Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Azok szerint akik a külhoni...

Azok szerint akik a külhoni magyarok nem haza jönnek Magyarországra, és nem az ő fővárosuk Budapest, azok szerint az sincs otthon aki Budapestre megy, vagy költözik?

Figyelt kérdés
Sokszor hallottam, hogy egyes emberek szerint a külhoni magyarok nem magyarok, vagyis ezen logika szerint ha valaki szegedről át költözik Budapestre az már nem otthon van? Ha valaki ki megy és kint születik meg a gyermeke, egy idő után haza jön a fia/lánya valamilyen oknál fogva az attól kezdve nem magyar? Hiszen ugyanugy érhette őt is külföldi rá hatás, és ő is a magyar kisebbségek része volt. Még is haza járhatott szavazni, anélkül hogy pl. valaki megkédőjelezte volna erre való jogosultságát, vagy magyarságát.

2019. nov. 15. 09:17
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/72 anonim ***** válasza:

,,Neked címeztem, mert te folyamatosan keírod miért, és miért árulod el a nemzetet."


Az nemzet árulás, hogy leírom miért árulod el a magyar népet meg a nemzetet és köpöd szemen a felvidéki magyarokat? Érdekes logikád van. :D


,,Nem tagolta szét, csak nem engedi meg hogy az egységet szétbontsák, elárulják az orszagot"

Ilyen szinten se olvastam még kimagyarázást. :D De, szét tagolta, folyamatosan szüli az ellentéteket Magyarországon. Igaz, te ezt nem tapasztalod, mert dolgozni jársz csak át ide.


,,Amennyire ők áskálódnak nemzet ellen, annyira elitéljük őket, de nem vonnánk meg a szavazati jogaitokat"

Ne hisztizz továbbra se. Kismilliószor leírtuk miért akarjuk megvonni. Nem azért, mert nemzet ellenesek, stb. vagyunk.


,,Vonnák meg sorba a nyugdijasoktól, parasztoktól (falusiak), külhoni magyaroktól"

Aha, ki akarta itt megvonni a nyugdíjasoktól meg a falusiaktól? Látod-látod, itt megint csak te uszítasz, te végzed a nemzetellenes tevékenységeidet azzal, hogy parasztozol.


,,Ezzel az erővel én is mondhatnám, hogy a DK-soktól, meg a haza áruló balosoktól vonják meg, a hazug Gyurcsány amúgy is bűnös!"

Egyedül itt eddig te vagy a bűnös nemzet ellenes tevékenység miatt.


,,A kormány mindenkit ugyanugy támogat, a Felvidékt kezdve mindenkit."

Ezt is megcáfoltuk már olvass vissza.


,,Kiállt a jogaik mellett, a himnusz tőrvény, zászló törvény ellen, magyar állampolgárság mellett stb"

Ezt is megcáfoltuk, olvass vissza.


,,Nem azért mert neki ebből van érdeke"

Ezt se írom már le megint, megcáfoltam olvass vissza.


,, a kükhoni magyarok szavazati joga továbbra is csak eszmei nincs nagy ráhatása, de valamennyi még is higy éljenek jogaikkal, de anyaországiak döntenek, illetve igy kehett jogosan megoldani."

Nincs ráhatással akkor minek a szavazati jog áruld már el?


Légyszi, fejezd be a Felvidék ellenes tevékenységedet mind itt az oldalon, mind a való életben. Nem tudom mit ártott neked Felvidék, de ahelyett, hogy itt uszítasz ellenük kezeltesd magadat. Már azt se vagyok hajlandó elhinni, hogy te valahol dolgozol.

2019. nov. 18. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/72 anonim ***** válasza:
52%

"Az nemzet árulás, hogy leírom miért árulod el a magyar népet meg a nemzetet és köpöd szemen a felvidéki magyarokat? Érdekes logikád van. :D"


Kiállt a jogaik mellett, a himnusz tőrvény, zászló törvény ellen, magyar állampolgárság mellett stb. 


