Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Szerintetek ki hatalmazta fel...

Szerintetek ki hatalmazta fel az USA-t, hogy beleszóljon mindenbe?

Figyelt kérdés
2010. aug. 26. 20:05
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%
Senki, és én sem értem, hogy mi jogon szólnak bele más ország belügyeibe.
2010. aug. 26. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
67%

Felhatalmazták magukat.


Miért? Ha összeomlana a gazdaságuk, összeomlana a világ gazdasága is... (lásd Nagy Gazdasági Világválság. Mi indította el?)

A világ 3. legnagyobb hadserege az övé.


Szerintem ez elég indok.

2010. aug. 26. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
16%

Az USA a világ vezető országa, gazdasága, kultúrája, mellesleg a legjobb hely a világon és a világ központja is.

Kiérdemelték, hogy beleszólhassanak mindenbe.

2010. aug. 26. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
75%

Hát tudod, mindig az erősebb kutya ba...rátságtalan...

Tetszik vagy nem tetszik, ez akkor is így van. (Mellesleg: nekem se tetszik, de nem tudok tenni ellene.)


Pedro

2010. aug. 26. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
59%
Nekem nem volt bajom sose ezzel. Ugyanis nem éreztetik velünk.. Nem erőszakoskodnak.
2010. aug. 26. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
24%

Mivel az USA-t a zsidók tartják kezükben így a bibsik!

ezek valós tények!

2010. aug. 26. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
75%

Az USA a világ vezető országa, gazdasága, kultúrája, mellesleg a legjobb hely a világon és a világ központja is.

Kiérdemelték, hogy beleszólhassanak mindenbe.


Még egy ilyen idióta magyarázatot még sosem hallottam.

Mesélj már az amerikaiak kultúrájáról!

Mi az, hogy kiérdemelték?

2010. aug. 26. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
19%

"

Még egy ilyen idióta magyarázatot még sosem hallottam.

Mesélj már az amerikaiak kultúrájáról!

Mi az, hogy kiérdemelték?"


Coca Cola, McDonalds, modern életérzés, modern populáris kultúra, rockzene, demokrácia, tolerancia, lazaság.


Ezt mind az USÁnak köszönhetjük.


Találmányok terén is rengeteget, csak pár "apró" USA-beli találmány ami megváltoztatta a világot:


Távíró, telefon, autó, repülőgép...



Gazdaság és politika terén is a világ központja, ebből elég csak a híreket megnézni.



Ja és még valami:


Jóval több ember ismeri Lady Gaga-t, Rihanna-t meg Kesha-t, mint Tóth Gabit, L.L. Juniort, meg a Tankcsapdát...

2010. aug. 26. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
0%
És nem utolsó sorban híres magyar feltalálók már az Usa-ban szabadalmaztatták a találmányaikat.
2010. aug. 26. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
100%

Coca Cola, McDonalds, modern életérzés, modern populáris kultúra, rockzene, demokrácia, tolerancia, lazaság.


Te normális vagy? Ebben mi a kultúra? A modern étkezés? Itt van a legtöbb kövér ember. Ne nevettess már!


Demokrácia? Tolerancia? Papiron lehet, hogy létezik ott, de az életben elég hátul állnak. Éltem kinn Amerikában egy kis ideig (fél évig), talán tudok ezekről egy s mást. Rühellik a fehérek a feketéket és vissza, a fehérek a sárgákat és vissza, a négerek a mexikóikat és viszont. Ez a tolerancia és demokrácia? Nevetséges

2010. aug. 26. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!