Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Izrael újabb tuszok halálát...

Izrael újabb tuszok halálát okozza az akcióval?

Figyelt kérdés

okt. 7. 15:02
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 51/83 anonim ***** válasza:

"Ha te népirtást követsz el a palesztinok ellen akkor lesznek olyanok akik így reagálnak. "

Csakhogy még most sem folyik népirtás, előtte meg pláne nem volt. Szóval ne hazudozz!

tegnap 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/83 anonim ***** válasza:

Meg amúgy érdekes ez a kettős mércéd. Ha az ártatlan civilek élete tényleg ennyire érdekel, akkor linkeld már be hogy a palesztin terroristákat hány kérdés alatt mocskoltad eddig?

Mert igen, Izrael is rengeteg atrocitást elkövetett már, és ezekre rengeteg gyűlölködéssel, számtalan rágalommal, mocskolódással feleltél mind több tucatnyi saját kérdéssel, mind kommentek százaival mások kérdései alatt.

Tehát mostmár akkor kíváncsi lennék hogy az ártatlan zsidó civilek élete, a palesztinok által elkövetett atrocitások hány kérdést értek meg neked, vagy hány kérdés alatt mocskoltad a muszlim terroristákat? Linkelj már ezekből egy párat, legyél szíves!

tegnap 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/83 anonim ***** válasza:
0%

"Csakhogy még most sem folyik népirtás, előtte meg pláne nem volt. Szóval ne hazudozz!"


Eddig Izrael 60 ezer palesztint gyilkolt meg, többségében civileket amiből 16 ezer áldozat gyerek. Te mint zsidó azt mondod ez nem népirtás? 16 ezer gyerek legyilkolása nálad mi ha nem népirtás?



"Meg amúgy érdekes ez a kettős mércéd. Ha az ártatlan civilek élete tényleg ennyire érdekel, akkor linkeld már be hogy a palesztin terroristákat hány kérdés alatt mocskoltad eddig?"


Nagyjából minden kérdésnél leírtam hogy a Hamaszt Izrael támogatja de az is lehet hogy Izrael hozta létre. Kell ennél nagyobb mocskolás?



"Mert igen, Izrael is rengeteg atrocitást elkövetett már, és ezekre rengeteg gyűlölködéssel, számtalan rágalommal, mocskolódással feleltél mind több tucatnyi saját kérdéssel, mind kommentek százaival mások kérdései alatt."


Mivel Izrael népirtást követ el és rosszabbak mint a nácik. Mi mást kellene tennem?



"Tehát mostmár akkor kíváncsi lennék hogy az ártatlan zsidó civilek élete, a palesztinok által elkövetett atrocitások hány kérdést értek meg neked, vagy hány kérdés alatt mocskoltad a muszlim terroristákat? Linkelj már ezekből egy párat, legyél szíves!"


Mivel tény hogy október 7-én a zsidó civilek többségét az izraeli katonák gyilkolták meg, és tény hogy a Hamaszt Izrael támogatja, juttatta hatalomra és talán még ők is hozták lére, illetve tény hogy az elrabolt túszok halálát az izraeli bombázások okozták vagy izraeli katonák lőtték agyon a túszokat, kijelenthető hogy ez mind Izrael számlájára irható.

tegnap 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/83 anonim ***** válasza:

Mindez most lényegtelen, hiszen mindnettől még ugyanúgy tény, hogy palesztin szélsőségesek, muszlim terroristák számlájára is számtalan ártatlan zsidó civil élete írható. És én erre kérdeztem rá, konkrétan! Értük hol és mikor álltál ki? A tömeggyilkos, erőszaktevő, emberrabló palesztinokat mikor és hol mocskoltad?

Melyik az, ami miatt a szemedben ennyire semmit nem jelent többé egy rakás ártatlan ember élete? Ha zsidók az ártatlan áldozatok, vagy ha muszlimok a gyilkosok?

tegnap 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/83 anonim ***** válasza:
0%

Nem érted igaz? Érted te ha zsidó vagy, csak megjátszod. Izrael áll a Hamasz mögött. Izrael hozta létre és támogatja az USA-val közösen. Az USA és Izrael hozta létre az iszlamista terrort így elsősorban az USA és Izrael felelősek ezek tetteikért. Persze nyilván ha egy palesztin zsidó civileket gyilkol az elítélendő de ahogy mondtam világos ki áll az egész mögött.

