Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Szerinted az elmúlt 20 év-ben...

Szerinted az elmúlt 20 év-ben melyik kormány volt a legkártevőbb és melyik a leghasznosabb, legtisztább?

Figyelt kérdés

Ne csak pártokat mondjatok, mert az elmúlt 8 évben 3 MSZP kormány volt.


Szerintem a legjobb az elmúlt 1 év Bajnai kormánya volt, legrosszabb 2002-2009-ig.


2010. jún. 7. 17:16
1 2 3 4 5 6
 51/56 anonim ***** válasza:
A Kósa,Szijjártó dolog felelőtlen kijelentés volt!Gondolom,hogy nem szándékos volt,de itt már nem szabad csak úgy dobálózni a szavakkal,mert látod,hogy mi lett belőle... A neveden még gondolokozom;)
2010. jún. 7. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/56 anonim ***** válasza:
Egyébként az a durva, hogy nem hazudott, igazat mondott. "Nem a tükröt kell szidni, ha csúnya a tükörkép", de egyébként egyetértek veled, nem kellett volna.
2010. jún. 7. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/56 anonim ***** válasza:
Engem meg az nem érdekel, hogy szándékosan -e vagy sem. A lényeg, hogy megtörtént. Ilyet nemlehet félremagyarázni, hogy jaj kicsavarták a mondatokat. Ilyen rossz még nem volt soha egy kormányzás alatt sem, én is Bajnai kormány mellett voksolnék szintén mint a kérdező. Nekünk is van devizahitelünk, igaz még 4-en vonták ebben a hónapban, de a több száz ezer emberrel így elbánni. Felelős kormányzás kellene és nem azon kellene sírni, hogy mert az előző kormány. Hanem most kellene megmutatni amit tudnak, itt már 9 nap után is látszik, hogy semmit. Levegőbe beszélnek, világ szinten is a tőzsde két idióta állat nyilatkozatának köszönhetően zuhanni kezdett, ázsiai, közép kelet európai és az oroszoké. Imádhatnak minket magyarokat, ja igen és OV közröhej tárgya lett az Eu-ban is.
2010. jún. 7. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/56 anonim ***** válasza:

Ez mostani a legrosszabb. kb ezt csinálták idáig.


nem építek 2 hét alatt házat, viszont nem azzal kezdem, hogy felégetem a telkemet és behajtok 300 tehenet telibeszarni.



jah és, ugyan nem építek házat 2 hét alatt, de nem azzal kezdem, hogy leülök az árok szélére és 2 héten át csak ordibálok meg mocskolódok, hogy az előző tulaj mennyire szar telket adott el nekem, amiről (ha valóban szar egyáltalán) tudtam, de azért megvettem. És megígértem, hogy 2 hét alatt palotát építek rajta. De most a mocskos előző tulaj miatt nem tudok palotát építeni. így 10 évbe fog telni. francba, elcseszte nekem:(


pedig olyan szép palotát építettem volna 2 hét alatt...

2010. jún. 7. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/56 anonim ***** válasza:

Szerintem a legjobb az első Orbán-kormány volt. Akkor viszonylag alacsonyak voltak az adók, de fejlődött az ország, a gazdaság, csökkent a bűnözés és a munkanélküliség. Nőtt a GDP, ugyanakkor csökkent a GDP-hez viszonyított államadósságunk.

A legrosszabb a második Gyurcsány-kormány volt. A kormány folyamatosan adót emelt, amivel az államháztartás mértékét akarták csökkenteni, de eközben hihetetlenül ment az eladósodás meg a korrupció. Az egészet hiteltelenítette az öszödi botrány, és a 2006. okt. 23-ai rendőri fellépés, ami ártatlan emberek ellen irányult.

A korszak botrányoktól volt terhes, és a kormány bukását akarta mindenki.

Rossz lett az egészségügy, gondok jelentkeztek az oktatásban, és az közbiztonság is "meghalt".

2010. jún. 8. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/56 anonim ***** válasza:

A válasz írója 71%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: tegnap 19:50


Azt se tudod,már mit beszélsz..,elmentek otthonról??:XD

2010. jún. 8. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!