Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Szerinted az elmúlt 20 év-ben...

Szerinted az elmúlt 20 év-ben melyik kormány volt a legkártevőbb és melyik a leghasznosabb, legtisztább?

Figyelt kérdés

Ne csak pártokat mondjatok, mert az elmúlt 8 évben 3 MSZP kormány volt.


Szerintem a legjobb az elmúlt 1 év Bajnai kormánya volt, legrosszabb 2002-2009-ig.


2010. jún. 7. 17:16
1 2 3 4 5 6
 1/56 anonim ***** válasza:
67%
Magyarországnak sosem volt jó kormánya. Mehet a lepontozás, de ez a véleményem.
2010. jún. 7. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/56 anonim ***** válasza:
100%

hát mszp/szdsz bűn szövetség


a többik meg csak nyalogatták magukat

2010. jún. 7. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/56 anonim ***** válasza:
100%
Magyarországnak nem volt normális, jónak nevezhető kormánya az elmúlt 20 évben.
2010. jún. 7. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/56 anonim ***** válasza:
0%
mivel nem rendszerváltás volt, hanem módszerváltás, gengszterváltás, ezért esély se lett volna arra hogy normális kormány legyen, ami alatt azt értem hogy a magyarokért és csak értük dolgozik. az összes kormány hazaáruló volt behajolt az idegen érdekeknek, és a nagyhatalmi elitnek. tehát nem volt még magyar kormány se, csak a nevében
2010. jún. 7. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/56 anonim ***** válasza:
0%

Ennél ami most van semmi sem volt rosszabb, még csak majd most jön a feketeleves, még jó, hogy nem rájuk szavaztam.

2 hét alatt már elintéztek mindent, ami kárt lehetett szinte ccsinálni,megtették

Köszönjük fidesz

2010. jún. 7. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/56 anonim ***** válasza:
a mostani
2010. jún. 7. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/56 anonim ***** válasza:

Bajnai téynleg jó volt

legrosszabb a többi:)

2010. jún. 7. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/56 anonim ***** válasza:
Szerintem az MDF, ott lent minden elrontva, akkor kellett volna igazán tisztába tenni a dolgokat. Azóta csak tovább építették a sz@rból a várat a sz@r alapra.
2010. jún. 7. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/56 anonim ***** válasza:
50%

A válasz írója 71%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 17:44



Már bocs de te elég sokmindennél nemvagy tisztában, például nem is két hete vannak kormányon:D

Olyan okos emberek tudnak itt nyilatkozni hogy az kész:)

Nézz utána és rájössz mekkora marhaságot mondtál bár nemhiszem hogy rendelkezel az intelligencia akkora hányadával hogy felfogd amit magyarázni próbálok valójában kár is, ezért nem is folytatom.

Üdv további szép napot.

2010. jún. 7. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/56 A kérdező kommentje:
A fidesz tényleg nem 2 hete van kormányon, hanem kevesebb, és már kib@sztak a devizahitelesekkel. Igazán büszke lehetsz rá utolsó válaszoló. Kiváncsi vagyok ezt hogyan tudod kimagyarázni.
2010. jún. 7. 17:58
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!