Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Más is megbánta, hogy a...

Más is megbánta, hogy a Fideszre szavazott?

Figyelt kérdés
Őszintén megmondva, nem gondoltam, hogy a kormány ennyire nem ért a gazdasághoz. Amióta megnyerték az áprilisi választást, sorra hozzák a rosszabbnál rosszabb döntéseket, érezhetően kapkodnak. Egy-két dolgot még elnéztem nekik, nem várom el, hogy tökéletesek legyenek. De úgy látom, hogy tartósan követik ezt a sehova nem vezető irányt. Mit lehetne tenni, hogy jobb belátásra térjenek?

2022. dec. 19. 10:30
1 2 3 4 5 6
 21/54 anonim ***** válasza:
92%

20as, qvára nem igaz.

Én is külföldön élek, és rohadtul bánt, ami otthon megy, azért irok. Sokan vagyunk, akiket zavar, hogy elfogadjátok ezt az állapotot. Nem hiszem, hogy bárkinek is jó, hogy nincs benzin, cukor, tojás a boltokban. Egy nyomorult, dilletáns kormánya van az országnak és próbáljuk felhivi rá a figyelmet.

2022. dec. 19. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/54 anonim ***** válasza:
1%

Hát ez a Márky-Zay Péter egy tragikomédia lett volna. Szerintem ha ő nyert volna (hálistennek nem igy történt), akkor Gyurcsány után ő lett volna a következő , aki a nemzetközi " a világ megrosszabb miniszterelnökei" versenyen bekerül a top 20-ba.


Az ellenzékben én még potenciálisan alkalmas minizterelnök-jelöltet nem láttam.

2022. dec. 19. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/54 anonim ***** válasza:
0%
A 19-es kommentet gondolom, nem te írtad, de azt látnod kell, hogy nem éppen jóindulatú és hogy az ilyen csak az ellenkező hatást éri el. Ugyan nem a Fideszre szavaztam, de ezek a látványos kérkedések nekem is szúrják a szememet. Főleg, hogy még úgy akarják eladni, mintha ennek valami magasztos célja lenne és nem a kárörömről szólna.
2022. dec. 19. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/54 anonim ***** válasza:
89%
Semmit. Nem a te hibád, hogy a Fideszre szavaztál, mert a fideszes propaganda zseniálisan működött és működik most is. Legnagyobb ütőkártyájuk az volt, mikor benyögték választás előtt, hogy a baloldal háborúba sodorná az országot. Na az volt az olaj a tűzre, ott aztán úgy beparázott mindenki, hogy még az is a Fideszre szavazott, aki amúgy nem akart. Mondjuk ehhez az is hozzátartozik, hogy akkorra már rendesen meg voltak vezetve az emberek.
2022. dec. 19. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/54 anonim ***** válasza:
75%

A magyar nép önsorsrontó.


"Ezt még akkor sem vette volna be a gyomrom"


Szerencsére az ő gyomruk be fogja venni, amikor halálra fagysz, éhen halsz vagy elkapsz egy kórházi fertőzést.


Te sem vagy jóindulatú ember. Szóval kár károgni.

2022. dec. 19. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/54 anonim ***** válasza:
86%

Nem, én irtam, de él és nem is Ausztriában élek, de van kint barátom és rokon is élt egy darabig, kb ugyanazt erősitették meg, mint ő.


Nem magasztos cél ez, káröröm, meg maximum a fidesz politikájának kudarca lehet, de ez senkinek sem jó. Keserédses káröröm ez, látni, kintről, hogy omlik össze az ország, az meg kiváltképp, hogy nem tehetünk ellene semmit, csak bizunk benne, hogy egyszer összedől ez a qva rendszer. Én nem úgy jöttem el, hogy soha többé Magyarország, úgy jöttem el, hogy nem birtam már azt, ami otthon megy, nem jutottam előrébb. De nem volt célom, hogy egész életemet külföldön éljem le. Szeretnék egyszer hazamenni és otthon meghallni. De ilyen környezetben ezt nem vállalom!

2022. dec. 19. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/54 anonim ***** válasza:
2%

" Nem hiszem, hogy bárkinek is jó, hogy nincs benzin, cukor, tojás a boltokban. Egy nyomorult, dilletáns kormánya van az országnak és próbáljuk felhivi rá a figyelmet."


Mert Ausztriában milyen kormányok vannak már ??? Elég ciki dolgok mennek nálatok is.


Mi mindig röhögünk a családban ezeken a hireken, hogy nincs cukor , mi eddig mindig be tudtunk vásárolni. Ez ilyen retró életérzés a magyar emberben, hogy imádja sajnáltatni magát és úgy tenni, mintha 100 évvel ezelőtti állapotokba kerültünk volna és élelmiszerjegy lenne megint :)


A Black Friday-en többen vásároltak idén, mint valaha. Na, ennyire éhezik-fázik a magyar mostanság....


Persze, van egy réteg, akinek nehézségei vannak az áremelkedések miatt, nyilván, de ez a képmutató önsajnáltatás meg a "cukorhiány" hiszti megmosolyogtató.

2022. dec. 19. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/54 anonim ***** válasza:
100%
#11 Ilyen "akasztgatósok" minden oldalon vannak. Ne abból indulj ki amit a teljesen elborult agyú akármilyen pártiak írogatnak a neten. A normális ellenzéki szavazók, csak a demokratikus viszonyok helyreállítását kívánták volna, normális gazdaság és társadalompolitikát, Európai Ügyészséghez való csatlakozást.
2022. dec. 19. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/54 anonim ***** válasza:
86%
Az a gond, hogy amig otthon éltem, én is elhittem az otthoni mantrát, pedig jártam külföldre és semennyire sem voltam jobboldali életemben. Aztán, amikor kiköltöztetm, akkor döbbentem rá, hogy, mennyivel másabb itt. Mennyivel előrébb járnak akár csak a környező országok és ehhez nem kell Németországig jönni!
2022. dec. 19. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/54 anonim ***** válasza:
2%

Kedves ausztriai okoskodó !


Ha változást szeretnél szülőhazádban, akkor azért menjetek az utcára Ausztriában , Brüsszelben és egész Európában, hogy az EU végre eszközölje ki, hogy meginduljanak a béketárgyalások a háborúban és hagyja abba a dilettáns szankcióspolitikáját, ami egyáltalán nem vetett véget a háborúnak, sőt a frontvonal is pont ugyanott van, mint tavasszal.


A dilettantizmusuknak az lett a vége, hogy szétforgácsolódtak az orosz gazdasági kapcsolatok, ami gazdasági válságot eredményezett Európában, és begyűrűzött hozzánk is.


Mivel nem vagyunk saját mezőgazdasággal rendelkező, önálló ország, az export-import folyamatok miatt kv--a drága nálunk az élelmiszer.


Aki a problémák forrását keresi, az kopogtasson az EP-ben, az Európa Bizottságnál és az Európa Tanácsnál, mert eddigi fennállásuk legrosszabb döntéseit hozzák azzal, hogy el akarják vágni a gazdasági kapcsolatokat az oroszokkal.


Ezek itt a fő problémák, nem a kormány döntései.


A német ipari cégek már rég közölték, hogy ha nem biztositják számukra az eddigi olcsó energiát, akkor kivonulnak Európából és áttelepülnek Ázsiába.


Ezek az igazi problémák, ezeken kéne lamentálnotok, hogy ne következzenek be, nem azon, hogy mit csinál a magyar kormány.

2022. dec. 19. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!