Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Ha van, akkor mi a bajod a...

Ha van, akkor mi a bajod a zsidókkal?

Figyelt kérdés
vagy erre a kérdésre nincs is értelmes válasz?
2011. ápr. 12. 22:25
 101/157 bumbi02 ***** válasza:
67%
hát de kizsákmányoló, gonosz, kapzsi ember nem csak zsidó van. ergo nem a zsidókat, hanem az ilyen embereket kell utálni. ugyan ez van cigányoknál is. nem azt utálom ha egy cigány megöl egy idős nénit, hanem ha valaki megöl egy idős nénit. az általánosítás butaság. sose szoktam általánosítani a jobbikosokat se, köztük is találkoztam már értelmes vitapartnerrel nem is eggyel, és nem általánosítom a politikusokat sem, hisz vannak becsületes politikusok is, csak ők nem kerülnek előtérbe, hiszen az ötleteik a vezetést nem szolgálnák, csak minket.
2011. ápr. 21. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 102/157 bumbi02 ***** válasza:
74%

Várj még ezzel egy pár évet. Lehet hogy akkor fog kiderülni hogy nem is a véletlen műve volt egy-egy rosszabb jegy :)


Vagy ami rosszabb már rég a markában tart, ravasz nép a zsidó lehet hogy amikor erre rájössz már késő lesz :)


na látod ez a rasszizmus, és a buta ember ismertető jele. nem is ismered abszolút, de úgy állítod be az illetőt hogy ő egy gonosz ember, meg minden. csak a származása alapján.


Én se szoktam a magyar embereket hülyének, gyülölködőnek, bunkónak titulálni származás alapján, kb ugyanolyan arányba vannak itt ilyenek, mint a zsidók közt az olyanok, akiket le írtok.

2011. ápr. 21. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 103/157 anonim ***** válasza:
62%

"na látod ez a rasszizmus, és a buta ember ismertető jele"


Akkor kijelentjük, hogy Henry Ford egy buta ember! Henry Ford: A nemzetközi zsidó – A világ legfőbb problémája.

Elég varázsos képed van a világról...


"kb ugyanolyan arányba vannak itt ilyenek, mint a zsidók közt az olyanok, akiket le írtok."


Itt a politikai elit és az agymosott támogatóik. Na de a "kiválasztott nép"? Ott is, nemde? Cseppet se utálják a palesztinokat/és a többi arabot/, naponta tüntetnek a vezéreik mészárlásai ellen, és Palesztina már rég független állam!

Ezzel a képeddel csak az a baj, hogy cseppet sem tükrözi a valóságot. Biztos, hogy Magyarok közt is vannak férgek, de korántsem annyi, mint azok között, akiket utálunk.

Hallottál már olyat, hogy "Egy 13 éves magyar kisfiú késelt meg egy idősebbet.", vagy "6 magyar brutálisan megvert két fiatalt a pólójuk miatt.", vagy esetleg "A magyarok megint zsidókat/cigányokat gyilkoltak"? Persze mindezt heti rendszerességgel, mert mint mondtam, itt is vannak férgek...

2011. ápr. 21. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 104/157 bumbi02 ***** válasza:
31%

nem, én olyat hallottam, és éltem át közvetlen környezetemben hogy két 16 éves fiú agyonvert egy másik 16 évest, házilag készitett nundzsakuval, majd bedobták egy tóba. Az iskolámban történt még pár éve, egyikük se volt cigány, egyikük se volt szélsőséges. Ugyanúgy megtörténnek az ilyen esetek is. persze nem heti rendszerességgel, de Szögi Lajos se mindennapos volt azt ismerjük be. (nem védem az olaszliszkaiakat, legszivesebben én is bitón látnám őket)



miért hiszi minden magyar azt hogy akiket mi utálunk azok megérdemlik, azok rászolgáltak, de ha minket utálnak akkor azok hülyék, antimagyarok stb...??? a hülyeség, kegyetlenség, nem fajhoz vagy valláshoz köthető. emberi tulajdonságok. Hülyeség hogy a zsidók megérdemlik hogy mindegyiket utáljuk. Utáld azt amelyik megérdemli. Cigányoknál is, utáld azt amelyik megérdemli. Hogyha 100ből 95 akkor azt a 95öt utáld, de a maradék 5öt minek?