"Ilyen szinten se olvastam még kimagyarázást. :D De, szét tagolta, folyamatosan szüli az ellentéteket Magyarországon. Igaz, te ezt nem tapasztalod, mert dolgozni jársz csak át ide."


Nem tagolta szét, csak nem engedi meg hogy az egységet szétbontsák, elárulják az orszagot. Amennyire ők áskálódnak nemzet ellen, annyira elitéljük őket, de nem vonnánk meg a szavazati jogaitokat. Mint egyes itt GYK-n is létező emberek. Vonnák meg sorba a nyugdijasoktól, parasztoktól (falusiak), külhoni magyaroktól. 


"Ne hisztizz továbbra se. Kismilliószor leírtuk miért akarjuk megvonni. Nem azért, mert nemzet ellenesek, stb. vagyunk."


Azért mert ezek mind a Fideszre szavaznak propaganda szerint.


"Aha, ki akarta itt megvonni a nyugdíjasoktól meg a falusiaktól? Látod-látod, itt megint csak te uszítasz, te végzed a nemzetellenes tevékenységeidet azzal, hogy parasztozol."


https://www.gyakorikerdesek.hu/politika__magyar-politika__39..



"Nincs ráhatással akkor minek a szavazati jog áruld már el?"


Eszmei értéke van, mert minden magyarnak joga van szavazni.

2019. nov. 18. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/72 anonim ***** válasza:

Még most se tudod takarékba rakni magadat, ahogy nézem. :D


,,Kiállt a jogaik mellett, a himnusz tőrvény, zászló törvény ellen, magyar állampolgárság mellett stb. "

Leírtam: mikor már rájuk szóltak, hogy talán kellene mondani valamit. Szlovákok harcolták ki, hogy ne legyen büntethető a magyar himnusz éneklése, mert Orbánék tojtak rá. Hasonló esetben, ha Erdélyben történt volna már rá 15 percre küldte volna a hadüzenet.


,,Nem tagolta szét, csak nem engedi meg hogy az egységet szétbontsák, elárulják az orszagot. Amennyire ők áskálódnak nemzet ellen, annyira elitéljük őket, de nem vonnánk meg a szavazati jogaitokat. Mint egyes itt GYK-n is létező emberek. Vonnák meg sorba a nyugdijasoktól, parasztoktól (falusiak), külhoni magyaroktól."

Amikőr már nem tudsz mást írni és inkább ugyanazt bemásolod. :D Gratulálok!


,,Azért mert ezek mind a Fideszre szavaznak propaganda szerint."

Terelsz továbbra is. :D Itt a kérdésed alatt mutasd meg ki mondta. :D Ne terelj, csak azért, mert nem tudod kimagyarázni tovább a nemzet ellenes, főleg Felvidék ellenes tevékenységedet.


,,Eszmei értéke van, mert minden magyarnak joga van szavazni."

Eszmei értéke tudod minek lenne? Ha befejeznéd örökre a nemzet ellenes és főleg Felvidékes tevékenységedet. Lenyúlta a volt nődet egy felvidéki magyar vagy miért haragszol rájuk ennyire?


Inkább kíméld meg magad és írj ki inkább megint egy újabb kérdést.

2019. nov. 18. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/72 anonim ***** válasza:
52%

"Leírtam: mikor már rájuk szóltak, hogy talán kellene mondani valamit. Szlovákok harcolták ki, hogy ne legyen büntethető a magyar himnusz éneklése, mert Orbánék tojtak rá. Hasonló esetben, ha Erdélyben történt volna már rá 15 percre küldte volna a hadüzenet."


Te el akarod feredíteni a helyzetet, mivek röktön más napra reagált. Hulyeségeket ne mondjuk, mindenkiért ugyanugy allnki, ahogy nemzet egységéér.


"Amikőr már nem tudsz mást írni és inkább ugyanazt bemásolod. :D Gratulálok!"


Felesleges írnom ugyanazt mondod. :D de megcáfollak. Igazából csak véleménybeli különbség van hajtjuk sajátunk, de senki sem enged. Erre akartam rávilágítani és már régóta.


