Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Ki mellé állnál ha rajtad...

Ki mellé állnál ha rajtad múlna a 3. világháborúban?

Figyelt kérdés
Magyaroszág melyik oldalon járna jól az oroszok,Kína és ázsiai országok vagy Nato?
2010. febr. 8. 20:33
1 2 3 4 5 6 7
 21/68 anonim ***** válasza:
53%

Lehet Oroszországot meg Kínát soviniszta módon utálni, én csak egy pár dolgot mondanék:


1. Európai kultúra ide vagy oda, a klasszikus európai szellem a második világháborúban kivégezte önmagát. Az 1945 óta megjelenő amerikanizmust és zsidó kapitalizmust nem nevezném európai szellemiségnek, ahogy a zsidó demokráciát sem. Miután 1945-ben egy értelmetlen testvérharcban a fehér emberiség annulálta önmagát, ezért törvényszerű, hogy az új évezred a nem-fehér népek évezrede lesz. Ez az európai ember büntetése, az ok nélküli testvérharcért, ami ellen nem tudunk semmit sem tenni.

2. Ezekben a volt kommunista (Kína még ma is az, de csak nevében) óriási változások zajlottak le az elmúlt évtizedekben. Oroszország sokkal többet őriz a hagyományos tradicionalista európai értékekből, mint az egész EU együttvéve. Messze magasabb erkölcsiség jellemzi Oroszországot és Kínát is, mint a ma már csak névleges Európát (b_uzifelvounlások, dekadencia,stb.). Persze azokkal nem lehet vitázni, akiknek az erkölcs egyenlő a demokráciával. No comment.

3. A cionista zsidó világ előbb-utóbb úgyis össze fog omlani, az USA-val az élen. Amennyiben az európai fehér népek képesek lerázni a zsidó és szabadkőműves befolyást, akkor nem lesz NATO és egyértelműen Amerika ellen folyik majd a harc. Amennyiben Európa Amerika mellé állna a zsidó érdekekért ismét, abban az esetben a szabad, szociális és nacionalista emberiségnek az utolsó reménységei Oroszország és Kína. És nekünk arra az oldalra kell állni, amelyik ezeket az erőket testesíti meg, bárhol is legyen az!


Sokaknak nem esik jól hallani, de a szabadkőműves zsidó világ nem tart már soká. Mindegy, milyen fegyverekkel vetnek véget neki, orosszal, kínaival, de az órái meg vannak számlálva.

2010. febr. 8. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/68 anonim ***** válasza:

oroszok,Kína és ázsiai országok

magyarán mondva kelet

2010. febr. 8. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/68 anonim ***** válasza:

"Ja, demokráciát hirdetve megtámadtjuk az olajért Irakot és kinyírunk pár ezer embert, hogy ráerőltessük az országra a mi akaratunkat. (Amerika)


Micsoda kedves szemlélet."


Pont ezért írtam 20:41-kor, hogy ha a NATO támadna, akkor semleges maradnék. Viszont ha választanom kellene mondjuk egy iráni típusú iszlám tekintélyuralmi világ, egy kínai típusú féldiktatúra, és a nyugati kultúra (Németország, Franciaország stb.) felvilágosult, demokratikus morálja között, akkor egy percig sem lenne kérdés, hogy kit támogatnék.

2010. febr. 8. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/68 anonim ***** válasza:
25%
Kérdező: még egyszer kérdem, hány éves vagy? 13 vagy 14? Esetleg 15?
2010. febr. 8. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/68 anonim ***** válasza:

ma 21:23


Ez oké, de az oroszok ellen is legalább ennyi érvet fel lehet hozni.(Elég arra az időre gondolni, amikor bevonultak)


Így marad a semlegesség szerintem.

2010. febr. 8. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/68 anonim ***** válasza:
65%
Azon kívül, hogy Vona Gábor ezzel a három országgal szimpatizál, nektek is van véleményetek? Magyarán szólva: vannak önálló gondolataitok, vagy csak a vezér szövegét ismételgetitek?
2010. febr. 8. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/68 A kérdező kommentje:

ma 21:23 írta

hmm nagyon vágod ezt a témát és ahogy elolvastam tökre igazad van.

Annyit tennék hozzá még.Fiatal vagyok és kissé tudatlan de azért értek hozzá valamennyire.Szerintem ha nato oldalára állunk olyan mintha a zsidók oldalára állnánk.Mert amerikát meg európát zsidók irányítják...Érdekes módon oroszok meg keleti népek nem hódoltak be nekik...

2010. febr. 8. 21:30
 28/68 anonim ***** válasza:
41%

Amúgy elég szomorú látni, hogy még mindig él a "szent tehén komplexus". Demokrácia, felvilágosodás és még lehetne sorolni a többi zsidó hazugságot.

A tekintélyuralomról meg annyit, hogy persze, hogy sokan ellenzik. Aki ingyen él, szeret semmit tenni, az életét egy lyukban akarja csak végigélni, nem meri vállalni a felelősséget a tetteiért az természetesen módon úgy fél a kemény munka, tisztelet, tekintély és hagyományok világától, mint az ördög a szenteltvíztől.

2010. febr. 8. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/68 anonim ***** válasza:
85%
Ja, akkor itt a lényeg, sejtettem. Nektek mindegy, kinek az oldalára álltok, csak a zsidók ellen harcoljon. Tiszta sor, ennyit a józan észről.
2010. febr. 8. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/68 anonim ***** válasza:
94%

"Demokrácia, felvilágosodás és még lehetne sorolni a többi zsidó hazugságot."


Kínában és Iránban nincsen "zsidó hazugság", de te sem írogathatnál ide most...

2010. febr. 8. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!