Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Ha van, akkor mi a bajod a...

Ha van, akkor mi a bajod a zsidókkal?

Figyelt kérdés
vagy erre a kérdésre nincs is értelmes válasz?
2011. ápr. 12. 22:25
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
 61/157 bumbi02 ***** válasza:
84%

ismerem ezt az idézetet, és még senki se tudta nekem megmondani hogy mikor és hol mondta ezt Trefort Ágoston.

Ezt előszőr a Valóság című folyóiratban (1970-80 körül ) hozták fel,de akkor se tudták megjelölni hogy ezt mikor és hol mondta Trefort Ágoston..

2011. ápr. 16. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/157 anonim ***** válasza:
83%

ma 11:07


Mért az szerinted hol mondta Hitler hogy 6 millió zsidót kell elgázosítani? Csak azt veszd át ami neked tetszik semmi közöd a hiteles történelemhez. Ja és kikérem magamnak a szélsőjobbot a finnugor rokonságot csak a 19. században kezdték nyomatni addig mindenki tisztában volt vele hogy hun=magyar. Az ilyen naiv embereket könnyen át lehet verni. Higgy el mindent amit mondanak neked de legyél tisztában azzal hogy a történelmet a győztesek írják. Az is szánalmas hogy a ti szoktátok felhozni hogy mennyi elismert indiai tudós van (pl. Amerikában a cigányok primitívségének cáfolatára) de akit én felhoztam az egy senki nektek mert a hun-magyar azonossággal foglalkozik.

2011. ápr. 16. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/157 anonim ***** válasza:
30%

"...a finnugor rokonságot csak a 19. században kezdték nyomatni addig mindenki tisztában volt vele hogy hun=magyar. "


Most őszintén: miért lenne szerinted előkelőbb, ha a finnek helyett egy olyan lúzer néppel lennénk nyelvrokonok, mint a hunok? :)

2011. ápr. 16. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/157 bumbi02 ***** válasza:
83%

Mért az szerinted hol mondta Hitler hogy 6 millió zsidót kell elgázosítani?


senki se állította hogy ezt mondta Hitler(én se mondtam anyámnak hogy leülök a székre, mégis leültem), viszont te meg állítottad hogy Trefort Ágoston szó szerint azt mondta amit írtál. Itt a különbség. És te is látod hogy nem tudod alátámasztani, hiszen visszatámadtál, ahelyett hogy érveltél volna hogy pedig itt és itt mondta....


Amúgy nézz utána hogy 1942 januárjában tartott wanseei konferencia miről szólt.Ha nem is Hitler mondta ki, de a német vezetőség.

2011. ápr. 16. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/157 anonim ***** válasza:
78%

12:51 - igazad van, egyesek könnyen, szittya magyaroznak azokra az emberekre, akik egyszerűen nem értenek egyet a zsidókkal, vagy a cionistákkal.

A hungaristák (a jövönk.infó mögött álló emberek) meg nem mondták sosem, hogy Jézus magyar volt, mert ezt ugyanúgy elítélik, mint a zsidós magyarázatot.

2011. ápr. 16. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/157 anonim ***** válasza:
0%

insallah válasza

Egyenesen komi vagyok és te nem zsigerből írod a dolgaid? Ha nem akkor zsigertelen lehetsz.

Az olyan igaz keresztény magyarok miatt, amilyen te lehetsz a baromság ide vagy oda a magyar zsidóság többségében 80 év körüli korban lehet. . A szabad és független horthy korszakban munkaszolgálatba vitték a zsidó férfilakóság javát és ott a keretlegények szeretete következtében többségük elpusztult. Itt mindjárt hozzáteszem a budapesti zsidó férfiak sem képeztek kivételt. Majd a vidéki zsidóság teljes kiírásával beleértve gyerekeket is sok nemzedék hiányzik a zsidó vallású magyar lakosság köréből. Arról se feledkezhetünk meg , hogy A vegyes házasságokban született gyerekek többségében nem zsidók . Baromság vagy sem az 50 ez magyarországi zsidóság 75- 80% nyugdíjas.

