal ragaszkodik az orosz gazdasági kapcsolatok végleges megszakitásához.


Még most talán abba lehetne hagyni ezt az öngyilkos manővert, békét kötni és visszaépiteni (legalább részlegesen) az orosz gazdasági kapcsolatokat. Ugye te sem gondolod komolyan, hogy ezt csak úgy el lehet vágni egy életre ?

2022. dec. 19. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!