Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Ha van, akkor mi a bajod a...

Ha van, akkor mi a bajod a zsidókkal?

Figyelt kérdés
vagy erre a kérdésre nincs is értelmes válasz?
2011. ápr. 12. 22:25
 111/157 bumbi02 ***** válasza:
66%
én se ismerek legalább 100 cigányt, de nem is mondom rájuk hogy mocskok, meg érdemlik ha megölik öket. ugyanez a nem keresztényekkel. nekem az ember az ember. ha elkövet valamit, ami olyan, akkor majd nem kedvelem, utálom, itélkezem róla. arról az egyről. nem pedig az ő nemzetiségéhez tartozókról, nem pedig a vallásáról.
2011. ápr. 22. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 112/157 bumbi02 ***** válasza:
31%

Simon Peresz kijelentése teljesen más tartalmú mint amit bemagyaráztok... érdekes mód a többi említett államban nem akadtak rajta fel amennyire én tudom.


A holokauszt pedig történelmi tény, nem pedig vitatott mese. Lassan bele kéne nyugodni.

2011. ápr. 22. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 113/157 bumbi02 ***** válasza:
74%

nyelvtanba meg ne kössünk bele fölösleges, nekem is vannak benne hibáim , neked is. itt az ember nem arra figyel.


pl. a magyart akármennyire is sajnálod, kis betűvel irjuk.

2011. ápr. 22. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 114/157 anonim ***** válasza:
37%

"A holokauszt pedig történelmi tény"


Igen, annyira hiteles, mint a Katyni mészárlás, igaz?


"itélkezem róla. arról az egyről. nem pedig az ő nemzetiségéhez tartozókról, nem pedig a vallásáról."


Csak tudod ha egy szervezetben, vallásban, társadalomban túl sok baj van, annak lassan az egész a kárára megy... Van pont, ahonnan visszalehet fordítani, de az jóval az 5-95 arány előtt volt, hisz ennyi erővel a demokrácia is csodás...


"nem akadtak rajta fel amennyire én tudom."


Mindenkit megkérdeztél, ugye?


Amúgy meg Peres nevének láttán már egyből tudsz nagybetűt írni, de egy mondatot nem tudsz vele kezdeni...

2011. ápr. 22. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 115/157 bumbi02 ***** válasza:
27%

igen, pont annyira hiteles mint a Katyn-i mészárlás, vagy a srebrenicai mészárlás.


amit te emlitettél hogy tul nyomó részt gond van velük, ez a cigányokra igaz, nem pedig a zsidókra. de ebben az esetben se kell a maradék 5öt elitélni. nem értem a logikát hogy azt aki semmit se csinált, és csak annyi a "büne" hogy cigány, azt miért kell utálni?


ezt magyarázd meg nekem.

2011. ápr. 22. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 116/157 anonim ***** válasza:
94%

"igen, pont annyira hiteles mint a Katyn-i mészárlás, vagy a srebrenicai mészárlás."


A srebrenicai mészárlás mégis hogy jön ide? Az egy hitles esemény, ellentétben a másik kettővel, ahol a németekre hánytak kígyót-békát... Szerinted ha a revizionistáknak sikerült felfedni az igazságot a Katyni mészárlással kapcsolatban, akkor nem gondolod, hogy egy nap kiderül, hogy az a hatmillió talán csak egymillió, és nem gázkamra, hanem járván, éhínség?


Amúgy meg már kifejtettem, miért bűnös az az 5 is...

2011. ápr. 22. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 117/157 bumbi02 ***** válasza:
79%
na ilyet se hallottam még, hogy a katyn-i mészárlást a németekre kennék.. mindenki által elismert - kivéve az oroszokat - hogy az oroszok követték el.
2011. ápr. 22. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 118/157 bumbi02 ***** válasza:
72%
nem fejtetted ki.. a mi van ha olyan lesz ő is.. elég gyenge érv. mint írtam ilyen erővel fejbe lőhetnénk minden németet nehogy legyen még egy Hitler közülük, meg minden oroszt nehogy legyen még egy Sztálin.
2011. ápr. 22. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 119/157 anonim ***** válasza:
87%

"minden németet nehogy legyen még egy Hitler közülük"


Ennyire fogyatékos vagy, hogy nem látod, hogy ez engem nem zavarna?

2011. ápr. 22. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 120/157 bumbi02 ***** válasza:
77%

ilyen erővel mondhatnám hogy engem se zavarna ha meglincselne téged 10 cigány. ugyanott tartanánk, de azé van ennél több eszem, és lelkiismeretem.


ha nem is zavar, akkor is felfoghatnád a példát. a te megközelitésedből tehát hogy 100ből 5 rendes cigány van, de azokat is utáljuk, mert majd később lehet hogy nem lesznek azok, ezzel a megközelitéssel lényegében minden nemzetet utálni kéne, hiszen sose lehet tudni hogy mikor lesz egy újabb Sztálin....

2011. ápr. 22. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!