Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Más is megbánta, hogy a...

Más is megbánta, hogy a Fideszre szavazott?

Figyelt kérdés
Őszintén megmondva, nem gondoltam, hogy a kormány ennyire nem ért a gazdasághoz. Amióta megnyerték az áprilisi választást, sorra hozzák a rosszabbnál rosszabb döntéseket, érezhetően kapkodnak. Egy-két dolgot még elnéztem nekik, nem várom el, hogy tökéletesek legyenek. De úgy látom, hogy tartósan követik ezt a sehova nem vezető irányt. Mit lehetne tenni, hogy jobb belátásra térjenek?

2022. dec. 19. 10:30
1 2 3 4 5 6
 11/54 anonim ***** válasza:
22%

Igen, kiábrándultam belőlük. De ez nem jelenti, hogy vissza akarom hozni az ellenzéket.

Azért szavaztam a Fideszre, mert a liberálisok mindenhol azt írták, hogy tutibiztos az ellenzék nyer kétharmaddal és akkor majd mennek a Fidesz-szavazók a lámpavasra, meg a Dunába. Ezt még akkor sem vette volna be a gyomrom, ha csak átvitt értelemben értik, de az sem lepne meg, ha szó szerint ezt akarták volna. Ha tudtam volna, hogy ez az egész biztos balos győzelem teljes kamu, akkor a Mi Hazánkra szavaztam volna.

2022. dec. 19. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/54 anonim ***** válasza:
76%

Ebben az országban semmi sem segit.

Az infláció rekordméretű, az euró árfolyam, szintúgy. Sorra zárnak be a vállalkozások, cégek, emberek lesznek munkanélküliek, közben a tanárokat vegzálják, akik bár tűntetnek ellene, semmit sem érnek el.

Az ország esik darabokra, de mivel nincs alternativa -de van-, ezért az elvándorlás az egyetlen megoldás. Qva ország b+!

2022. dec. 19. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/54 anonim ***** válasza:
1%

"én Ausztriában élek."


Az eléggé egy szarfészek. Normális ember nem élne ott.

2022. dec. 19. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/54 anonim ***** válasza:
28%
Aki itt azon élvezkedik, hogy külföldön mekkora Kánaán van, az komolyan elhiszi, hogy ha visszajöttek volna a balosok áprilisban, akkor már itt is az lenne?
2022. dec. 19. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/54 anonim ***** válasza:
2%

#7 látszik,hogy nem törődösz semmivel 22 fok kabàsbol.

Szintén nyugat nalunkn19.5 fok van ami azt jelenti hogy van a.laksbannolyan rész ahol 18 fok is van.

Tudod fenntartható jövő.

Ez tél nem nyár hogy pólóban mászkálj!

2022. dec. 19. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/54 XXX-YYY ***** válasza:
83%

"Mit lehetne tenni, hogy jobb belátásra térjenek?"


SEMMIT! amíg az EU szponzorálja őket, jól elvannak és basznak a népre

2022. dec. 19. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/54 anonim ***** válasza:
2%
Nem hiszi. Én például életem túlnyomó részét külföldön töltöm, ezért látom mekkora szarfészek az Magyarországhoz képest. Innen csak a fideszt kéne eltakarítani, fideszeseknek kéne csüngni az útszéli fákról, de mondjuk egy Ausztria akkor sem tudna Magyarország nyomdokaiba lépni, ha még az önkormányzati képviselőit is felkötné, nálunk meg elég lenne csak a kormánytagokat. Ott akkora erkölcsi problémák vannak, hogy azokat helyrehozni egyszerűen nem lehet bárki megölésével sem.
2022. dec. 19. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/54 anonim ***** válasza:
83%
A legjobb módja ugye az erkölcsi problémák helyrehozásának, ha felakasztgatjuk az embereket. Onnantól meg van oldva.
2022. dec. 19. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/54 anonim ***** válasza:
78%

15: sajnálom hogy szarul van szigetelve a házad. De itt támogatják a jól szigetelt házakat, csak mondom. :D múlt évben és most sem kellett bekapcsolnom a gázt, csak mutatóba, hogy működik e (megsugom: mukodik). :D


Elnel ekkora szarfeszekben szerintem. :D majd ha venember leszel és senki nem fog ápolni, akkor majd emlékezz a szavaimra!

Akkora szarfeszekben élek, hogyha táppénzen vagyok, akkor 100%-os kifizetést kapok 6 hétig. Várjunk csak? Magyarországon mennyit is kapsz? Jaaaaa, hogy a töredékét. :D hát ez szánalmas. De amúgy örülök, hogy ott maradtok, ezt a mentalitást ne is hozzátok ide. Köszi! Ja és igen, a hanyatló nyugat rajtatok röhög. A jó szakemberek jönnek, ti meg majd megoldjatok valahogy, úgyis helikopter ország vagytok nem? Oroszország lancos kutyái. :)


Ja és, gratulálok a cukorhianyhoz!

2022. dec. 19. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/54 anonim ***** válasza:
0%
Annyira jó életed van, hogy szabadidődben magyar fórumokra jársz önkielégíteni. :D Tényleg jobban áll Ausztria, de aki boldog ott, az nem érez késztetést visszaugatni.
2022. dec. 19. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!