Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Akik a Fideszre szavaztak...

Akik a Fideszre szavaztak legutóbb, azok a következő választáson már nem fognak?

Figyelt kérdés
Átértékelik az eddigieket?
2022. okt. 19. 08:37
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/74 anonim ***** válasza:
69%

#52, ha szerinted az kulturált válasz, ahogy válaszoltál, el sem tudom képzelni, milyen az, amikor kulturálatlan vagy. Azt tudom elképzelni, hogy nálad az már kulturált viselkedés, hogyha a válaszolgatás nem megy át anyázásba...


Lehet, hogy bennem van a hiba, de mindenkihez úgy viszonyulok, amilyen viselkedést kapok a másiktól.


Nem kaptál konkrét választ? Én sem kaptam.

Minősítés van a válaszomban? Én is kaptam minősítéseket tőled.

Persze most majd az jön, hogy a „te kezdted” óvódában volt utoljára divat, csakhogy miért is vársz el másfajta viselkedést, mint amit te nyújtasz? Ha normális hangnemben elmondtad volna a véleményed, én is normálisan válaszoltam volna (a szemmel látható politikai nézeteltérések ellenére is), de rögtön kijátszottad az „én minden körülmények között okosabb vagyok nálad” kártyát, innentől ne várd, hogy nem hasonló szintű válaszokat fogsz kapni.

2022. okt. 19. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/74 anonim ***** válasza:
36%

#53. Pedig a tények makacs dolgok. Úgy tűnik itt nálad mindenki okosabb.

Írtam konkrét választ a kérdéseidre.

Ha nem fogod fel, hát nem fogod fel.

2022. okt. 19. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/74 anonim ***** válasza:
23%

#53, nicsak, ki „minősítget kulturáltan” megint...


Megkérdeztem, hogy mi győzött meg titeket a fidesz programjában, amire az volt a reakció, hogy hogy merek én kérdést feltenni. Tényleg informatív válasz volt...


Az, hogy te a 12 év alatti, túl soknak egyáltalán nem mondható jó dolgokkal egyetértesz a fidesszel, nem válasz a kérdésre. És azért nem, mert a program a jövőbeni tervekről kellene szólnia, nem a már meglévő dolgokra(=semmire) verni a mellünket meg Sorossal riogatni indokolatlanul. A „folytatjuk” tehát azt jelenti az én olvasatomban, hogy ugyanazt a szart csinálják, kis tejszínhabbal. Eddig mondjuk a vezetésük a programnak éppen megfelel.

2022. okt. 19. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/74 anonim ***** válasza:
71%

#54

Ha nálad néhány nagy rendszer (adó, családpolitika, munkahelyteremtés) amik egyébként stratégiai (tehát hosszú időtáv alatt megvalósítható célok) nem számít válasznak, akkor mi?


Meséld már el, Te milyen konkrétumot írtál?

2022. okt. 19. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/74 anonim ***** válasza:
26%

#54 "Ha nálad néhány nagy rendszer (adó, családpolitika, munkahelyteremtés) amik egyébként stratégiai (tehát hosszú időtáv alatt megvalósítható célok) nem számít válasznak, akkor mi?"

Ne állj le egy trollal vitatkozni, csak annyit akar, hogy újra meg újra vele foglalkozz és közben ideges legyél!

Nem fog neked rendes, egyenes választ adni mert nem is érti a kérdést.

Szerinte eleve rossz minden amit a fidesz kormány idején csinálnak, tök lényegtelen hogy az mi, miért és milyen eredménnyel történt. Emiatt fel sem fogja, hogy nem a fideszesek fogadják el azt, hogy a fidesz így dönt és kész, hanem fordítva van, azért a fidesz van még most is kormányon, mert pont azt csinálják amit ez a rengeteg ember akar aki rájuk szavazott.

Nincs olyan, hogy mindenben egyetértek azzal amit a fidesz csinál, olyan van, hogy a választáson a kínálatból kiválasztom azt a jelöltet/pártot amelyik a leginkább fogja azt tenni, képviselni amit szeretnék. A fidesz és a kdnp pedig időről időre megnézi mit szeretnének a választói és aszerint politizál. Neki ez érthetetlen, hogy nem a politikus után megy a nép, hanem a nép mondja meg a politikusnak merre vezesse az országot, ezért fel se fogja amit te szeretnél tőle, csak kötözködik.

