Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Izrael újabb tuszok halálát...

Izrael újabb tuszok halálát okozza az akcióval?

Figyelt kérdés

okt. 7. 15:02
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 71/83 anonim ***** válasza:
0%

"egyetlen erőszaktevőt sem ment fel az ocsmány atrocitásai alól, még ha állt is mögötte bárki más."


Nem mondtam hogy felmenti az elkövetőket de elsősorban az a felelős aki létrehozta és támogatja ezt a terrorszervezetet. És ez nem feltételezés mert Netanyahu maga ismerte be hogy Izrael támogatja a Hamaszt tehát tény.


In March 2019, Netanyahu told his Likud colleagues: “Anyone who wants to thwart the establishment of a Palestinian state has to support bolstering Hamas and transferring money to Hamas … This is part of our strategy


Magyarul Izraelnek az volt a célja hogy a Hamasz megtámadja Izraelt, tehát az október 7-én életüket vesztett zsidók Izrael tervének a részei voltak. Ergo Izrael felelős az 1200 halott zsidóért is.

tegnap 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/83 anonim ***** válasza:
Nem érdekel hogy Izraelt és a zsidókat mivel vádolod, mivel ezt már kismilliószor leírtad. Az érdekel, hogy amikor amikor muszlimok gyilkolnak, rabolnak, erőszakolnak, az nem ér meg neked egy darab kérdést sem, egy darab kommentet sem ahol a muszlim terroristák ellen gyűlölködsz és uszítasz? Akkor miért ér meg ezernyi gyűlölködő kommentet és kérdést, amikor nem muszlimok az elkövetők? Mersz végre válaszolni erre, vagy kijelenthetjük hogy csak zsidózni akarsz, és közben magasról tojsz bármilyen civil áldozatra, ha muszlimoknak esnek áldozatul?
tegnap 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/83 anonim ***** válasza:
0%
És mit javasolsz, hogy tegyem fel a kérdést? :) Izrael miért hozta létre és támogatja az iszlamista terrorszervezeteket? Így jó lesz?
tegnap 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/83 anonim ***** válasza:

Amikor bárki mást gyalázol a muszlimokon kívül, akkor mindig nagyon kreatív vagy, hogy tudj mocskolódni ellenük. Amikor a muszlimok követnek el aljasságokat, amiért bármilyen más embercsoport ellen már folyamatosan provokálnál, akkor hirtelen elfogy minden kreativitásod? Bárki más ellen tudsz mocskolódni és provokálni, csak akkor nem, amikor muszlimok az elkövetők?

Hát kicsit sem vagy pofátlan és kétszínű... ezzel el is mondtál mindent, mennyire lehet egy szavad is komolyan venni.

tegnap 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/83 anonim ***** válasza:
0%
Akkor szögezzük le hogy nem gyalázok senkit és nem is provokálok. Érdekes egyébként hogy még te vagy felháborodva, miközben azokat a zsidókat véded akik népirtást követnek el. Ez olyan mintha a nácikat vádolnám, kritizálnám te pedig felháborodnál hogy miért teszem ezt. És szerinted én vagyok pofátlan kétszínű? :)
tegnap 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/83 anonim ***** válasza:
Ezt már megválaszoltam az 56. kommentben. Még csak újat sem tudsz felmutatni?
tegnap 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/83 anonim ***** válasza:
0%
56-ban behazudtad hogy nem véded a népirtó zsidókat. Érdekes, mert szerintem aki egy népirtást apró atrocitásnak próbál beállítani az igencsak védeni próbálja.
tegnap 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/83 anonim ***** válasza:
tegnap 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/83 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem döntse el mindenki maga hogy az a kijelentésed miszerint 60 ezer palesztin legyilkolása, amiből 16 ezer gyerek, csak kisebb atrocitás, a népirtó zsidók védelmének minősül vagy nem.
tegnap 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/83 anonim ***** válasza:
Miért hozta létre Izrael a Hamaszt?
tegnap 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!