Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Ha van, akkor mi a bajod a...

Ha van, akkor mi a bajod a zsidókkal?

Figyelt kérdés
vagy erre a kérdésre nincs is értelmes válasz?
2011. ápr. 12. 22:25
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯
 71/157 anonim ***** válasza:
100%

16:48

Kedves névtelen.


Bocs, de a fenti irományod kissé zavarosra sikeredett.

Engem nem érdekel, hogy mennyire utálod a keresztényeket, de köszönöm, hogy ezt így leírtad, mert pont ez az egyik dolog ami miatt egyenlőtlenséget érzek a világban.

Ha te ezt megteheted és leírhatod, és úgy gondolod, hogy ehhez jogod van, akkor a másik embernek is joga van ezt megtenni bárkivel és bármivel szemben érzett pozitív és negatív irányban egyaránt. És probléma itt kezdődik, hogy mégsem.

Milyen alapon gyűlölködhet mondjuk egy cigány vagy egy zsidó vagy egy néger (legtöbbször ezekkel a népcsoportokkal kapcsolatban van nácizás, rasszistázás, antiszemitázás, stb...) a keresztény vallással vagy a fehér emberrel szemben? Ez miért elfogadott? De ha bárki a fent említett 3 közül bármelyikre negatív jelzőt mert tenni, az már bűncselekmény!

Amúgy meg kértem már máskor is, hogy ha észérvekkel nem tudunk vitázni akkor inkább ne írj semmit, de a személyeskedéssel magadat minősíted. Honnan ismered azt akire becsmérlő megjegyzést teszel, csak mert írt 2 sort amivel te nem értesz egyet? Véleménye lehet az embereknek 1000 féle, és mindegyiknek joga van leírni vagy kimondani azt. Ezt pont a nagy "liberósok" nem tudják tiszteletben tartani soha, hanem elkezdenek anyázni, személyeskedni, sértegetni, fenyegetni, mert nem tudják megvédeni az álláspontjukat. Szánalmas!

2011. ápr. 17. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/157 anonim ***** válasza:
30%
hát ne sértődjél már meg ha lenáciznak ha azt mondod, hogy büdös kocsög réti néger...
2011. ápr. 17. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/157 anonim ***** válasza:
100%
Ki mondott ilyet? És mi a megfelelő szó arra aki a magyarokat, vagy épp színes bőrűként a fehéreket szidja? Az nem fajgyűlölet?
2011. ápr. 18. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/157 anonim ***** válasza:
70%
Nekem nincs bajom a zsidókkal! Nem ismerem őket, de úgy látszik egyesek tudják, ha valaki szembejön velük az utcán, az zsidó. A tömeg olyan, hogy ha egy valaki, aki nagyon okosnak tartja magát kimondja, hogy zsidó, akkor a többség is lezsidózza az embertársát. Mi értelme van ennek? Ez nem vezet sehová, ez csak a gyűlöletet szítja fel más emberekben. Az én szememben nincs ilyen ember, meg olyan ember, csak EMBER van. Ha valaki ezt nem érti, és másokat sérteget, akkor hogyan viselné el azt, ha valaki őt magát megsértené valamivel? Jézus azt mondja: tegyétek azt az embertársaitokkal, amit szeretnétek, hogy veletek tegyék.
2011. ápr. 18. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/157 anonim ***** válasza:

12:17

nope ;)


Az natúr előítéletes rasszizmus.

De mondj már egy Ku Klux Klánhoz hasonló fehér gyűlölő fekete szervezetet!

2011. ápr. 18. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/157 anonim ***** válasza:
Pl. a "Romák angyalai".
2011. ápr. 18. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/157 anonim ***** válasza:
a romák angyalai hol hasonlít a ku klux klánhoz?
2011. ápr. 18. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/157 anonim ***** válasza:
100%

Ha nincs kulon nevvel ellatott szovetseguk akkor nem is szamit az o fajgyuloletuk?

Erdekes felfogas.

Aranyaiban tobb szinesboru fajgyulolovel talakoztam, mint feherboruvel, mert amig a tobbsegi tarsadalom egy kis, szelsoseges csoportja vallja ezeket az ertekrendeket, (amiket a veletek szemben allo embereknek is csak egy resze vall, csak ti mindenkire rasutitek a "naci" belyeget aki nem narkos, homokos, es ciganyparti) addig a szinesborueknel az alatalban forditva tapasztalhato. 10 ciganybol 8, akivel eddig talakoztam eletemben, rasszista volt.

2011. ápr. 18. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/157 anonim ***** válasza:
82%

Valaki azt írta itt a magyar ország a magyaroké. Ilyen esetben mindig felteszem azt az egyszerű kérdés, hol vannak azok a magyarok, akié ez a föld?

Genetikai vagy miien alapon magyar Vona Gábor és Szállási stb.. Ma ebben az országban egy genetikai keverék nép él: zsidó , cigány , német és a fenne tudja még miien népek keverékéből. De akadnak olyan balgák, akik azt mondják magyar ország a magyaroké. Mindazoké, akik itt élnek és magyarnak válják magukat.

2011. ápr. 20. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/157 anonim ***** válasza:

K.16:48

Azt hiszem a gondolkodásoddal van probléma, ha azt hiszed, hogy neked és másoknak valamiien igazolásra lenne szüksége ahhoz, hogy zsidózzanak. Ki a fenne kért a kereszténynek szeretetéből, és az én keresztény utálatom a sok millió zsidó kiontót vérét nem igazolhatja. Mért is kell az engem gyűlölőket szeretnem, mert egy hazug vallás tanítása szerint így kéne tennem? De az undorom még soha sem késztett arra, hogy a keresztényeket bántsak.

2011. ápr. 20. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!