Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Akik a Fideszre szavaztak...

Akik a Fideszre szavaztak legutóbb, azok a következő választáson már nem fognak?

Figyelt kérdés
Átértékelik az eddigieket?
2022. okt. 19. 08:37
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/74 anonim ***** válasza:
69%
Már megint nem az az érv, hogy miért jó az ellenzék programja, hanem, hogy a "folytatjuk" rossz.
2022. okt. 19. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/74 anonim ***** válasza:
70%
Kinek mi köze hozzá,hogy kire szavazok? Attól, hogy néhány ember elégedetlen, még 3 és fél millió, köszöni szépen, jól van.
2022. okt. 19. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/74 anonim ***** válasza:
30%

#31, nem az az érv... Az volt az állítás, hogy az ellenzék programja nem volt elég meggyőző, akkor jogos a felvetés, hogy a „folytatjuk”-ban mi volt olyan k.rva meggyőző... Avagy ha az ellenzék is csak annyit írt volna, hogy folytatjuk, akkor rögtön rájuk szavaztaroj volna? Naugye.


De teljesen mindengy, hogy mit találtak volna ki, mindenre azt mondanátok, hogy nem elég jó... Mert nektek az kell, hogy az 0rbán lopja ki a szemeteket, másnak nem engednétek.

2022. okt. 19. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/74 anonim ***** válasza:
40%

#33 El se kezdd, mert már megint a kérdést sem érted.

És annyira nincs ma időm kisegítősöket oktatni.


Amúgy az alapállásban tévedsz. Az ellenzék 1994-ben és 2002-ben meggyőzte azokat akik elégedetlenek voltak. 2006-ot hagyjuk.

Most annyit tudtok, hogy merafidesz...

2022. okt. 19. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/74 anonim ***** válasza:
5%

Fizessétek neki tovább Hatyvanpusztát:) Ki a bánatot érdekel?:-D

🤡🤡😱😱🐏🐏

2022. okt. 19. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/74 anonim ***** válasza:
7%

Nem. Akik a fideszre szavaznak pár éve már egyértelműen az ország, és az emberiség söpredékét jelentik: komcsik, kádáristák, élősködők, hülyék.


A komcsiság, kádárizmus egyre jobban megvalósul, az élősködők is ki vannak szolgálva a párt közelében is (lőrincék, matolcsi fiú, stb), és a csókkal, kamatstoppal is a tenyészbarmok. Hülyék pedig be nyelik a propagandát csak úgy simán.


Az ország, gyerekek jövője nem zavarja őket, csak a jelennek élnek. Ameddig a jelen tűrhető addig nem pattognak nagyon, és nekik megfelel a meleg posvány is, nincsenek túl nagy igényeik.

2022. okt. 19. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/74 anonim ***** válasza:
46%

Bírom ezt az ellenzéki jövőbe látást.

Már innen megmondják, hogy bezzeg ha Feri vagy Feriné vezetné az országot, 100 év múlva milyen jó is lenne!

Komolyan ennyire alacsony a színvonal?

2022. okt. 19. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/74 anonim ***** válasza:
21%

#38 Valóban nem rám szorulsz. Ami neked kell, azt úgy hívják: iskola.

Nem általában minősítem az ellenzéki szavazókat. Te vagy sajnos sérült.

2022. okt. 19. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/74 anonim ***** válasza:
34%

Elég szomorkás ennek a vitának a tartalma mindkét oldalról.


Abban tökéletesen egyet tudok érteni a fideszes hozzászólókkal, hogy 12 év alatt egyetlen használható pártot vagy pártcsoportot össze nem gründolni (sőt, a Jobbik el is temette önmagát) rettentően szánalmas.


Baloldali emberként nincs alternatívám, a DK liberális, az MSZP nagyjából annyira látja 21. század problémáit balról, mint a 80+-os rokonaim, a PM törpe és alig áll bele valami ügybe. Van egy darab Jámbor András a parlamentben, aki képes kimenni olyan ügyek miatt, mint a kilakoltatások, de amíg ezt egy DK-s polgi hagyja jóvá, addig milyen közös platform jöhet itt létre?


Megvetem a Fideszt, mert okolhatónak tartom őket azért, amit általánosan gyűlölettelibb közhangulatként tudnék leírni, legyen szó migrációról vagy a szexuális kisebbségek ügyeiről, de ez nem azt jelenti, hogy a jelenlegi vagy az elmúlt 1.5 évtized ellenzéke bármi használhatót tudott volna felmutatni.


Én a hétköznapokra az apolitikus létet választottam, elvagyok a kis budapesti buborékomban, az átlagot elég messze meghaladó fizetésemmel, néha megnyilvánulok erről-arról, oszt ennyi.


Aki viszont kiábrándultságot vár fideszesektől, az nem érti az egészet.

2022. okt. 19. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/74 anonim ***** válasza:
0%

#39, nem igazán értem, mire fel tőled ez a nagy személyeskedés meg lenézés úgy, hogy azt sem tudod, ki vagyok, vagy mit értem el az életben.

Valamint azt sem igazán értem, hogy mitől érzed olyan baszottul okosnak, amikor felteszek egy kérdést, de csak a terelés megy, válasz nincs...

2022. okt. 19. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!