Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Szerinted az elmúlt 20 év-ben...

Szerinted az elmúlt 20 év-ben melyik kormány volt a legkártevőbb és melyik a leghasznosabb, legtisztább?

Figyelt kérdés

Ne csak pártokat mondjatok, mert az elmúlt 8 évben 3 MSZP kormány volt.


Szerintem a legjobb az elmúlt 1 év Bajnai kormánya volt, legrosszabb 2002-2009-ig.


2010. jún. 7. 17:16
1 2 3 4 5 6
 31/56 anonim ***** válasza:
Nézd, a kettőt nem lehet egy lapon említeni. Mégis miért akarta volna ezt? Most őszintén. Nem akart ártani, de tagadhatatlan, hogy elcseszte, mondom.
2010. jún. 7. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/56 anonim ***** válasza:

Én sosem vagyok ideges :) Elég ronda, amikor egy nő hisztis hárpia, én nem tartozom közéjük :)

Látod, hiszti nélkül is számításba veszed :D Nem lenne értelme idegeskedni egy internetes politika fórum miatt. Van ezer aggasztó dolog, nehogymár pont egy ilyen :)

2010. jún. 7. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/56 anonim ***** válasza:
Jó, oké, én nem bánom, de akkor egy okot mondj, hogy miért volt hasznos a kijelentése.
2010. jún. 7. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/56 anonim ***** válasza:
Nem volt hasznos, dehogy volt hasznos, szó sincs ilyenről, a kijelentése épp ellenkezője a hasznosnak, én egyszerűen azt mondtam, hogy nem akart rosszat a kijelentésével. Gondolom azóta ezerszer megbánta már.
2010. jún. 7. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/56 anonim ***** válasza:
Tehát nem volt oka erre a nyilatkozatra, ok nélkül viszont egyáltalán miért szólalna meg? Ha igazán megbánta volna, már bejelentette volna a lemondását Szíjjártóval együtt. A Fidesz felelős politikát ígért, erre tessék. Egy tényleg tartható ígéretet sem tudnak teljesíteni... "bocs".
2010. jún. 7. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/56 anonim ***** válasza:
Hát igen,vigyázni kell már nekik a szavakkal,mert most már súllyuk van...,mig kampány volt lehetett dobálózni ilyennel,de most felelős kormányzás kell folytatni!
2010. jún. 7. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/56 anonim ***** válasza:
Amikor megszólalsz, teszel egy kijelentést mindig van vele pozitív célod? Hibát követett el, nem firtatom, de azért túlzás azt mondani, hogy direkt ártani akartak az országnak és egyebek. Ez nem igaz, egyáltalán nem érdeke ilyet tenni.
2010. jún. 7. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/56 anonim ***** válasza:
(Elnézést a közbeszólásért: Te az a 68%-os vagy akit ismerek?)
2010. jún. 7. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/56 A kérdező kommentje:
Tudod, mivel mi is vettünk fel devizahitelt, kb belesz@rok, hogy rosszindulatból, véletlenül, stb jelentenek ki ilyeneket. Engem egyáltalán nem hat meg, sőt azt a több százezer embert sem, aki hasonló cipőben van mint mi.
2010. jún. 7. 19:03
 40/56 anonim ***** válasza:

Sosem tudhatod... annyi mocskolódás történik a politika hátterében amiről nem is tudunk, ez is lehet, hogy pár befektetőnek aranyat ért.

A kijelentéses példád meg elég érdekes. Természetesen mondok semleges mondatokat, de az én véleményem senkit sem érdekel a világgazdaság szempontjából. Kósa nagyon jól tudja, hogy a parlamentben nem tudja megtartani magának a véleményét, de még azon kívül sem (lásd: öszödi beszéd). Tegyük fel, hogy nem direkt csinálta. De akkor miért? Valami oka kell, hogy legyen.

2010. jún. 7. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!