Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Ki mellé állnál ha rajtad...

Ki mellé állnál ha rajtad múlna a 3. világháborúban?

Figyelt kérdés
Magyaroszág melyik oldalon járna jól az oroszok,Kína és ázsiai országok vagy Nato?
2010. febr. 8. 20:33
1 2 3 4 5 6 7
 11/68 A kérdező kommentje:

Nekem bejön az orosz mentalitás...

Egyébként igaza van aki svájcot írta :D

2010. febr. 8. 21:02
 12/68 anonim ***** válasza:
natoval szerintem jobban járna. környékünkön mindenki nato tag, aztán lerohannának a szomszédos országok, megvédeni pedig nem tudnánk magunkat ilyen profin leépített hadsereggel.
2010. febr. 8. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/68 anonim ***** válasza:

"Nekem bejön az orosz mentalitás..."


Kifejtenéd bővebben? Elmondanád hány éves vagy?

2010. febr. 8. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/68 anonim válasza:
A ruszkikhoz ...Kinaiak Irániak meg a Oroszok (bár róluk nem hiszem) nem lennének puncik pár atombombát bevállalni ha úgy hozza a dolog.És nem szeretnék ott lenni ahol becsapódik... Amúgy egy ilyen háborút a dolgot a Call of Duty Modern Warfare 2 jól szemlélteti. De szerintem Natot nem lennének képesek legyőzni.Németek is így buktak: A VILÁGOT NEM LEHET MEGHÓDÍTANI, CSAK EGY RÉSZÉT!
2010. febr. 8. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/68 anonim ***** válasza:

Szereted a vodkát?

A ruszki zenét?

tetszenek az orosz lányok?


:D

2010. febr. 8. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/68 anonim ***** válasza:
A magyarok oldalára :)))
2010. febr. 8. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/68 anonim ***** válasza:
65%

"Sokkal közelebb áll hozzám a nyugati világ demokratikus szemlélete, "


Ja, demokráciát hirdetve megtámadtjuk az olajért Irakot és kinyírunk pár ezer embert, hogy ráerőltessük az országra a mi akaratunkat. (Amerika)


Micsoda kedves szemlélet.

2010. febr. 8. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/68 anonim ***** válasza:
svájci Magyarország, a "széf szíve" !:)
2010. febr. 8. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/68 anonim ***** válasza:
én sem állnék egyik helyre se, de szerintem nem is kell majd feltétlenül. ha lesz 3., akkor az nem európai területekért fog folyni, inkább a közelkeletért.
2010. febr. 8. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/68 A kérdező kommentje:

Szereted a vodkát?

A ruszki zenét?

tetszenek az orosz lányok?


Orosz vodka legjobb,orosz zene is kedvencem:D és az oroszok lányok nagyon szépek...

Meg tiszta optimista ország uralkodik a maffia és veszélyes és szeretek izgalomba élni:D

2010. febr. 8. 21:22
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!