Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Akik a Fideszre szavaztak...

Akik a Fideszre szavaztak legutóbb, azok a következő választáson már nem fognak?

Figyelt kérdés
Átértékelik az eddigieket?
2022. okt. 19. 08:37
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/74 anonim ***** válasza:
36%

#39 Nem személyeskedek. Nem minősítelek. Megteszed magad.


Volt itt olyan kérdés, kulturáltan értelmesen, mi az ellenzék alternatívája?

Mit kínálnak? Mivel akarnak embereket meggyőzni?


Erre az volt a válaszod kb. hogy mert a Fidesznek mi? Aztán még zokon veszed, ha az ember szóvá teszi, hogy itt tartotok.


Ezért mondtam, ne kezdd el, ha érted.

Egy rosszat jóval kéne leváltani.

Miért nem mutatja meg az ellenzék miben és mennyire jó?

Nem visszakérdezgetni kell. Így akar az ellenzék országot vezetni?

2022. okt. 19. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/74 anonim ***** válasza:
52%
Biztos lesz olyan is, de gondolom sokkal többen lesznek, akik nem gondolják át értelmesen és ha élnek akkor 2026 ban is ikszelnek a fütyiszre.
2022. okt. 19. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/74 anonim ***** válasza:
26%

#43, megkérdeztem, hogy mi volt abban a vonzó, amit a fidesz hirdetett. Erre nem vagy képes válaszolni, de nagyképűsködésni igen.


Igazad van, a rosszat jóra kellene leváltani. Csak sajnos jelen állás szerint a fidesznél minden csak jobb lenne...

2022. okt. 19. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/74 anonim ***** válasza:
75%

45 nagyképűsködésni?

Én egyetértek a Fidesz családpolitikájával.

Egyetértek az adópolitikájával.

Egyetértek a munkanélküliség csökkentésére tett erőfeszítésekkel.

Egyetértek a határon túl élők nemzethez tartózóként kezelésével.


Ez mind megkülönbözteti őket az ellenzéktől.


Miben lenne jobb az ellenzék? Mesélj.

2022. okt. 19. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/74 anonim ***** válasza:
36%
Amíg nincsen jobb, addig a Fideszre kell szavazni, lelkiismeretből
2022. okt. 19. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/74 anonim ***** válasza:
77%

#46, és azt meg szoktad magadtól kérdezni, hogy miben nem értesz a fidesszel egyet? Ugye, hogy nem...


Lévén, hogy nem tud az ellenzék hatalomra kerülni, teljesen mindegy, hogy mit mondanék, nem tudnánk róla meggyőződni, sem az ellenkezőjéről. Annyi azért biztosra vehető, hogy ami működik a rendszerben (bár sok dolgot nem tudnék mondani), azt megtartanák, ezen kívül lenne elvi esély más dolgok javítására is, amit a fidesz szemmel láthatóan telibeszar (mint például az egészségügy vagy a közoktatás).

2022. okt. 19. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/74 anonim ***** válasza:
79%

"Az ellenzéki akadémikusok már összeraktak egy épkézláb alternatívát?


Mert én azt nagyon várom.


Egyenlőre azt látom olyan az ellenzék, mint egy ostoba, fogatlan, kopasz gnóm: áll a tükör előtt és mondogatja magának: szép is vagyok, magas is vagyok, okos is vagyok, erős is vagyok."


Az ellenzéknek vannak hibái de szerintem így is jobbak a fidezsnél sokkal. Áprilisban levoksoltam az összefogásra, pedig elítélem a Gyurcsány korszakot, és Fletót is, amit tett. De még ígyis őket tartottam jobbnak. Sőt még azután is azt mondom, hogy jobb lett volna az országnak, hogy Gyurcsány a Partizán interjújában mindent MZP re kent, tehát világos lett, hogy ha nyertek volna se lett volna felhőtlen a viszony. De még ígyis jobban járt volna az ország.


De ha te ezt nem így gondolod, akkor ne állj be egyik párt mögé se, de akkor ne sírjon a szád, hogy miért van ekkora infláció és mért ilyen drágák a kaják! Viseld akkor Orbánt!

2022. okt. 19. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/74 anonim ***** válasza:
22%

#48 Látod, megint visszakérdezel?

Látod nem tudsz konkrétumot mondani?

Látod mondtam, jó szándékkal: ne kezdd el, ha nem értesz hozzá.


Amit írtál, az kb. annyi: legyen minden jobb.


No részemről befejezve a "diskurzus", ha lesz épkézláb gondolatod, oszd meg felbarátaiddal.

2022. okt. 19. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/74 anonim ***** válasza:
58%

#50, neked aztán annyi épkézláb gondolatod volt eddig, hogy ihaj-csuhaj...

Mielőtt a másikon számonkérnéd a dolgokat, talán érdemes lenne magadba nézni. Meg nem ellenkezni meg hülyének nézni a másikat, hogyha feltesz egy kérdést. Értelmes diskurzust vársz el a másiktól, közben pedig az alapvető feltételeit pont, hogy te nem szolgáltatod. Komolyan érthetetlen, hogy te kikötöd, hogy már pedig nem szabad kérdést feltenni... Mondjuk ezt a beállítottságot volt kitől eltanulnod...


Ezt tudjátok ti; semmi gerinc nincs bennetek, rögtön elkezdtek vádaskodni meg degradálni a másikat, mintha ti valami felsőbbrendűek lennétek, pedig a valóságban pont ti ültök fordítva a lovon.


De teljesen mindegy, hogy én mit írok. Az idő majd igazolni fogja valamelyikünk igazát, akkor viszont már nem lesz lehetőség kitérni előle. Viszont ha tényleg eljön az államcsőd, remélem, hogy befejezed az okoskodást, egy életre.

2022. okt. 19. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/74 anonim ***** válasza:
22%

#51 Tök kultúrátlan válaszoltam a kérdésekre.

Én nem kaptam konkrét választ.

Hogy ennek mi lehet az oka? Tájékozatlanság? Makacsság? Vagy tényleg némi...hm...szellemi képtelenség?


Olvasd el mégegyszer a válaszod. Számold meg hány minősítés van benne.

Aztán gondolkozz, miért áll kb. 10% az oldalatok?

Eddig az idő 12 éve azt mutatja, szakértők vagytok.

2022. okt. 19. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!