Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Más is megbánta hogy a választ...

Más is megbánta hogy a választásokon nem a FIDESZ-re szavazott?

Figyelt kérdés

Sajnos nem oda raktam az X-et, ahova kellett volna, már bánom.

Amit a Fidesz kormány hatalmon eltöltött idejében tapasztaltam, az messze túlhaladja azt, amit még csak gondolni sem mertem.

Akár a környékbeli eseteket nézem, vagy az országban.

Itt a környéken az összes településen szinte alig van munkanélküli.

Régen kapták a segélyt(22800 ft), ami szinte semmire nem elég, most ezt a réteget behívták dolgozni közmunkára, és tehetnek a közért, és dupla annyi pénzt kapnak érte, mint ami a segély.

A települések mind megszépülnek, és ezt ezeknek az embereknek köszönhetjük.

A kórházakat felújítják, vagy újakat adnak át, itt most kezdődik egy több milliárdos kórház felújítás, úgy hogy az előző ciklusban már volt egy hasonló volumenű munka.

Sok betelepült üzem gyár jön az országba vagy érdeklődik(Takata, vagy Gyöngyös mellett az új épülő gumigyár), és akkor a kisebb üzem és gyárbővítésekor még nem is beszéltem, ami mind a kormány keleti nyitás stratégiája miatt van, és a növekedési hitelprogram miatt.

A gyerekes családok kapják az adójóváírást, és az anyuka még GYES mellett is eltud menni dolgozni.

Sok ilyen dolog van, amit nem gondoltam volna hogy megcsinál a FIDESZ, de mégis megvalósult.

Sajnos megbántam hogy egy másik pártra szavaztam, de azok most sehol sincsenek, semmit sem képesek elérni.



2014. nov. 14. 12:02
 1/7 anonim ***** válasza:
82%
Ha neked jó az ha szolgát csinálnak belőled, akkor szavazz rájuk. Adódból sok stadion fog épülni, aminek építéséért magáncégek kartelleznek. Azzal hogy van munkád, a kapitalizmus győztesének érzed magad? Nem semmi.
2014. nov. 14. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 hollófernyiges ***** válasza:
76%

"szinte alig van munkanélküli"

Átnevezték őket közmunkásnak?


"Régen kapták a segélyt(22800 ft), ami szinte semmire nem elég, most ezt a réteget behívták dolgozni közmunkára, és tehetnek a közért, és dupla annyi pénzt kapnak érte, mint ami a segély."

Ja, előbb lefelezték a segélyt (merthogy korábban 40K volt) aztán ha a kegyelmes úrnak úgy tetszik behívnak közmunkára, ha túl nagy a szád, akkor meg nem.

Közmunka ahogyan közelről látszik:

[link]

2014. nov. 14. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
85%

Már a cikk címének elolvasása elég volt ahhoz hogy eldobjam az agyam:

"Úton a munka alapú társadalom felé".

Egy munka alapú társadalomban a munkáért szoktak fizetni. De ma Magyarországon csak a privatizációért, korrupcióért, csalásért, kartellezésért, mutyiért, közpénzek kitalicskázásáért, stb. fizetnek. Ekkora hazugságot ami az idézőjelben olvasható, agyam eldobom!

2014. nov. 14. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
63%

"Más is megbánta hogy a választásokon nem a FIDESZ-re szavazott?"

A legtöbben megbánták, hogy rájuk szavaztak. A maradék pedig, hogy nem ellenük....

2014. nov. 14. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
9%

az emberek már nem vevők erre a parasztvakító propagandára

de azért egy próbát megért

2014. nov. 14. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
63%
Ez vicc volt ugye? :D Én 2003-ban voltam munkanélküli, akkor 90ezret kaptam egy évig és mellette ingyen elvégeztem egy képzést, amivel utána rögtön el is tudtam helyezkedni. (Azóta is ugyanott dolgozok). Szóval talán a kérdező nem emlékszik, de a mostani helyzet mintha nem lenne ilyen rózsás...
2014. nov. 14. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ezt nem bírtam végigolvasni, neked nagyon durván narancsozva lett az agyad, lődd le magad.
2014. nov. 20. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!