Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fidesz hívek! Titeket nem...

Fidesz hívek! Titeket nem zavar a fidesz korrupciója?

Figyelt kérdés
2019. aug. 31. 12:25
1 2 3 4 5 6
 31/54 anonim ***** válasza:
0%

Drága kérdező! Természetesen zavar a korrupció, de nem csak itthon, hanem a világon mindenhol. De arról ábrándozni, hogy mi leszünk az első ország Európában ahol nem lopnak, és ezt egy ilyen ellenzék fogja megvalósítani...nos, ennek a benyalásához totál agymosottnak kell lenni.

Drága ellenzékiek, mutassatok nekem egyetlen ellenzéki pártot, ami csurig van töltve szakértőkkel, és nem pedig gazdag szülők által kitartott kirakatmajmokkal.

Zavar a korrupció, és az is zavar, hogy a jelenlegi ellenzék semmiben nem különb. De nyaljátok a talpukat nyugodtan.

2019. aug. 31. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/54 anonim ***** válasza:
10%
31! Tökéletes megfogalmazás.
2019. aug. 31. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/54 mindentudó99 ***** válasza:
12%
#29 Neked még neved sincs. De kösz évek óta nem tünt fel hogy elírtam. Legalább tudom. Ez volt az egyetlen hasznos információ a hozzászólásodban. Szerinted van vagy volt olyan választási rendszer ahol bukna a fidesz? Na ugye. A hataron túliak max 1-2 parlamenti képviselőhelyével jönni meg már olyan szánalmas. Mintha az lenne a mérleg nyelve. Mellesleg szavazhatnának az mszp-re is. Ja hogy nem teszik ki tehet róla ? Úgy hogy szavazni kell járni nem itt vergődni két választás között.
2019. aug. 31. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/54 tgt ***** válasza:
38%
31-es: Relativizálod a korrupciót, hogy kisebbitsd. Ügyes.
2019. aug. 31. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/54 mindentudó99 ***** válasza:
50%
#29 Azért a te kedvedért utánanéztem van ilyen szó úgyhogy nem írtam el a nevem. [link]
2019. aug. 31. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/54 anonim ***** válasza:
0%

#34

Te sem tudod miket hordasz össze, viszont szépen el akarod terelni a mondanivalóm lényegét. Ez viszont nem ügyes, hanem tipikus dolog részetekről. Szép próbálkozás, de attól még sz@r.

2019. aug. 31. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/54 anonim ***** válasza:
73%

#30!


Akkor a fidesz is azt állít, amit akar nem? :) minden hazugság ami a fidesz ellen szól, úgy van, de nézegess csak utána a kormánykézben lévő médiáknak, hogy miket írnak, honnan szedik az információt, mennyire hiteles forrásból, és hogy hányszor is kellett helyreigazítást írniuk, mert valótlan dolgokat állítottak :)

Forrásokért kiáltasz, de még egyet sem láttam tőled, igazold már valahogy az állításaidat légyszike, mert nagyon várom.


#33!

Akkor te nem ismered a szavazási rendszerünket, olvasgass utána, ahogy azon is gondolkozz el, hogy vajon hogyan és miért állhatott le csak úgy a választási program ;)...és ismétlem, voltam szavazni, de amíg az embereket tűzifával meg lehet venni, és 3 ezer forinttal, meg utalványokkal, addig sajnos csak az lenne a megoldás, ha a hozzád hasonlók szavazata fele annyit érne, mint az enyém :)))))))) de amúgy érdemben nem is tudtál hozzászólni a kérdéshez, nem is értem miért vagy itt...

2019. aug. 31. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/54 tgt ***** válasza:
100%
36-os: A mondanivalód lényege a relativizálás, mint írtam. Már annyira egyértelmű és látványos a Fidesz korrupciója, hogy nem lehet tagadni, ezért megpróbálod kisebbíteni a jelentőségét azzal, hogy viszonylagossá teszed.
2019. aug. 31. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/54 anonim ***** válasza:
16%

#37


Esetleg az nem jutott eszedbe, hogy az ellenzéknek legyen normális programja, normális jelöltekkel, normális és áttekinthető összefogással? És akkor nem kéne olyan hülyeségek mögé bújni, mint a tüzifa, vagy a leállt szoftver? Nem hinném, hogy a szavazókörök 40%-a okozta a 2018-as katasztrófális leszereplését az ellenzéknek. 60%-ban így is voltak független delegáltak. Egyébként az EU miért nem újrázta a választásokat, ha itt ekkora csalások voltak? Inkább dőlj hátra, amekkora cirkusz van most is az ellenzéki oldalon, megint felsülnek.

2019. aug. 31. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/54 anonim ***** válasza:
0%

#38


Megint terelsz. Igen, az tényleg relativizálás, amikor azt írtam, hogy nem csak itthon zavar a korrupció, hanem mindenhol...neked aztán van egy szövegértésed. Ez nálatok valami elcsépelt "taktika", hogy mindenképpen tereltek?

2019. aug. 31. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!