Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Ha van, akkor mi a bajod a...

Ha van, akkor mi a bajod a zsidókkal?

Figyelt kérdés
vagy erre a kérdésre nincs is értelmes válasz?
2011. ápr. 12. 22:25
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/157 anonim ***** válasza:
88%

"Nekünk Hitler segített annó ebben, nekik meg az USA. Sajnos az USA erősebbnek bizonyult."

Na meg az eszűk, több ezeréves kultúrájuk és valós hazaszeretetűk.

2011. ápr. 13. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/157 anonim ***** válasza:
74%

14:33


Köszönöm a kioktatást nagyon hasznos volt.

Mindazonáltal nem értem meg azt, hogy ha valaki olyan véleményt fogalmaz meg amivel valaki nem ért egyet miért kell személyeskedni. És ez miért többnyire a balos, liberális oldal képviselőire igaz, akik mindent zsigerből gyűlölnek hazánkban ami kicsit is nemzeti, és nem tudnak ész érvekkel vitatkozni, hanem egyből elkezdenek mindenkit ócsárolni, és személyeskedni. Lehet, hogy ez lesz a következő kérdésem itt az oldalon.


Általánosságban írtam dolgokat. És nem a magyar zsidóságról. Amúgy nem csak nyugdíjasok vannak Magyarországon, ezt a baromságot végképp nem tudom értékelni.

És még csak nem is írtam negatív szövegkörnyezetben.

És az első mondat az volt, hogy "Irigységből".

Vagy te nem olvasod el az egészet, csak amit sértőnek érzel, hogy jól felhúzhasd magad rajta?

Mellesleg olvastad a Talmudot? Ez mellett ajánlok még egy olvasnivalót, amit egy francia zsidó történész írt a saját népéről. Bernard Lazare: antiszemitizmus


ne keverd össze a szezont a fazonnal. Miért kell elkezdeni a keresztény vallást szidni, amikor teljesen más témáról volt szó? Ezzel szeretnél kompenzálni?

Olvastam a bibliát is és a talmudot is. És te?

2011. ápr. 13. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/157 anonim ***** válasza:
92%

Amugy az elso valaszom elso bekezdeset vehetted volna poztivumnak is, hosz azt irtam, hogy tobbnyire sikeres uzletemberek.

Miert van ez a fektelen ellenekzni akaras, es gyulolet bennetek a masik ember irant?

2011. ápr. 13. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/157 bumbi02 ***** válasza:
83%
valaki itt írta hogy csak a cionistákkal van baja... akkor a revizionista-hungarista csoporttal miért nem? ugyanaz, csak az egyiket körülmetélték másikat nem.
2011. ápr. 13. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/157 anonim ***** válasza:
56%

bumbi02 – te vagy a 2. válaszadó, aki ilyent ír, de nem válaszolnál a kérdésemre, amit azóta tettem fel – mármint mutass be nekem olyan dokumentumokat, hogy a zsidóknak voltak úgynevezett revizionista törekvésük.

Azért az úgynevezett hungaristák között is vannak különbségek, mert én, csak azokkal értek egyet, akik nem elvakult revizionisták, hanem előtte, a jelenlegi határok között raknának rendet, azután lehet szó, határigazításról, persze ha szükség lenne rá (attól függ, hogy milyen a helyzetük). Ja és igen, amondó vagyok, hogy ha szükség lesz erre, akkor csakis a magyar többségű területekről legyen szó (ha már itt tartunk, akkor áruld már el nekem, hogy kb. 100 évvel ezelőtt mennyi zsidó élt az úgynevezett Szent földön, mielőtt Izrael létrejött).

2011. ápr. 14. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/157 bumbi02 ***** válasza:
77%

tehát szerinted Dávid, Salamon, Saul nem léteztek sose, és Salamon templomát is csak kitalálták, és a Siratófal is csak úgy magától épült oda? A kereszténység szerinted miből fejlödött ki? A zsidó vallásból. Akkor kérdezek egy olyat hogy honnan származik a kereszténység? a mai Izrael területéről. Logikai összekapcsolás: ha a kereszténység a zsidó vallásból fejlödött ki, és Izraelből származik, akkor Izrael területén éltek zsidók.

és azért nem élt akkora számban ott a zsidóság az újkorbna, középkorban, mert volt egy diaszpóra nevű folyamat.. A római-zsidó háború után kezdödött, nézz utána.



Cionizmus-revizionizmus... nézzük csak.

cionizmus: célja a történelmi zsidó állam helyreállítása, és a zsidó érdekek védelme a világon.

a magyar revizionisták célja mi volt? a történelmi magyarország helyreállítása.


megkérdezted hogy 100 éve hány zsidó élt a mai Izrael területén, én megkérdezem hogy 100 éve Kárpátaljának, Horvátországnak,Erdélynek, Felvidéknek mekkora hányada volt magyar? nalátod.

2011. ápr. 14. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/157 anonim ***** válasza:
45%

Bumbi engem a tények érdekelnek nem a holmi zsidó esti mesék :)


Magyarország visszafoglalása pedig kötelességünk. Nem azt mondom hogy holnap pusztítsuk el a magyargyűlölő államokat. Először Magyarországot kell visszatéríteni ezeréves jogfolytonosságába nemzeti céljaink érdekében.

2011. ápr. 14. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/157 anonim ***** válasza:
88%
Ilyen elven a zsidóknak is kötelességük volt vissza foglalni Izrael területét és visszaállítani a 2000 évvel ezelőtti jogfolytonosságot.
2011. ápr. 14. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/157 bumbi02 ***** válasza:
79%
ez jó.. ha más próbálja visszaállitani az államát azt csakis valami esti mese folytán teheti, nálunk meg ezeréves jogfolytonosságnak hivják... még jó hogy reálisan nézed az egészet, nem?...
2011. ápr. 14. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/157 anonim ***** válasza:

ma 17:57


Akárhogy próbálod kozmetikázni a palesztinok jobban megérdemelnék azt a földet mint a zsidók. Ne ilyen gyerekes dobálózásokkal próbálj érvelni.

2011. ápr. 14. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!