Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Szerintetek ki hatalmazta fel...

Szerintetek ki hatalmazta fel az USA-t, hogy beleszóljon mindenbe?

Figyelt kérdés
2010. aug. 26. 20:05
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
75%
Nekem az USA külpolitikájával semmi bajom, azt csinálja, amit bárki csinálna a helyében. Viszont amit a kultúrájának tekintenek az engem igencsak zavar. Múltkor láttam, hogy valami sikítóverseny volt a sztárjaik között. Ez nektek a kultúra? Én se szeretem a több százéves hagyományokat, de ez azért túlzás! Aztán Magyarországon a rendszerváltás óta jött az Usa-ból a grafitti, hogy néz ma ki Budapest? Aztán ott vannak a kocsijaik, amik botrányosan tudnak kinézni. Ja és a legjobb, ott van Holywood, aminek köszönhetően 20 év múlva azon kapja magát Európa, hogy az összes focipályát átalakítják amerikai focira alkalmassá és az autóverseny-pályákat ovális alakúra. Miért nem csinál Európa egy hollywood szerűséget? Ezt a szemetet nem szabad hagyni terjedni! Az én véleményem az, hogy az amerikai kultúra az európai vadhajtása. Persze én sem szeretném, hogy a muszlimok vagy a kínaik legyenek dominánsak a világpolitikában. Egyszerűen az lenne a legjobb, ha Európa visszavenné a jogos helyét a világban.
2010. aug. 26. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
100%

Amerikai kultúra...:D:D


Az komoly, hogy egyeseknek Chuck Norrisnál, a Dallasnál, és társaiknál kezdődik a kultúra.

2010. aug. 27. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
Hát maga az USA!
2010. aug. 27. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:

Vitathatatlan, hogy USA a pénzével kezében tartja a legnagyobb médiumokat, és ezzel hamis képet jelntet meg magáról a világban.

USA mint kultúra? Vicc, sőt aki ezt mondja, az már bekajálta USA valótlan médiaarcát. Coca Cola, Mc Donald's? Úr isten.

Toleráns? A legtöbb újkori háború kirobbantója vagy résztvevője. A legtöbb erőszakos bűnözés itt történik, mindennaposak az ámokfutó sorozatgyilkosok. A rendőrök azonnal lelövik a gyanúsan fenyegető személyt.

Aki nem tetszik nekik, azt vagy gazdaságilag (Kuba embargó) vagy katonailag leigázzák.

Sajnálom, akinek ez az ország a példaképe.

És tényleg Európa kultúrális csökevénye. A pénzével és erejével csinált magának valamilyen szedett-vedett valamit.

2010. aug. 27. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
49%

Erre inkább Németországot kérném meg, ezt az opciót mindenki elfelejti, pedig Európa is esélyes.

Akkor egy kérdés: Hány évvel vagyok idősebb Amerika khm... "kultúráinál"

Lady Gagát ne hasonlítsd a magyar előadókhoz, mert ő is szar.


Ha pedig Amerikára vagy kiváncsi, akkor nézz meg egy South Parkot. A fehérek lenézik a mexikóiakat, és a sztárjaik egy nagy nulla. a South park egy nagyon jó sorozat azoknak, akik nagyon amerika-mániások. Tökéletes kritika a társadalmukról.

2010. aug. 27. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:

tegnapelőtt 20:43


Én 4 éve éltem/élek kint, sok városban laktam több, kevesebb ideig a munkám miatt, nagyon sok emberrel meg ismerkedtem, de amit te le írtál hogy "Rühellik a fehérek a feketéket és vissza, a fehérek a sárgákat és vissza, a négerek a mexikóikat és viszont" ez maximum 70-es 80-as években állt fent de a helyzet most már nem ilyen a Fehérek és a Feketék nagyon nagy része elfogadták egymást sőt... (persze vannak kivételek mint mindenhol)a Fehérek és Feketék már nem egymást gyűlölik hanem a Latin amerikaiakat, Jacksonville-ben éltem és arra rettentően gyűlölik a latin amerikaiakat fehérek,feketék egyaránt, a sárgákkal viszont semlegesek el tudják fogadták őket, jobban mint a latinokat,(és nem a rasszista amerikaiakra gondolok akik nem tudnak senkit el fogadni).

2010. aug. 28. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
Teljesen mindegy hogy ki kit gyűlöl. Van rasszizmus az USA-ban is.
2010. aug. 29. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
Az USA az ahol a világ kultúráji keverednek. Mindenhonnan vannak bevándorlók.
2010. aug. 29. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!