Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Szerinted az elmúlt 20 év-ben...

Szerinted az elmúlt 20 év-ben melyik kormány volt a legkártevőbb és melyik a leghasznosabb, legtisztább?

Figyelt kérdés

Ne csak pártokat mondjatok, mert az elmúlt 8 évben 3 MSZP kormány volt.


Szerintem a legjobb az elmúlt 1 év Bajnai kormánya volt, legrosszabb 2002-2009-ig.


2010. jún. 7. 17:16
1 2 3 4 5 6
 11/56 anonim ***** válasza:
17:55 - Igazából még két hete sincsenek kormányon. Kemény 9 napja.
2010. jún. 7. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/56 anonim ***** válasza:

A legrosszabb? Az MSZP 8 éve, az alulmúlhatatlan, a legjobb pedig a Fidesz 4 éve. Gazdaságilag is így van, a személyes véleményem is ez.


Fogalmam sincs egyébként mit tartotok jónak Bajnain...alapból egy ilyen ember, mint Bajnai nem szabadott volna, hogy valaha is politika közelébe kerüljön. A legokosabb ember abból az időszakból Oszkó Péter. Ő valóban egy nagyon nagyon okos ember, de a tudását nem jóra használja, rengeteg sikert elérhetne, ha nem a kapzsiság vezérelné. A többiekről nem nyilatkozom, túl egyöntetű lenne róla a véleményem és a végén még a libatolvajvédők megsértődnének :)

2010. jún. 7. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/56 anonim ***** válasza:

hát a külföld felé történő pozitív kommunikáció nem az erősségük az fix:D

még az ázsiai tőzsde is lefele megy miattuk:DD

2010. jún. 7. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/56 A kérdező kommentje:

én azért mondom, hogy Bajnaiék voltak a legjobbak ezidáig, mert kitudja, így a válság közepén ha egy ilyen Fidesz kormányunk lett volna, ami kampányolás, politikai mocskolódás céljából riogatja az embereket államcsőddel, romlásba taszítja a forintot.


Bele se merek gondolni, hogy a Fidesz mit tett volna, ha ők kezelték volna a válságot, tényleg Görögország szintjén állnánk, talán még rosszabbul.

2010. jún. 7. 18:04
 15/56 anonim ***** válasza:
50%
Kicsit kifacsartátok ezt a dolgot. Tény, hogy nem kellett volna ezt mondaniuk, de ezt nem így mondták és nem ez volt vele a szándékuk, csak most ezen lovagolnak. Na meg attól, hogy ezt mondták Bajnai miért lett jó? Őszintén érdekel, mi az, ami miatt képes valaki pártolni egy olyat, aki ezt a libás ügyet még csak meg sem próbálta letagadni és egy cseppnyi megbánást sem láttam tükröződni az arcán...
2010. jún. 7. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/56 anonim ***** válasza:
50%
Legrosszabb 2002-től 2009-ig!!Ultrarossz volt!!!!
2010. jún. 7. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/56 A kérdező kommentje:
Bajnai nem volt benne ebben a "libás ügyben". Később emiatt be is perelték a Hírtv-t mert tényként kezelték, és csodák csodájára... Meg is nyerték a pert. én is azt hittem eleinte hogy Bajnai tényleg egy gyilkos, de amióta tudom ezt, pozitívan tekintek rá. Egyébként is, a fidesznek már annyi baklövése volt az utóbbi időben. Pedig még csak másfél hete vannak kormányon, és mégis tönkretették a forintot, államcsődről vizionálnak. Mellesleg az adócsökkentésből sem lesz igazából semmi (persze hogy nem, ez csak kampányduma volt, aki ért hozzá egy picit is az nagyon jól tudja)...
2010. jún. 7. 18:16
 18/56 anonim ***** válasza:

Micsoda????????

Ezt mégis honnan szedted????

Most komolyan érdekel...

2010. jún. 7. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/56 anonim ***** válasza:
" államcsődről vizionálnak" Azért rezeg a léc...
2010. jún. 7. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/56 anonim ***** válasza:
Mármint hogy mutass linket róla, én erről a büdös életben nem hallottam, hogy "nem volt benne", kerestem googleben, de semmi, pedig valamelyik internetes forrásban benne kellene lennie, ha ez úgy van, ahogyan te mondod.
2010. jún. 7. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!