Szóval te azt az Izraelt véded aki iszlamista terrorszervezeteket hoz létre, majd végignéz ahogy ezek a terrorszervezetek megtámadják és százak halnak meg a saját polgáraik közül, ami ugye a terv része, majd rájuk hivatkozva népirtást követ el a palesztinok ellen hogy elvegye a földjeiket. Hát mit mondjak, a nácik döbbenten néznék ezt.

tegnap 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/83 anonim ***** válasza:

Nem védtem senkit, hanem feltettem egy kérdést, hiszen mindnettől még ugyanúgy tény, hogy palesztin szélsőségesek, muszlim terroristák számlájára is számtalan ártatlan zsidó civil élete írható. És én erre kérdeztem rá, konkrétan! Értük hol és mikor álltál ki? A tömeggyilkos, erőszaktevő, emberrabló palesztinokat mikor és hol mocskoltad?

Melyik az, ami miatt a szemedben ennyire semmit nem jelent többé egy rakás ártatlan ember élete? Ha zsidók az ártatlan áldozatok, vagy ha muszlimok a gyilkosok?

tegnap 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/83 anonim ***** válasza:
0%

"Nem védtem senkit, hanem feltettem egy kérdést, hiszen mindnettől még ugyanúgy tény, hogy palesztin szélsőségesek, muszlim terroristák számlájára is számtalan ártatlan zsidó civil élete írható."


Én pedig erre is válaszoltam. Idézem: "nyilván ha egy palesztin zsidó civileket gyilkol az elítélendő"



"A tömeggyilkos, erőszaktevő, emberrabló palesztinokat mikor és hol mocskoltad?"


Leírtam hogy Izrael áll mögöttük. Kell ennél nagyobb mocskolás?


"Melyik az, ami miatt a szemedben ennyire semmit nem jelent többé egy rakás ártatlan ember élete? Ha zsidók az ártatlan áldozatok, vagy ha muszlimok a gyilkosok?"


Érdekes hogy te mondod nekem. Te vagy az akinek a szemében a 60 ezer meggyilkolt palesztin semmit nem jelent. Ebből 16 ezer gyerek áldozat ami döbbenetes de ez is hidegen hagy téged de van képed engem rágalmazni. Pláne úgy hogy az iszlamista terror mögött is a zsidók állnak.

tegnap 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/83 anonim ***** válasza:
Ha így van, akkor lásd az 52. kommentet! Aztán küldd azokat a linkeket ahol az ártatlan zsidó civilek miatt írtál ki kérdéseket, vagy ahol a muszlim terroristák irányába gyűlölködsz ennyire, amikor ártatlanokat ölnek!
tegnap 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/83 anonim ***** válasza:
0%
Az 52. kommentben annyit írtál hogy Izrael is rengeteg atrocitást elkövetett. Ennyi? Ez a reakciód Izrael tetteire? A zsidók 60 ezer palesztint gyilkoltak, többségében civileket amiből 16 gyerek áldozat és az egész Gázai övezetet lebombázták, élhetettlenné tették. Ezt népirtásnak nevezik, amit szerinted csak atrocitást. És még van képed engem rágalmazni kettős mércével. Nácikat megszégyenítő népirtást atrocitásnak hazudod majd engem kérsz számon miért nem ítélem el az iszlamista terroristákat amit egyébként megtettem és azt is figyelmen kívül hagyod hogy a zsidók hozták létre az iszlamista terrort.
tegnap 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/83 anonim ***** válasza:
Tehát csak mellébeszélés megy? Melyik az, ami miatt a szemedben ennyire semmit nem jelent többé egy rakás ártatlan ember élete? Ha zsidók az ártatlan áldozatok, vagy ha muszlimok a gyilkosok?
tegnap 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!