Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Ki mellé állnál ha rajtad...

Ki mellé állnál ha rajtad múlna a 3. világháborúban?

Figyelt kérdés
Magyaroszág melyik oldalon járna jól az oroszok,Kína és ázsiai országok vagy Nato?
2010. febr. 8. 20:33
1 2 3 4 5 6 7
 31/68 anonim ***** válasza:

ma 21:28

oroszokkal? kínával? valahol lemaradtam, linkekkel kisegítenél? kelet alatt nem csak kínát, oroszokat, iránt értjük.

2010. febr. 8. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/68 anonim ***** válasza:
52%

"Ez oké, de az oroszok ellen is legalább ennyi érvet fel lehet hozni.(Elég arra az időre gondolni, amikor bevonultak)"


Én megértem az ellenérzéseket, az orosz kutlúra valóban nem magyar kultúra. De amikor egy olyan - kimondom, mert nem lehet máshogy mondani - ördögi hatalom fenyegeti az emberiség jobbik felét, mint amiket említettem, akkor nem tehetünk mást, félre kell tenni minden ellenérzést, és vállvetve kell együtt harcolnunk ha kell. Ne feledd el, Rákóczi idején a franciák még a magyarok szövetségesei voltak - 1920-ban pedig a franciák végezték ki Magyarországot. Ugyanez a folyamat fordítva is lejátszódhat. Nem szabad a múltban élnünk. És - ez lehet sokakat sért, de az igazsághoz tartozik - pillanatnyilag félre kell tenni mindent: Trianont, háborús emlékeket, mindent, ami zavaró tényező, és csakis a világot irányító oligarchák megdöntésére koncentrálni.

A magyar veri a szlovákot, a szlovák a magyart - a zsidók pedig fetrengenek a röhögéstől.


Kedves kérdező, ha pedig téged érdekel Kína, Irán, Oroszország és az EU, USA viszonya, akkor javaslom jovonk.info-t (bár lehet, hogy már ismered)

2010. febr. 8. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/68 anonim ***** válasza:

Pont ezért írtam 20:41-kor, hogy ha a NATO támadna, akkor semleges maradnék. Viszont ha választanom kellene mondjuk egy iráni típusú iszlám tekintélyuralmi világ, egy kínai típusú féldiktatúra, és a nyugati kultúra (Németország, Franciaország stb.) felvilágosult, demokratikus morálja között, akkor egy percig sem lenne kérdés, hogy kit támogatnék.


én se sokáig filóznék...szálem

2010. febr. 8. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/68 anonim ***** válasza:

"Kínában és Iránban nincsen "zsidó hazugság", de te sem írogathatnál ide most..."


Honnan tudod? Ezt mondták neked az amerikaiak? És akkor biztos úgy is van?

Mellesleg ha kínai lennék nem is akarnék magyar honlapra írogatni.

Ez volt az utolsó, hogy erre a kérdésre reflektáltam, amit akartam, elmondtam, hiába idéztek többet tőlem...további szép estét mindenkinek

2010. febr. 8. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/68 anonim ***** válasza:
78%
úgykell csinálni mint a tetves románok csinálták mindkét háborúban
2010. febr. 8. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/68 anonim ***** válasza:
ezis téves hozzáállás h mind1 kivel csak a zsidók ellen...az a helyes h mind1 kivel csak a nyertes oldalon végezzünk ha a zsidókkal akkor velük
2010. febr. 8. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/68 anonim ***** válasza:

ma 21:37

Azt hiszem értem, mire gondolsz, a mostani helyzet egyértelműen rossz. De ha jobban belegondolsz az általad említett népcsoport nem idegen az oroszok körében sem, épp elég a kommunista eszmék eredetére gondolni. Ha ez még párosul a tipikus orosz mentalitással(amit könyvekből megismerhetünk amikor bevonultak) na az a kettő együtt majdnem ugyanolyan rossz, mint a mostani helyzet. Ekkora változásért szerintem nem éri meg kockáztatni ennyit. Mert hogyha az oroszok nyernek, és mondjuk az ő oldalukon állunk, attól simán megszállnának szerintem.

2010. febr. 8. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/68 anonim ***** válasza:
Még annyit megjegyeznék, hogy pikáns látvány, amikor "antikommunista" berkekben Oroszországot dicsőítik - csupán, mert az az USA-val (meg ugye a 'kampósorrúakkal') ellentétes érdekeket képvisel.
2010. febr. 8. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/68 anonim válasza:
én Chuck Norris mellé álnék
2010. febr. 8. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/68 anonim ***** válasza:
Senki mellé se. Minden szuperhatalom bekaphatja.(Nem ezeknek az országoknak a népével van a bajom, hanem azzal hogy vezetőik uralni akarják a világot)
2010. febr. 8. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!