"Terelsz továbbra is. :D Itt a kérdésed alatt mutasd meg ki mondta. :D Ne terelj, csak azért, mert nem tudod kimagyarázni tovább a nemzet ellenes, főleg Felvidék ellenes tevékenységedet."


Nem tételek, te magad is úgy állítod be, hogy a Fidesz ezt csak azért akarja. Ezt megcáfoltam, minta többit is. Ugyanaz van nem engedek ahogy te sem.


Tudod minek lenne nagyobb eszmei értéke? Ha befejeznéd örökre a nemzet ellenes és főleg magyarok egyesítése ellenes tevékenységeteket.

2019. nov. 18. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/72 anonim ***** válasza:

,,Te el akarod feredíteni a helyzetet, mivek röktön más napra reagált. Hulyeségeket ne mondjuk, mindenkiért ugyanugy allnki, ahogy nemzet egységéér."

Te ferdítesz itt. Igen, másnap, mikor már rájuk szóltak, hogy Hello, nyissátok már ki a szátokat. Addigra már a szlovákok rég kiálltak a magyarok mellett.

Meg te fújsz itt hülyeségeket, miszerint mindenkiért ugyanúgy állnak ki. Már többen cáfoltuk, hogy nem így van.


,,Felesleges írnom ugyanazt mondod. :D de megcáfollak. Igazából csak véleménybeli különbség van hajtjuk sajátunk, de senki sem enged. Erre akartam rávilágítani és már régóta."

Itt nem véleménybeli különbségek vannak, hanem orbitálisan nagyokat hazudsz. Vagy az szerinted csak véleménybeli különbség, hogy be akarod állítani, mintha a felvidéki magyaroknak nem járhatna amúgyse annyi támogatás, mint pl.: egy erdélyinek, mert a felvidéki nem csóró.

Itt az megy, hogy nem tudsz előállni megint új hazugságokkal, nem tudsz újat írni, ezért addig írod a régieket, míg hátha rád nem hagyjuk az egészet és azt mondhasd magadnak "igazam volt".


,,Nem tételek, te magad is úgy állítod be, hogy a Fidesz ezt csak azért akarja"

Tételelni nem is, csak terelsz.


,,Ezt megcáfoltam, minta többit is. Ugyanaz van nem engedek ahogy te sem."

Te nem cáfoltál semmit, te ugyanazokat a hazugságokat toltad, amiket előtte is megcáfoltunk már.


,,Tudod minek lenne nagyobb eszmei értéke? Ha befejeznéd örökre a nemzet ellenes és főleg magyarok egyesítése ellenes tevékenységeteket."

Pontosan, ennek lenne a nagy eszmei értéke, hogyha ezt a tevékenységedet és főleg a Felvidékiek lenézését befejeznéd már. De nem akarok. Tényleg nem tudom mi lehetett a múltadban, ami miatt ennyire gyűlölöd a felvidéki magyarokat, de kezeltesd magadat.

2019. nov. 18. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/72 anonim ***** válasza:
52%

"Te ferdítesz itt. Igen, másnap, mikor már rájuk szóltak, hogy Hello, nyissátok már ki a szátokat. Addigra már a szlovákok rég kiálltak a magyarok mellett.


Meg te fújsz itt hülyeségeket, miszerint mindenkiért ugyanúgy állnak ki. Már többen cáfoltuk, hogy nem így van."


És bizony ki is álltak, ki is állnak értük nagy erővel. Mondani kell mire van szükségük mit tehetnek. Amugy amiket te hazudsz, bizinyítani nem tudod. Elhiszem hogy tagja lehetsz bizonyos csoportoknak, akik szintén hazudnak. Az ilyen külhoni minipártok nem jobbak a hazaiaknál, de vannak jobbak is. Azt sérelmezik, hogy a kormány nem ad nekikis csak kizárólag pártnak támogatást, hanem kizárólag a nagyobb pártoknak ad, akiket az ottani emberek megszavazták így a magyarokat támogatja nem a pártokat. Ha más párt lenne, mást támogatnának.