Hagyd rá, nem éri meg folytatni!

2022. okt. 19. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/74 anonim ***** válasza:
66%
#55 Azt gondolom igazad van. Bár egészen nyugodt vagyok.
2022. okt. 19. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/74 anonim ***** válasza:
26%
#56 Az jó. Irigylem a nyugalmadat, engem nagyon fel szokott némelyik (ugyanaz több bejelentkezéssel?) idegesíteni. :)
2022. okt. 19. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/74 anonim ***** válasza:
77%

#54, nem írtam semmilyen konkrétumot, remélem, hogy a kicsi lelked végre megnyugszik. De továbbmegyek; soha nem állítottam, hogy bármilyen konkrétumot is írtam, volna, szóval nem igazán értem, hogy mi ez a számokérés... Ellenben a feltett kérdésemre még mindig nem sikerült válaszolni, csak a vagdalkozás megy részedről.


Még egyszer leírom, gyengébbek kedvéért; amikor választások vannak, akkor minden pártnak írni kell egy tervezetet, amivel a jövőben foglalkozni szeretne, ezt hívják választási programnak. Na most, ha a fidesznek csak annyi a programja, hogy "folytatjuk", akkor ez mit jelent? Mit folytatnak?

Ellenben az ellenzék összeírt egy csomó dolgot, hogy min változtatnának, de erre csak annyi a válaszotok, hogy gyurcsánysorosbrüsszelmigráns.


#55, nagyon örülök, hogy ennyire egymásra találtatok, és ilyen nagy az egyetértés. Nem kerülte el a figyelmem, hogy tőled szintén csak a pocskondiázást kaptam, pedig a kolléga szavaiból azt vettem ki, hogy a "ti fajtátok" soha nem vetemedne arra, hogy másokat minősítsen. Köszönöm, hogy sikerült ezt egy huszárvágással megcáfolnod :)


Egyenes választ pedig azért nem tudok adni, mert egyenes kérdést nem kaptam eddig sem. Ez egy ilyen szakma, sajnos. Nagyon szívesen válaszolok bármilyen kérdésre, hogyha nem a "saját játékszabályaitok" szerint játszotok, ahogy azt a főni kiadta utasításban a 12 pontjában.


De, ha már itt tartunk; nem minden rossz eleve, amit a fidesz csinál, de azt biztosan tudom, hogy a fidesz olyat nem csinál, hogy abból vagy így, vagy úgy, de nekik hasznuk ne lenne. Tehát teljes önzetlenségből, csak azért, mert EZÉRT FIZETJÜK ŐKET, nem csinálnak semmit. Tipikus példa erre, hogy a választások előtt mindig ész nélkül osztogatnak, valahogy mindig pont csak ilyenkor jut eszükbe gondolni a népre közvetlen módon. Már alapból ez a szintű képmutatás az, ami meggátol abban, hogy bármikor is rájuk szavazzak.


"Neki ez érthetetlen, hogy nem a politikus után megy a nép, hanem a nép mondja meg a politikusnak merre vezesse az országot,"


Nem emlékszem, hogy bárki is mondta volna nekik, hogy hízlaljanak fel egy mészáros lőrincet, vagy hogy építtessenek egy stadiont 0rbán hátsó kertjébe, de lehet, hogy ezek csak az én figyelmemet kerülték el...

2022. okt. 19. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/74 anonim ***** válasza:
66%

58 Arra kérlek ne válaszolj inkább semmilyen kérdésre, hanem nyugodtan vedd igénybe a mindenki által fizetett TB-ellátást :)

Íme a baloldal jeles képviselője. Tapsvihar :)

2022. okt. 20. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/74 anonim ***** válasza:
49%
#45 a fideszre szavazás úgy 2016 óta kizárja a lelkiismeret lehetőségét.
2022. okt. 20. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!