A nemzetit nem gyűlölöm csak a szélsőségesett, amit ma jobboldal képvisel. Egy ország, amelyik ennyire nem homogén, mint a magyar, hogy lehet nemzeti. Ennek az országnak pont ez lehetne a pozitívuma, hogy több nemzetből van. .A jobboldal, ami erre az országra mindig ráront, amikor hatalmon vagy ellenzékben van, osztja meg és hazudja egységet.

Néhány antiszemita zsidót én is ismerek. A válaszomba nem gondoltam és még mindig nem gondolom, hogy te muszlim lennél A kereszténynek a kereszténység nem maradhat ki , mert ez az ami ennek a gyűlöletnek az eredője. Nem értem a kereszténység és a keresztény embereket mi a francért kéne szeretni? Nekem lehet bajom a keresztényekkel, alappal és ezt senki nem kérdőjelezheti meg. Talán kérdésedre szabad válaszadási jogom ne korlátozd. Te a zsidókat nem szereted, ezt a kérdést nem keresztényi szeretetet nevében tetted fel. Nyitottál egy szentcsatornát, amiből áradnak a válaszokból a keresztényi szeretet bűzös gyűlölet összes szennye.

2011. ápr. 16. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/157 anonim ***** válasza:
100%

ma 12:58


Én vér és nem nyelvrokonságról beszélek. A finnek valóban a rokonaink de ez nem úgy van ahogy ma tanítják. Ha már a nyelvrokonságnál tartunk sokkal több szavunk türk eredetű mint finn. Bizony nagy lúzerek lehettek ha sikerült összefogniuk egy több népcsoportból álló kontinensnyi birodalmat.


ma 12:59


Te kezdtél ostoba összehasonlításba Izraellel és a Magyar Birodalommal kapcsolatban. Holt említettem én Trefort Ágostont?


Wanseeiról meg hadd nem mondjak semmit. Már ott komolytalan a dolog hogy a németek által megszállt területeken sohasem volt 3 milliónál több zsidó. De ha volt Holokauszt, ha nem akkor se söpörhetjük le a világ zsidóságának hibáit az asztalról.

2011. ápr. 16. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/157 anonim ***** válasza:
91%

Az ún. holokauszt után a zsidóság szaporodott, nem hogy még kevesebb lett volna. ;D


Amúgy meg lehet, hogy nem tudjuk megmondani, hol hangzott el az idézet, de ti se tudjátok bebizonyítani, hogy vérfinnugorok vagyunk...

2011. ápr. 16. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/157 anonim ***** válasza:
84%

"...de ti se tudjátok bebizonyítani, hogy vérfinnugorok vagyunk..."


Nem is akarjuk, mert nincs értelme. Az ötszáz évvel ezelőtti magyarsággal sem vagyunk már különösebben vérrokonok, nincs értelme népek közötti genetikai rokonságról beszélni. Nyelvrokonság van, a magyar nyelv pedig bizonyítottan finnugor nyelv.

2011. ápr. 16. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/157 bumbi02 ***** válasza:
84%

Te kezdtél ostoba összehasonlításba Izraellel és a Magyar Birodalommal kapcsolatban. Holt említettem én Trefort Ágostont?


Wanseeiról meg hadd nem mondjak semmit. Már ott komolytalan a dolog hogy a németek által megszállt területeken sohasem volt 3 milliónál több zsidó. De ha volt Holokauszt, ha nem akkor se söpörhetjük le a világ zsidóságának hibáit az asztalról.


most veszem észre hogy többetekkel vitázom sorry.. valaki felhozta itt Trefort Ágoston idézetét, amit még senki nem tudott térben időben elhelyezni.. Wanseei konferencia meg volt erről ennyit.


Vérrokonságban mint ahogy már itt írták még Hunyadi korabeli magyarokkal se vagyunk, nem hogy etruszkokkal.

Nem értem miért nem lehet elfogadni a történelmet úgy ahogy van, úgy hogy a magyaroknak hibái is vannak, nem pedig mi vagyunk a megváltó nép, miér nem lehet úgy élni hogy elfogadjuk hogy ezek vagyunk mi. Pont azok ítélik el hogy a románok kitalálnak maguknak történelmet, meg rokonságot, akik ugyanezt teszik...

2011. ápr. 16. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!