Érdekes hogy meg hazudtolsz, miközben eddig nem is érdekeltek a külhoni magyarok, szerinted nem volt jogos hogy kiáll a külhoni magyarokért, most pedig elkezdett hírtelen érdekelni s téma, és azt hazudod hogy nem áll ki mindenkiért úgy a kormány. Miközben szerinted csak a szavazatuk miatt áll ki értük, és csak azért támogatja őket. Eddig ebbe kapaszkodtál bele, de nem ment a vita te továbbra is gyűlöletet akarsz szítani ezzel a felviséki mesével is. Én veled befejztem! Ezentúl számomra nem vagy hiteles.

2019. nov. 18. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/72 anonim ***** válasza:

,,És bizony ki is álltak, ki is állnak értük nagy erővel"

Látszik, hogy nem vagy hajlandó érteni a lényeget, csak azért, hogy neked legyen igazad.


,,Mondani kell mire van szükségük mit tehetnek"

Nem mondani kellene, hogy álljanak már ki ugyanúgy a Felvidéki magyarokért. Ott már gondok kezdődnek mikor mondani kell.


,,Amugy amiket te hazudsz, bizinyítani nem tudod"

Mi kell bizonyítéknak? :D Számtalan ember írt már itt rajtam kívül, ők is ugyanazokat mondták. :D Mi kell még neked? Bírom ezt mikor elfogytak az érveitek, amikor már többszörösen cáfolva lettetek, akkor egyből jön a bizonyíték duma, amit úgyse fogadtok el. :D


,,Elhiszem hogy tagja lehetsz bizonyos csoportoknak, akik szintén hazudnak"

Te mit szívsz ember? :D Szerinted, aki nem ért egyet veled, az már egyből egy csoportosulás tagja? :D Neked tényleg valami komoly bajod lehet.


,,Az ilyen külhoni minipártok nem jobbak a hazaiaknál, de vannak jobbak is. Azt sérelmezik, hogy a kormány nem ad nekikis csak kizárólag pártnak támogatást, hanem kizárólag a nagyobb pártoknak ad, akiket az ottani emberek megszavazták így a magyarokat támogatja nem a pártokat"

Ember! Ne terelj már az Isten szerelmére! :D Országokról beszélünk, nem pártokról. Itt nem arról van szó, hogy a kisebb pártokat miért nem támogatja. :D Itt arról van szó több oldalon keresztül, hogy sorozatosan cáfoljuk az állításaidat, miszerint Erdélynek jóval többet ad a kormány mindenből, mint a többi elcsatolt területen élőknek. Utána átterelted arra a témát, hogy igaz, Erdély meg Vajdaság többet kap, de Felvidéknek úgyse kell, mert ott szerinted nem élnek csóró magyarok. Mindezt valami korábbi személyes sérelmed miatt benyögted.


,,Érdekes hogy meg hazudtolsz, miközben eddig nem is érdekeltek a külhoni magyarok, szerinted nem volt jogos hogy kiáll a külhoni magyarokért"

Az ég áldjon már meg ne terelj, ne mosd egybe a dolgokat! :D Te tényleg ennyire buta vagy, hogy nem tudod értelmezni a dolgokat? Arról pofáztunk itt neked többen is, hogy a magyarországi belügyekbe ne szavazzanak, ha nem érzik közvetlenül a szavazatuk súlyát, csak azt, hogy kapnak-e anyagi támogatásokat a kormánytól, stb. Ha szavazni akarjanak, akkor vállalják azt is, hogy magukon érzik az adók, stb súlyát.


,,most pedig elkezdett hírtelen érdekelni s téma, és azt hazudod hogy nem áll ki mindenkiért úgy a kormány"

Nem hazudok, hanem megcáfoltam az írásaidat, miszerint úgy akartad először beállítani, hogy mindenkiért ugyanúgy kiáll, utána meg azt, hogy szerinted Felvidékért úgyse kell kiállni, mert ott nem élnek csóró magyarok.


