Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Lehet ebből az Izrael-Irán...

Lehet ebből az Izrael-Irán afférból ránk is hatással levő nagy háború?

Figyelt kérdés

Amennyire tudom próbálom független megbízható forrásból szerezni az információkat főleg x-ről. Félek, hogy esetleges világháború alakul ki ebből a helyzetből, mit gondoltok róla meddig mennek el a felek?

A történelem során eddig is egymásnak voltak feszülve csak nem szóltak a hírek róla? Mondják ezek évszázadok óta ölik egymást.. ezt nem tudom, de félek egy világháborútól/ atomháborútól.



tegnap 23:14
 1/4 PMC Wagner ***** válasza:
Ez javarészt attól függ hogy az iránt támogató országok el e mernek menni olyan messzire mint a NATO izrael esetében
tegnap 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A vég elkerülhetetlen. Kipróbáltam a Nuclear War Simulator-t.
ma 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha nem laksz katonai reptér, főváros közelében akkor valószínűleg nem kapsz atomot, ebben az esetben csak a közművek teljes hiányával kell megküzdened, az atombombák sugárzása nem vészes és egy hét alatt elmúlik a fő rombolóereje a tűzgömb keltette lökéshullám, de az is csak pár km, mert hadrendben jelenleg a legnagyobb atombombák is csak 1-2 megatonna tnt vel egyenértékű romboló erejűek. Világvégét meg semmiképp sem okoz, több száz atombombát robbantottak már fel kísérletek során köztük az 50! megatonnás Cár bombát is a Szovjetunióban.
ma 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Világháború nem lesz belőle, de ha Izrael komolyan megcsapkodja Iránt, akkor az olajár igencsak fel fog szökni, ami kb. mindennek az árát befolyásolja.
ma 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!