Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fidesz hívek! Titeket nem...

Fidesz hívek! Titeket nem zavar a fidesz korrupciója?

Figyelt kérdés
2019. aug. 31. 12:25
1 2 3 4 5 6
 41/54 anonim ***** válasza:
75%
Engem itt külföldön a 8600 eurós keresetemmel túlzottan nem zavar.
2019. aug. 31. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/54 tgt ***** válasza:
100%
40-es: Elhiszem neked, hogy téged egész Európa korrupciója zavar. De azért a Fidesz korrupciója biztos jobban zavar, mint a svéd, dán, finn vagy holland korrupció, nem?
2019. aug. 31. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/54 anonim ***** válasza:
0%

mindentudó99


Mennek ezek szavazni nem kell aggódni, csak szerencsére több az értelmes ember aki a Fideszre szavaz mint az ilyen balos ellenzéki propagandát felvevő emberek.

2019. aug. 31. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/54 mindentudó99 ***** válasza:
15%
#37 Hogy miért vagyok itt? Egyrészt hogy téged idegesítselek. Másrészt mert ez egy szabad ország és oda írogatok ahova akarok. Remélem nem valami diktatórikus rendszert szeretnél ahol te döntenéd el ki mit írhat és hova. Ez a rendszer 89-ben megbukott. Ne hozzuk már vissza!
2019. aug. 31. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/54 anonim ***** válasza:
77%

Tonnányi mennyiségű ÉRV a Fidesz ellen.

Válasz (fideszesek) Mér a Gyurcsány jobb lenne ?

2019. aug. 31. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/54 anonim ***** válasza:
83%
em értem, milyen hiteles oldalt akar valaki, ha nem a nyilvánosan is elérhrető adatokat. Talán Orbán facebook lapján vagy a fidesz.hu-n kellene keresnünk elfogadható bizonyítékot és csak akkor hinné el egy fidesz-kdnp hívő? Nem tudom más hogy van vele, de kevés tolvajtól vagy gyilkostól láttam még önként beismerő vallomást. Miért pont a korrupciónál lenne kivétel?
2019. aug. 31. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/54 anonim ***** válasza:
0%

#42

Persze, hogy jobban zavar az itthoni fideszes és ellenzéki korrupció, mint pl egy hollandé. De ne tereljük el a dolgot, engem az érdekel, hogy ki mit óhajt tenni ez ellen? Azt már látjuk, hogy kik azok, akiknek a képességei erre totálisan alkalmatlanok. Alternatívát akarok, valósat.

2019. aug. 31. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/54 tgt ***** válasza:
100%
47-es: Nincs ellenzéki korrupció, mivel az ellenzéknek nincs rá lehetősége, csak a kormánypártnak. És 2010 óta a Fidesz van kormányon. A Fidesz pedig csúcsra járatta a műfajt, Európa egyik legkorruptabb országa lettünk. Úgyhogy amikor „fideszes és ellenzéki korrupcióról” beszélsz, megint csak elkened a felelősséget.
2019. aug. 31. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/54 anonim ***** válasza:
0%

Drága 48-as...

A tisztelt ellenzékünk mennyi pénzt sinkófált el "választások" ürügyén? De persze ellenzékben nem lehet ügyeskedni... Az meg külön vicc, hogy na majd ők elszámoltatnak.

Drága 48-as, higyj nekik bátran, én meg már felnőttem. Jelenleg mindenkit hülyének nézel, aki nem hisz abban, hogy a korrupt fideszt leváltó ellenzék képes lopás nélkül kormányozni. A Jobbiknál láttam az esélyt, hogy tényleg kidobálja a Parlamentből a nem odaillő egyéneket, de amióta köpönyegforgatók lettek, már őket sem lehet komolyan venni.

2019. aug. 31. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/54 tgt ***** válasza:
80%

49-es: Te azt a mítoszt akarod beadni nekünk, hogy minden párt korrupt, ezért hiába váltaná le az ellenzék a Fideszt, semmi nem változna. Ez tényleg jó szöveg, biztos van, aki elhiszi, ha még egy kis migránsozást is alákeversz, tuti siker. De ettől még hazugság marad. A Fidesz kilenc éve rabolja le az országot gátlástalanul, nem érzed kínosnak, hogy nem ezen háborodsz fel, hanem az ellenzék korrupciójával jössz?

„A tisztelt ellenzékünk mennyi pénzt sinkófált el "választások" ürügyén?” Ez a mondatod pedig teljesen értelmetlen.

Ezt a Drágázást meg légy szíves fejezd be velem kapcsolatban. Borzasztóan taszító.

2019. aug. 31. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!