Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Titeket nem zavar ez a pisi/ka...

Titeket nem zavar ez a pisi/kaki szag a belvárosban? Miért nem takarítanak?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=PQtx2djlLAE&t=309s

A videóban a Jászait mondják, de közel sem csak a Jászain probléma ez, hanem az EGÉSZ belváros ilyen. És a kommentelők sem csinálnak semmit a videó alatt, csak fotel forradalmárkodnak, de senki nem tesz semmit.

Titeket nem zavar, hogy 10 méterenként megcsap az ürülékszag? Miért nem takarítanak, vagy üzemeltetnek ingyenes nyilvános WC-ket, mint a hanyatló nyugati nagyvárosokban? Érdekes, más európai nagyvárosok nem ilyenek...


2019. júl. 19. 21:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
43%
engem innen, 200 km-ről nem zavar, de te miért fotelforradalmárkodsz?
2019. júl. 19. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Aki oda szarik, hugyozik, hány bárhova, azon a nyilvános wc sem segít.


Takarítani meg ahogy láttam elég sokat szoktak a belvárosban, de nyilván nem lehet naponta 3-szor végig menni minden utcán.


LEginkább az embereknek kellene megtanulni kulturáltan viselkedni.

2019. júl. 19. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
6%
Miért zavar? Jól jellemzi az ország általános állapotát. Szokj hozzá.
2019. júl. 19. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
17%

De zavar.

Azért nem takarítanak többet, vagy üzemeltetnek több nyilvános WC-t, mert kell nekik az a pénz. Ha választhatnál, hogy megy egymilliárd forint a zsebedbe, vagy kicsit jobb illat lesz a belvárosban, te is a milliárdot választanád. Hát Orbán is, Gyurcsány is, stb.

2019. júl. 19. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem, Párizs például tényleg nem ilyen, csak annyira tele volt emberi húggyal a belvárosuk, hogy ilyen gyönyörű kuka-WC-ket kellett felszerelniük a Szajha partra ( https://www.youtube.com/watch?v=ma4Y0hGKwq4 ).
2019. júl. 19. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Minket ez a hanyatló nyugat duma zavar. Minden nagyvárosban jártál gondolom, és sehol nem csapikálta meg az orrod a rottyantás szaga ugye?
2019. júl. 19. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Az zavar, hogy vannak olyan igénytelen emberek, akik hétvégén végighányják, hugyozzák a belvárost.
2019. júl. 19. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Sok városban jártam, nem csak Európában, de az ég világon sehol nem volt ilyen penetráns bűz. De komolyan sehol.
2019. júl. 19. 22:12
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom te hol jártál a nagy világban, de én Londonban élek, és nem tudok úgy végig menni a városon keresztül, hogy ne érezzem a húgy, kaki vagy a fű büdös szagát-

Thaiföldön, Vietnámban, sokszor elviselhetetlen a szag. Párizsban sokszor olyan bűz van, hogy az ember öklendezik tőle.

Egyedül Kínában, és Japánban nem éreztem semmi bűzt.

2019. júl. 19. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
De azért sok nyilvános wc megoldaná ezt a problémát. Mondjuk ha eddig nem telepítettek ilyeneket, akkor biztos úgy a jó.
2019. júl. 19. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!