Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Izrael újabb tuszok halálát...

Izrael újabb tuszok halálát okozza az akcióval?

Figyelt kérdés

okt. 7. 15:02
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 31/83 anonim ***** válasza:
0%
Persze hogy nem létezik :) Mindenki hazudik aki nem a cionista zsidó propagandát tolja :)
tegnapelőtt 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/83 anonim ***** válasza:

Te linkelted a forrást róla, hogy már nem létezik. Tehát ezek szerint még saját magad szerint is te tolod a cionista zsidó propagandát :DDD

Na tényleg hagylak. Meg ekkora öngólt, és hogy még rá is erőltetsz újra, hahaha :D

tegnapelőtt 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/83 anonim ***** válasza:
0%
Tehát akkor azt elismerd hogy létezett? Mert a linkelt cikk ezt írja. A túszok beszámolói és a felvételek pedig igazolják hogy ma is létezik.
tegnapelőtt 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/83 anonim ***** válasza:
Ha a palesztinok nem megölni akarják a túszokat, akkor miért rabolják el azokat és zsarolnak az életükkel? Miért nem engedik szabadon őket?
tegnapelőtt 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/83 anonim ***** válasza:
0%
Nyilván mert várnak cserébe valamit. És készek szabadon engedni a túszokat ahogy ezt meg is tették többször csak hát a zsidó vezetést nem érdekli a saját polgáraik élete. Ezért tiltakozik már vagy egy éve sok ember Izraelben és tüntetnek a kormányuk ellen. Ők is pont azt mondják hogy a kormányt nem érdekli a túszok élete.
tegnapelőtt 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/83 anonim ***** válasza:
0%

Ezt a cikket eggy másik hozzászóló linkelte be:


[link]


Ez egy zsidó oldal mai bizonyítékokkal igazolja hogy október 7-én az izraeli hadsereg alkalmazta a Hannibál protocolt magyarul saját polgárait gyilkolta.

tegnapelőtt 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/83 anonim ***** válasza:
0%

Még egy zsidó oldal ai bizonyítékokkal igazolja hogy október 7-én az izraeli hadsereg alkalmazta a Hannibál protocolt.


[link]


Szerinted ezeket a zsidó oldalakat is a Hamasz szerkeszti? :)

tegnapelőtt 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/83 anonim ***** válasza:

Ezek a túszok akik meghaltak, túlélték volna, ha a palesztinok békénhagyják Őket? A palesztinok szemében a túszok csak tárgyak amikért cserébe kapnak valamit? És ha nem kapják meg amit kérnek, akkor szabadon engedik a túszokat, vagy akaratuk ellenére tovább tartják fogva, esetleg megölik azokat? Te most azokat a fegyvereseket véded, akik valamiféle nyereségvágyból ártatlan, fegyvertelen civileket rabolnak el és az Életükkel fenyegetőznek?

Ha Én elrabolnám valamelyik szerettedet, hogy a magyar államot zsarolhassam, hogy adjanak milliárdokat, különben kivégzem a túszokat, de a magyar állam nem ad pénzt és Én videóra veszem a Szeretted lefejezését, akkor Te Rám fogsz haragudni, Engem fogsz okolni, vagy az országot? Gondolom még kezet is csókolnál Nekem meg hősként tisztelnél, mert nagy szabadságharcos vagyok.


Ezek a nagy hős palesztinok miért, mondjuk azt, értéktelen ártatlan civileket rabolnak el? Miért nem az elnyomásukért felelős zsidó tiszteket, minisztereket?


Ja... mert azoknak van testőrségük, fegyverük. Ahhoz már gyávák. De fegyvertelen random civileket elrabolni, na ahhoz már elég kemény a f*szuk... Nagy szabadságharcosok ezek... Micsoda bátorság kellhet AK-val nyakig felszerelkezve fegyvertelen embereket elrabolni... Bátrak.

tegnapelőtt 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/83 anonim ***** válasza:

Azt azért ne felejtsük már el hogy a palesztinokat koncentrációs táborokba zárták a zsidók és népirtást követnek el ellenük. Te meg azt kifogásolod hogy fegyvert fogtak és túszokat ejtettek? A gettóba zárt zsidók is fegyvert fogtak a nácik ellen. Akkor ezt is elítéled? Nyilván nem helyes emberek foglyul ejtése de ez semmi ahhoz képest amit a zsidók művelnek a palesztinokkal.


Arról nem is beszélve hogy kismillió ártatlan palesztin van fogva tartva izraeli börtönökben.


Egyébként izraeli katonák is vannak a foglyok között nem csak civilek.


Arra pedig nem válaszoltál hogy zsidó oldalak is beszámoltak arról hogy Izrael alkalmazta a Hannibal protocolt október 7-én.

tegnapelőtt 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/83 anonim ***** válasza:

Azt is elítélem.

Mit csináljak a Hannibal protokollal?

Attól, mert valaki előttük ártott civileknek, onnantól kezdve legitimálva van a civilek elleni erőszak?

tegnapelőtt 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!