Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Akik a Fideszre szavaztak...

Akik a Fideszre szavaztak legutóbb, azok a következő választáson már nem fognak?

Figyelt kérdés
Átértékelik az eddigieket?
2022. okt. 19. 08:37
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/74 anonim ***** válasza:
15%
Nem fognak másra szavazni, mert elvitte a maradék eszüket a propaganda. Ott vannak a szemük előtt a kész tények, hogy alkalmatlan a vezetés, de nem hajlandóak tudomást venni róla. Az egyetlen megoldás ami van, hogy addig kell elhagyni az országot, amíg még az EU tagja. Én magyarként élek külföldön is. Gyurcsányozzatok csak és bólogassatok együtt a Viktorral. De ne felejtsétek el befizetni a 27% áfát, vegyétek a 800 forintos kenyeret és a tojást, aminek 100 forint darabja. Ha nektek jó nyomorban élni hát tegyétek.
2022. okt. 19. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/74 anonim ***** válasza:
62%

Jelen állás szerint ISMÉT a Fideszre fogok szavazni....

Amúgy 1994 óta mindig.🧡

2022. okt. 19. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/74 anonim ***** válasza:
69%
Mégis mit kéne átértékelni? A többi párt teljesítménye egyre szánalmasabb.
2022. okt. 19. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/74 anonim ***** válasza:
29%
Ezek a szavazók buták, tanulatlanok és tájékozatlanok, nem fognak másra szavazni.
2022. okt. 19. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/74 anonim ***** válasza:
34%

Én azért kíváncsi lennék arra a fideszesektől, hogy ha minden annyira fasza, akkor miért nő és nő a tanárok elégedetlensége, amit egyre jobban demonstrálnak a diákokkal karöltve, ÉS miért hazudják azt a köztévén, hogy nincsenek tüntetések, vagy ha van is, azon pár ember lézeng?

Ezt nevezitek ti fasza kormányzásnak? Belehazudnak az arcotokba, de „inkább ő, mint a feri” alapon elnézitek neki? Vagy hogy van ez?

2022. okt. 19. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/74 anonim ***** válasza:
23%

25 Úgy van!Nem kell ezzel foglalkozni,kár rá energiát pazarolni.

Ő bajuk ha ennyi eszük van.Mikor mindenki elhúz innen a búsba és majd csak őket pumpolja extra adókkal a döbrögi mivel az eu beintett és kelleni fog a pénz Hatvanpusztára:)

2022. okt. 19. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/74 anonim ***** válasza:
65%

Az ellenzék annak ellenére, hogy itt buták vannak, meg tájékozatlanok, annak ellenére, hogy MINDEN rossz, mindenki éhezik, nyomorog.

Annak ellenére, hogy folyamatosan mindenki tüntet, egyetlen "pártot" volt képes 12 év alatt valami többé-kevésbé pártszerű formába grundolni.

Ennek a pártnak a vezetője, tetszik-nem tetszik Gyurcsány + neje. Ez tény.


Van más alternatívátok? Vagy tényleg csak ennyit tudtok?

Ha ez 12 év politikai teljesítménye az ellenzék részéről, akkor ki a buta, ki a tehetségtelen?

2022. okt. 19. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/74 anonim ***** válasza:
79%
Nem az volt a kérdés, hogy minden fasza-e vagy sem, mert amúgy nem minden fasza, sőt, vannak komoly problémák. Senki nem mondta azt, hogy minden rendben lenne. A kérdés az országgyűlési választás. Én megnéztem az összefogás programját, és azt láttam, hogy bármennyire is összefogtak, az a program megvalósíthatatlan és jó néhány olyan kiemelt pont volt benne, ami az én értékrendemmel ellentétes. Így maradt a fidesz.
2022. okt. 19. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/74 anonim ***** válasza:
39%
#28, igen, mert a „folytatjuk” az aztán a programok netovábbja...
2022. okt. 19. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/74 anonim ***** válasza:
56%
Milyen programot vártál a fidesztől? 12 év alatt világosan látszik az irány. De azért ők is elmondták, hogy például meg fogják tartani a családtámogatásokat, adókedvezményeket, amik a dolgozó gyereket nevelő családoknak (mint pl mi vagyunk) teljesen jó dolog. Az ellenzék nem tudott jobbat ajánlani. Nem kell ezt túlbonyolítani.
2022. okt. 19. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!