Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Ki mellé állnál ha rajtad...

Ki mellé állnál ha rajtad múlna a 3. világháborúban?

Figyelt kérdés
Magyaroszág melyik oldalon járna jól az oroszok,Kína és ázsiai országok vagy Nato?
2010. febr. 8. 20:33
1 2 3 4 5 6 7
 61/68 A kérdező kommentje:
Értek is meg jártam is már sok helyen.Én nem a tv-nek hiszek...
2010. febr. 11. 14:31
 62/68 anonim ***** válasza:
Oroszok semmiképpen nem. Nato ill. Eu tagok vagyunk az ő oldalukon. A Közel kelet még nem lenne rossz. PL. Törökország, Kazahsztán....mivel valószínű rokon népek és előnyös lenne velük különbékét kötni, ha mást nem is tudunk. Távol Kelet, Arab világ kizárva. Egyrészt túl távoli országok így hülyeség lenne, másrészt a vallási különbségek miatt is. Amerikát meg csak a maga sorsa érdekli, így minket le sem szarnának.
2010. jún. 30. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/68 A kérdező kommentje:
De nem a rokonságot kéne nézni hanem nézz körül kinek mennyi atomja van...
2010. jún. 30. 14:39
 64/68 anonim ***** válasza:
sok a bar.om a NATO ba vagyunk tehát velük kell harcolni és nem mondhatjuk azt hogy mi semlegesek vagyuk hisz bent vgayunk a NATOBA
2010. júl. 27. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/68 anonim ***** válasza:

"De nem a rokonságot kéne nézni hanem nézz körül kinek mennyi atomja van..."

Ha ezt kell nézni, akkor teljesen mindegy ki oldalán állunk. Amint elkezdődik a háború kezdd el ásni az óvóhelyed.

2010. júl. 31. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/68 anonim ***** válasza:

Nos akkor nézzük számokban:

- A Nyugat( USA, NATO tagországok) = kb. 3.600.000 katona

-A Kelet( Oroszo., Kína, India, Irán)= kb. 6. 000.000 katona

Igaz, hogy a nyugat hadereje jóval fejlettebb mint a keleté de hát a 2x-es túlerő egyensúlyozza... Én mindenképpen semleges maradnék( bár ugye Magyarország nem lehetne ez szerintem), de ha már választani kell akkor a Nyugat.

2010. aug. 19. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/68 A kérdező kommentje:
Már nem sokáig mivel kina gazdasági hatalom lesz mindenki tudja ez kifog hatni a hadseregre.+ az oroszok vannak olyan jók sőt a hadserege sokkal képzetteb mint az amerikai és a harc kúltúra ott óriási sokkal jobban tudnak harcolni.Szóval NATO már lassan technikával se ér semmit ellenük
2010. aug. 21. 12:18
 68/68 anonim ***** válasza:
Én arra az oldalra országhoz álnák amejik a legerősebb .Azért mer utálok veszteni
2010. nov. 4. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!