Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire engeditek hogy a családod beleszóljon a párkapcsolatotokba?

Figyelt kérdés

17 éves vagyok (lassan18) . 2 éve van egy nagy szerelmem..viszont a családom (anyum kivételével) nem tudott megbarátkozni a szerelmemmel.. elvannak vele beszélgetnek.. de nem szeretik.. csak azért mert nincs kocsija külön lakása és még nem dolgozik.. ő 19 éves..csak hétvégente tudtunk találkozni, ilyenkor egymásnál aludtunk.. Sajnos azért lett vége, mert apunak mások az elvárásai, így 2 év után azt mondtam h oké, apura hallgatok,és megfelelek apunak.. sajnos nem tudok mit csinálni mivel még tanulok és otthon lakom..


Aki szintén ilyen helyzetben van, annak csak azt üzenem hogy kitartás, és ne adja fel a szerelmét..


2009. aug. 9. 23:28
 1/10 anonim ***** válasza:

azért nem szeretik mert nincs kocsija meg saját lakása 19 évesen? ezért nem szeretik? hát bocs, de ritka sznob szüleid vannak :S


a kérdésre a válaszom, hogy nekem abszolute nem szólnak bele. 4 éve járunk, ő dolgozik én még tanulok, akkor találkozunk amikor nekünk kedvünk tartja, akkor alszunk egymásnál, amikor akarunk. nem értem a szüleid, hiszen már régóta együtt vagytok...próbálj meg beszélni velük erről. de most akkor minek is lett vége? az együttalvásnak, vagy az egész kapcsolatnak (amit apud miatt írtál)?


20/L

2009. aug. 9. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Igazándiból ..hm.. ő messze is lakik, ezért is találkozunk szinte csak hétvégén..

és .. mindennek vége lett.. véget vetettem..:(

2009. aug. 9. 23:34
 3/10 A kérdező kommentje:
nem sznob, csak a "legjobbat akarja a lányának".. az hogy nincs kocsija meg háza az annyira nem is baj nekik.. inkább az nem tetszik neki h nem dolgozik..
2009. aug. 9. 23:35
 4/10 anonim ***** válasza:
hát mit csinál? "háztartásbeli" ? vagy tanul?
2009. aug. 9. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
esti suliban tanul..
2009. aug. 9. 23:41
 6/10 anonim ***** válasza:
Akkor apud úgy gondolja, hogy pár év múlva sem lesz munkája és ha szülsz neki egy gyereket, nem tud titeket eltartani :S igaza van sajnos..
2009. aug. 10. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

19 éves,ha megtehetik a szülei,hogy támogatják amig tanul,akkor nemértem a problémát

én párom sem dolgozott amig tanult (24 éves koráig), külön ház még most sincs,kocsitörlesztöre megy el minden pénze...és?

majd ház ha összeköltözünk...

22 vagyok,és én sem dolgozok még,mert egyetemista vagyok,max mellette diákmelo néha...

még ráérek,hova sietni...nincs kocsim,házam...22 évesen legtöbb embernek akkor van ha a szülő megvette neki...

2009. aug. 10. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Soha az életben nem hagyom h a szüleim tönkre tegyék bármelyik kapcsolatom. Ez a saját életem döntésem! Ha annak az embernek akit szeretek nincs pénze autója se munkája attól még szeretem és nem lököm el :S
2009. aug. 10. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
én sem löktem el!mert őt szeretem
2009. aug. 10. 14:03
 10/10 anonim válasza:

Szia! Bizonyára ez az első komoly kapcsolatod. Véleményem szerint ha valakit nagyon szeretek és még a saját életemnél is fontosabb, akkor nincs olyan akadály ami elválaszthatna minket egymástól.

Nézz őszintén magadba, fordult már meg a fejedbe más férfi, vagy esetleg találkoztál mással amíg együtt voltál a pároddal?

Szüleidről meg annyit, hogy ezt majd akkor fogok megérteni amikor majd neked is lesz gyereked. Ez a legtermészetesebb dolog, hogy féltik a lányukat :)

Megértem, hogy a párodnak nehéz elkezdeni kiépíteni a jövőjét (munka), de viszont volt ami ösztönözze, mégpedig TE!

És ha így sem megy el dolgozni, hogy ne legyen cikis, hogy meg tudjon neked venni esetleg egy rucit, vagy elvinni nyaralni, akkor vagy lusta és nem is akar dolgozni, vagy pedig nem vagy annyira fontos neki...

Rengeteg olyannal találkoztam aki nappali iskola mellett is eljárnak dolgozni.

Szerintem ismerkedj, barátkozz, és ha tényleg ő a nagy Ő akkor úgyis egymásra fogtok találni ;)

2009. aug. 12. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!