Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Akik a Fideszre szavaztak...

Akik a Fideszre szavaztak legutóbb, azok a következő választáson már nem fognak?

Figyelt kérdés
Átértékelik az eddigieket?
2022. okt. 19. 08:37
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/74 anonim ***** válasza:
58%

Dehogy értékelik át:) Azt se tudják merre vannak seggel:-D Miről beszélsz?

Nincs gondolkodási képességük:)

2022. okt. 19. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/74 anonim ***** válasza:
49%
2018-ban szavazhattam először, akkor a Fideszre szavaztam. Igazándiból a Momentumra akartam már akkor is, de mivel nem láttam semmi esélyét annak, hogy legyőzzék a Fideszt, így nem rájuk szavaztam. Azért esett végül a választásom a Fideszre, mert nem szerettem volna a Jobbikot a kormány élén, akkoriban még teljesen más volt a párt ideológiája. Idén az Összefogásra szavaztam. 2026-ban ha a Mi Hazánk lesz a legnagyobb kihívója a Fidesznek, akkor a Fideszre fogok szavazni, hogy elkerüljük a rosszabbat. Ha más pártnak is lesz legalább egy kis esélye a Fidesz ellen, akkor egyértelműen másra fogok szavazni.
2022. okt. 19. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/74 anonim ***** válasza:
71%

Az ellenzéki akadémikusok már összeraktak egy épkézláb alternatívát?

Mert én azt nagyon várom.

Egyenlőre azt látom olyan az ellenzék, mint egy ostoba, fogatlan, kopasz gnóm: áll a tükör előtt és mondogatja magának: szép is vagyok, magas is vagyok, okos is vagyok, erős is vagyok.

2022. okt. 19. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/74 anonim ***** válasza:
61%
Dehogynem a fideszre fognak, Orbán a következő választás előtt is osztogat pénzt, bemondja hogy Brüsszelgyurcsány és megvan a kétharmad. De ha most lennének a választások akkor is főlénnyel nyerne a fidesz mert a fideszeseket nem érdekli semmi, akármit csinálnak.
2022. okt. 19. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/74 anonim ***** válasza:
45%
Mi Hazánk 😎☝️
2022. okt. 19. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/74 anonim ***** válasza:
70%
A birkák bármi áron csak a Fideszre. Ha éhenfagynak akkor is.
2022. okt. 19. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/74 anonim ***** válasza:
68%
Én szavaznék másra, ha lenne kire, de nincs jobb alternatíva.
2022. okt. 19. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/74 anonim ***** válasza:
53%
#7 A birka fideszeseknek nem is lesz. Nekik a törpe a tökély.
2022. okt. 19. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/74 anonim ***** válasza:
50%

#8 "amíg a liberálfasiszta woke marhaságokat vallókat távol tartják a hatalomtól"

Ezzel már elkéstél. Szájer, Borkai, Kaleta? Mind kerestény mintapolgár ugyebár? És biztos nem ők az egyedüli fekete bárányok.

2022. okt. 19. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/74 anonim ***** válasza:
41%

A válaszokból azért jól látszik az ellenzékiek értelmi szintje.

Vagy csak sikeres volt az idomításuk?

Ilyenekre kellene szavazni?

2022. okt. 19. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!