Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fidesz hívek! Titeket nem...

Fidesz hívek! Titeket nem zavar a fidesz korrupciója?

Figyelt kérdés
2019. aug. 31. 12:25
1 2 3 4 5 6
 51/54 anonim ***** válasza:
0%

#50

A válaszaimnak csak az 1%-át fogod fel, és ez engem taszít. Hogy ez mennyire tudatos részedről, arra van néhány tippem. Mit nem lehet azon érteni, hogy engem a korrupció léte zavar függetlenül attól, hogy melyik párt érintett benne? Te meg fel vagy háborodva, mert lesújtó megjegyzéseim vannak az ellenzékről és a kormányról. Bár nem értem, hogy neked miért probléma, ha a fideszt és az ellenzéket egyszerre köpködöm, joggal.

Na ezért "drágázlak", mert kifordítod amiket írok.

Persze biztos véletlen, hogy az összes válaszom 0%-on áll. Ezen is el lehet gondolkodni, két ellenzéki vagy kormánypárti talpnyalás közt.

2019. szept. 1. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/54 tgt ***** válasza:
100%
Leírom még egyszer, mert nem tudod, vagy nem akarod megérteni: ellenzéki korrupció nincs. Amikor te a „fideszes és ellenzéki” korrupcióról beszélsz, igazából a Fidesz bűneit igyekszel csökkenteni azzal, hogy viszonylagossá teszed. Azt állítod, hogy az ellenzék ugyanolyan korrupt, mint a Fidesz, ezzel hitelteleníted az ellenzék azon törekvését, hogy feltárja és felszámolja a korrupciót. Hiszen ha mindenki lop, akkor kinek van joga ezért bírálni a Fideszt? Nyilván senkinek. Na, ez a te ordas hazugságod.
2019. szept. 2. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/54 anonim ***** válasza:
50%

#52 Te meg arról hazudozol, hogy majd azok számolják fel itt a korrupciót, akiknek sem tehetsége, sem kitartása nincs hozzá, és fő profiljuk az igénytelenség és alpáriság? Arról nem is beszélve, hogy mindegyik ellenzéki párt máris fel tud mutatni gyanús pénzmozgásokat, de majd ők aztán elszámoltatnak.

Mint mondtam, kinőttem a gyerekmesékből, és te nem olyan figura vagy, aki hatással lehet a realista gondolkodásmódomra. Sokaknak sikerült, neked nem. Szervusz!

2019. szept. 3. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/54 tgt ***** válasza:
60%

53-as: Fontos a realista gondolkodásmód. Mai hír: Magyarországon a legmagasabb az elcsalt EU-pénzek aránya. Üdv a valóságban. Szervusz.

[link]

2019. szept. 3. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!