Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Akik a Fideszre szavaztak...

Akik a Fideszre szavaztak legutóbb, azok a következő választáson már nem fognak?

Figyelt kérdés
Átértékelik az eddigieket?
2022. okt. 19. 08:37
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/74 anonim ***** válasza:
22%
Természetes a FIDESZRE fogok szavazni, mert elégedett vagyok a Kormány munkájával. 💪
2022. okt. 20. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/74 anonim ***** válasza:
49%

#59, akkor mondhatjuk azt, hogy a te válaszod a tipikus jobboldali válaszok jeles képviselete? Vagyis ha az ember kifejti az álláspontját, akkor arra csak annyi a válaszotok, hogy be kell utalni az elmegyógyintézetbe?


És akkor még ti veszitek zokon, amikor letudatlanoznak titeket, közben még az alapvető párbeszédre is életképtelenek vagytok...


Másik tipikus dolog; ha valaki nem nyalogatja bő nyállal 0rbánt, azon nyomban „ballipsivé” válik a szemetekben. Az meg sem fordul a fejetekben, hogy esetleg az a másik nem szimpatizál a másik oldallal sem. Ugyan rájuk szavaztam, de nem azért, mert hűdejónak tartanám őket, hanem azért, amiért már korábban leírtam; 0rbánéknál bármi csak jobb lehet.

2022. okt. 20. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/74 anonim ***** válasza:
92%

#62 Megtetszett a tapsvihar?:)) Nincs bajom az ellenzéki szavazókkal. Elfogadom az érveiket. Te vagy, akinél a 2. szóból kiderült, hogy sérült.

És nem tévedtem.

Ha a csökött agyad a bő nyállal nyalogatás közben csak az általánosításig jutott, az a Te egyéni problémád.


Amúgy szórakoztató figura vagy:))

2022. okt. 20. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/74 anonim ***** válasza:
49%

#63, miért van, az hogy ti váltig állítjátok, hogy soha nem sértegettek senkit, ehhez képest a te válaszodból egyszer sem hiányzott?


Az inkább vall agyi sérültségre, hogy mást sem csinálsz, csak a beszélgetőpartnert minősíted ahelyett, hogy érdemben válaszolnál a felvetett dolgokra. Ami még érdekesebb, hogy te beszélsz általánosításról, holott te hozakodtál azzal elő előbb, hogy én a "baloldal jeles képviselője" vagyok.

Fejtsd már ki, kérlek, hogy mégis mitől váltam én azzá? Avagy milyenek a baloldali gondolkodásúak?

Már persze azzal együtt, hogy leszögeztem, hogy nem szimpatizálok velük sem, de ha már kettejük között kellett választani, akkor inkább őket választottam...


Remélem, hogy a vita egy következő szintre tud majd emelkedni. A következő szint az, hogy befejezed a rágalmazás szintű személyeskedést. Lássuk, képes vagy-e rá.

2022. okt. 20. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/74 anonim ***** válasza:
92%
#64 Mit nem értesz már megint? Fogalmazd meg pontosan a kérdésed.
2022. okt. 20. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/74 anonim ***** válasza:
45%

Én azért szavazok a Fideszre, hogy továbbra is alacsonyan tartsák a magyarok bérét:


[link]

2022. okt. 20. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/74 anonim ***** válasza:
41%
#67 Van egy rossz hírem: sajnos Dobrev már elintézte az eu-s minimálbért, így az alacsony béreknek annyi:(
2022. okt. 20. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/74 anonim ***** válasza:
92%

A kormány dolga alacsonyan tartani a munkaerő-KÖLTSÉGEKET.

Nem a béreket.

De a kommunisták:

a) nem tudnak angolul

b) mindig hazudnak

c) nem értik a különbséget

2022. okt. 20. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/74 anonim ***** válasza:
45%
#68 A munkaerő-költség fogalma lefedi a béreket. :)
2022. okt. 20. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/74 anonim ***** válasza:
92%
#69 Na ez így abszolút nem igaz.
2022. okt. 20. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!