Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Ha van, akkor mi a bajod a...

Ha van, akkor mi a bajod a zsidókkal?

Figyelt kérdés
vagy erre a kérdésre nincs is értelmes válasz?
2011. ápr. 12. 22:25
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/157 anonim ***** válasza:
28%

Ha elmondanám a saját véleményemet, akkor azért lennék lehurrogva, mert az csak biztos arra a 4 zsidóra vonatkozik, akiket én ismerek és a többire nem, tehát rasszista lennék, mert a személyes tapasztalataimat azzal a 4 zsidóval kivetíteném az egész népükre.


Így csak belinkeltem róluk egy kis olvasnivalót, ami felölel egy 6000 éves időtartamot és az alatta elkövetett bűnök garmadáját, amit zsidó emberek hajtottak végre zsidó gondolkodásuk és létük okán.


Ha nem tetszik, ne nálam reklamálj. Nem kellett volna hüly.eséget csinálni és akkor nem utálná őket, aki azt teszi.

2011. ápr. 12. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/157 anonim ***** válasza:
40%
Ez a nemzetközi nagytőke irányítása elég ostoba érv, véleményem szerint, és csak az irigységből fakad. Ha németek lennének a nagytőke irányítói, akkor őket utálnánk? Ha magyarok, akkor saját magunkat? Ha burundiak, akkor őket? Mire föl? Ez olyan, hogy utálom a szomszédom, mert van annyi pénze, amiért megvehetné az én lakásomat. Ez a színtiszta irigység.
2011. ápr. 12. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/157 anonim ***** válasza:
74%
Engem nem érdekel, hogy te utálod őket vagy sem, csak szerintem magadat degradálod le azzal, hogy egy olyan kérdésre, amelyben nyilvánvalóan a saját véleményedre kiváncsi a kérdező, belinkelsz egy kisregényt.
2011. ápr. 12. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/157 A kérdező kommentje:
Na hát köszönöm a válaszokat már egy ideje érett ez a kérdés de csak most írtam ki. köszi a fáradtságot hogy válaszoltatok!
2011. ápr. 12. 23:46
 15/157 anonim ***** válasza:
40%
Magyarország elpusztítása miatt. Ugyan ma még nevében "Magyar" földön élünk de meglehet nézni hogy mekkora felháborodás volt egyeseknek amikor egy párt kimondta aminek alapvetőnek kéne lennie: Magyarország a magyaroké.
2011. ápr. 13. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/157 anonim ***** válasza:
76%
Én leginkább a holokauszt miatt utálom a zsidókat, meg a ma is fennálló kizsákmányoló mivoltuk miatt.
2011. ápr. 13. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/157 anonim ***** válasza:
25%

"Ez olyan, hogy utálom a szomszédom, mert van annyi pénze, amiért megvehetné az én lakásomat. Ez a színtiszta irigység."


Az árat az eladó szabja meg. Tehát irtó nagy blődséget írtál.

2011. ápr. 13. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/157 bumbi02 ***** válasza:
78%

Így csak belinkeltem róluk egy kis olvasnivalót, ami felölel egy 6000 éves időtartamot és az alatta elkövetett bűnök garmadáját, amit zsidó emberek hajtottak végre zsidó gondolkodásuk és létük okán.


Én meg tudnék neked írni ide kisregényt hogy a keresztények a kereszténység nevében miket követtek el az elmúlt 2000 évben.... Na? Utáljuk a keresztényeket vagy sem?

2011. ápr. 13. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/157 anonim ***** válasza:
22%
Ha nagyon ráérz, akkor nyugodtan írj.
2011. ápr. 13. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/157 anonim ***** válasza:
22%
ráérsz*
2011. ápr. 13. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!