Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Ha van, akkor mi a bajod a...

Ha van, akkor mi a bajod a zsidókkal?

Figyelt kérdés
vagy erre a kérdésre nincs is értelmes válasz?
2011. ápr. 12. 22:25
 141/157 bumbi02 ***** válasza:
79%

A zsidók kerülik a fizikai munkát? És nem néztél utána hogy többnyire miért? Nekik a középkorban a pénzváltással kereskedelemmel KELLETT foglalkozniuk, el voltak tiltva a földmüveléstől, és így ők már a középkorban az értelmiségi réteget adták - hiszen tudtak írni,olvasni számolni -, és ez a polgárosodás korában csak jobban megugrott, nekik volt rá lehetőségük föként hogy a fiaikat egyetemre küldjék, aki egyetemet végzett az többnyire jobban is keresett, az üzleti életben évtizedek, évszázadok óta otthon voltak így a nagy üzleteket ők vezették, nagy pénzeket akasztottak le, és máig ez van.


De nekem valahogy abszolút nem fáj hogy pl zsidó vezeti-e a Tescot vagy egy buddhista. Ezt úgy hívják hogy irigység. De mivel az irigység nem egy pozitiv dolog, ezért palástolni kell azzal hogy igazából nem is irigy vagy rájuk, csak ők gonoszak mert ez meg az. Vicc.

2011. ápr. 28. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 142/157 anonim ***** válasza:
82%

"Talán nem tetszik az igazság?"


Én úgy látom, hogy te csak a nácikat akarod mosdatni.

2011. ápr. 28. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 143/157 anonim ***** válasza:

bumbi02, a 48%-os:


Ők már eleve a vallásukkal megvetették mindig is a fizikai munkát. Amikor a komcsik elvették az emberek gyárait az 50-es években, akkor utána elmentek és dolgoztak. A zsidóknak legutóbb a lágerben kellett dolgozniuk, ott legalább egy kis munkát tanultak. A háború után ráadásul nem kis fizut kaptak érte kárpótlás néven, ami néha még ma is jár az ükunokáknak..

2011. ápr. 28. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 144/157 bumbi02 ***** válasza:
100%

Vallásukkal meg vetették a fizikai munkát? Ezt a részletet leírnád a szent könyveikből, vagy tanításaikból?


De ha még linkelni tudod, akkor se lehet ezért elítélni egy egész vallást.A keresztény vallást pl én nagyon nem szeretem - nem részletezném - , de a keresztény embereket nem írom le előre, hogy na ez is csak egy keresztény biztos olyan is...

2011. ápr. 28. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 145/157 anonim ***** válasza:
87%

Ez egy végtelen történet..


Értem én, hogy a zsidók jó kereskedők, de nem értem, hogy az Életnek miért a pénzről kell szólnia.. A pénznek elviekben csereeszköz szerepének kellene lennie, amely megkönnyíti az életet, jelenleg viszont inkább valami rabszolgatartás eszközeként létezik, ami számos ember energiáját felemészti szerte a világon..


Azt is értem, hogy a 2. világháborúban állítólag több millió zsidó veszett oda (csak a békesség kedvéért tegyük fel, hogy így volt), de vajon miért Magyarország az egyetlen állam, aki azóta is holokauszt kárpótlást fizet állandóan, ilyen-olyan jogcímen?


Szerintem nagyobb veszteség a Magyarországon 1956 óta elveszett 7 millió lélek, akik abortusz áldozatai lettek.. Erről viszont nem beszélünk, pedig ez az igazi népirtás.. :(((


De tényleg. Belegondoltatok már abba, hogy mindkét világháborút Magyarország megcsonkításával zárták le? A 47-es Párizsi béke (?) csak megerősítette a Trianoni béke (?) szerződést..


Vajh mivel érdemeltük ki ezt a sorsot?

2011. ápr. 30. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 146/157 bumbi02 ***** válasza:
82%

De tényleg. Belegondoltatok már abba, hogy mindkét világháborút Magyarország megcsonkításával zárták le? A 47-es Párizsi béke (?) csak megerősítette a Trianoni béke (?) szerződést..


Vajh mivel érdemeltük ki ezt a sorsot?


Belegondoltál abba hogyha nem csonkítanak meg akkor később véresen szakadnak el azok a részek? vagy ha nem, akkor ma hatalmas nemzetiségi problémáink lennének, amik a gazdaságot közvetve csak még jobban hátravetnék?

2011. ápr. 30. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 147/157 anonim ***** válasza:

Ennél hátrébb?


Érdekes lenne megfigyelni az elmúlt 100 év gazdasági folyamatait alternatív nézőpontokból is. Például, hogy töriórán és magyarórán miért nem az igazságot tanítják..


Sok minden van itt, amit elvileg tudottnak veszünk, de a nagy része hazugság..

2011. ápr. 30. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 148/157 bumbi02 ***** válasza:
76%
akkor mondd el nekünk az igazságot Ó Nagy Történész!
2011. ápr. 30. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 149/157 anonim ***** válasza:

+04-27 19:32válasz

Magyar keresztények a fizikai munkájukkal, mi a jó francot hoztak volna létre, ha nem lettek volna a sváb és zsidó pénzemberek? Ez az ország sehol sincs, mert képtelen gazdaságilag valamit önállóan létrehozni. Én értem a magyar keresztények fájdalmát, de az észt az I'sten osztja talán a KERESZTÉNYEKNEK KEVESEBB JUTOTT.

2011. ápr. 30. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 150/157 anonim ***** válasza:

04-27 04:53

Egy nap ki fog derülni, hogy Magyarországtól nem is csatoltak el területeket Erdélyt, hanem önként adták át a jogos tulajdonosainak, a románoknak.

2011. ápr. 30. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!