,,Miközben szerinted csak a szavazatuk miatt áll ki értük"

Miért, mit hiszel? Miért áll ki értük? A két szép szemükért? Orbánt a magyarországi magyarok sorsa nem érdekli, akkor szerinted az elcsatolt területeken élő sorsa érdekelné? Addig érdekelte volna saját pénzből is adhatott volna támogatásokat neki, míg ellenzékben volt.


,,Eddig ebbe kapaszkodtál bele, de nem ment a vita te továbbra is gyűlöletet akarsz szítani ezzel a felviséki mesével is"

Gyűlöletet egyedül te akarsz itt szítani és beállítani, hogy Felvidéken úgyse kell segíteni, mert ott nem élnek csóró magyarok. Ez a te szavad járása, nem az enyém. Nem tehetek róla, hogy beégetted saját magadat.


"Én veled befejztem! Ezentúl számomra nem vagy hiteles."

Lefordítom: már nem maradtak észérveid, sorozatban lettél megcáfolva és bebizonyítottuk mennyire Felvidék ellenes vagy. Akartad volna eddig is befejezhetted volna, de te továbbra is erőlködtél. Minden egyes alkalommal ezt toltad el, mert nem ez az első vitánk, ahol ugyanez volt, de itt jött csak a felszínre a Felvidék elleneséged.

Ahhoz meg baromi nagy tehetség kell, hogy 20% alá menj. Még Pozitívnak se sikerült soha 28% alá mennie. Sokat elárul. Pedig őt a Fideszesek is ugyanúgy pontozták lefele.

2019. nov. 19. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/72 anonim ***** válasza:
52%

"Látszik, hogy nem vagy hajlandó érteni a lényeget, csak azért, hogy neked legyen igazad."


Látszik hogy SEMMIT nem tudsz bizinyítani. De kérdezem kiállt vagy sem? IGEN agy NEM nem számít hogy szoltak szerinted, csak az számít hogy kiáll és megadja amit kérnek. Így van ez Erdélyel, Vadasággal is. Ilyen egy jó elnök!

2019. nov. 19. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/72 anonim ***** válasza:
52%
Én amúgy is nekik hiszek csak, amúgy is a momentuknak mondják meg Orban helyett! [link]
2019. nov. 19. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/72 anonim ***** válasza:

,,Látszik hogy SEMMIT nem tudsz bizinyítani"

De, azt, hogy egy sima troll vagy, aki sokadjára beég. :D Ennyi bőven elég. :D

Baromira nem vagy hajlandó megérteni, hogy lehet kiállt, de azt is kényszerből, mert már rájuk szóltak. :D Igaz, te vagy olyan buta elvakult, hogy soha nem fogod megérteni mi a probléma vele. :D De olvass vissza, más is elég szép példákkal leírta, hogy totál tojik a felvidékiekre a kormány. Őt se tudod megcáfolni. :D

De légyszi, keress fel egy magyar tanárt, mert kb. sok orosz, aki még a magyar nyelvről se hallott még, nemhogy beszélje jobban tudja használni a magyar nyelvet, mint te.

El se kezd fogni arra, hogy hát, de te elcsatolt területen élsz. Nem egy felvidékivel, nem egy erdélyivel beszéltem már, azoknak nem okoz gondot. Sőt, beszéltem már olyan szlovákkal, aki önszántából tanult meg magyarul és jobban beszél, mint te. Mobilra se fogd, ez látszik, hogy nem az auto correct miatt van.

Annyira érdekel a Momentum mit miért tesz nézz rá a facebook oldalukra, normális hangnemben megválaszolták mit miért tesznek.

Miközben Orbán eddig egyetlen egy magyarság ellen tett intézkedést se válaszolt meg, pl.: miért adott el csomó állampolgárságot letelepedési kötvény mögé (amit nekünk, magyarországi magyaroknak kell majd visszafizetni), stb.

2019. nov. 19. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!