2011. ápr. 21. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 105/157 anonim ***** válasza:
100%
Mert majd annak a maradék 5-nek a kölykei bekerülnek a többi közé, és ugyan olyan lesz, ezért...
2011. ápr. 21. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 106/157 bumbi02 ***** válasza:
82%

ezt hívják rasszizmusnak.. ha csak azt a 95öt utálnád, akkor nem lennél rasszista. utáljunk minden német gyereket, mi van ha az egyikükböl még lesz egy Hitler és háborút robbant ki? utáljuk együtt az osztrákokat, hátha megin uralkodna felettünk az egyik, utáljuk az összes törököt, hisz sose tudhatod melyikből lesz egy Bajezid, vagy Szulejmán, utáljuk az összes horvátot, mindegyikben benne lakozik Jelasics, utáljuk az összes franciát, az összesben ott van egy Clemencaeu, utáljuk az összes keresztényt, hátha még egyszer keresztes háború néven megölnek annyi embert. tehát utáljunk mindenkit, mert bárkiből lehet bármi, nem gondolod hogy meredek ez?


miért kell addig utálni valakit amíg nincs vele baj, maximum csak elképzelhető hogy a későbbiekben lesz? Miért nem érsz rá akkor utálni ha már rá szolgált?


van cigány ismerősöm is, egyik jó barátom, és sose érdekelt hogy cigány-e vagy sem, mert jófej. és abba az 5-be tartozik a családjával együtt.

2011. ápr. 21. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 107/157 anonim ***** válasza:

ma 14:33


Köszönjük bejelentésed. Moderátoraink amint tudják, ellenőrzik ezt a kérdést.


Nana, kibújt a rasszista a zsákból :)


Bumbika már a saját szavaiba is belekeveredik annyira megrögzött liberális hogy már én is lassan halálra röhögöm magam rajta.

2011. ápr. 21. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 108/157 anonim ***** válasza:
87%

"akkor nem lennél rasszista"


Most őszintén, szerinted érdekel engem, mit gondolnak rólam az ehhez semmit se értő emberek?


"utáljuk az összes keresztényt, hátha még egyszer keresztes háború néven megölnek annyi embert"


Meghasad a szívem szegény szaracénok halála miatt...


"utáljuk az összes horvátot"


Ők utálnak minket? Vagy a németek? Nem... De a zsidók és cigányok, ők igen...

2011. ápr. 21. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 109/157 bumbi02 ***** válasza:
76%

megkockáztatom ugyanannyi horvátot vagy németet ismersz mint amennyi zsidót. nem hiszem hogy annyi személyes tapasztalatod lenne horvátokkal, németekkel, zsidókkal, hogy az egész nemzetükre, fajukra tudj jelzőket aggatni. Miből gondolod hogy a zsidók utálnak minket? vagy miből hogy a németek nem? akit birok az nem utál, akit nem birok az utál?

jah hogy aki nem keresztény azér ne is sírjunk?


most itt irta valaki hogy röhög rajtam hogy liberális vagyok, és észérveket használok. én ezen tudok röhögni, hogy 0 érvet nem tudsz felhozni amellett sem amit te gondolsz, nem tudsz érvelni amellett hogy miért is kéne az összes zsidót utálnunk.

2011. ápr. 21. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 110/157 anonim ***** válasza:
87%

Mert te ugye ismersz (LEGALÁBB) 100 cigányt, igaz? A saját alaptalanságod ne hárítsd másra... Én csak a te szabályaid szerint játszottam... Csúnya dolog a kettős mérce.


"aki nem keresztény azér ne is sírjunk? "


Én nem teszem, és tökéletesen tiszta a szívem ezen a téren...


"észérveket használok"


Akkor menj a többi hozzád hasonló közé...


"0 érvet nem tudsz felhozni amellett sem amit te gondolsz, nem tudsz érvelni amellett hogy miért is kéne az összes zsidót utálnunk."


Először is használj hazai nyelvtant, mert ez a "0 érvet..." nem épp Magyar szerkezet...

És hogy egy érvet sem? Elég Peres kijelentése...

Vagy esetleg a hazudozásuk a holokausztról...

2011. ápr. 22. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!